Šta je novo?

news, usenet

Da li easynews nalog može da se deli i da li podržava download sa više lokacija u isto vreme?
 
How many connections to the servers are permitted?

Easynews allows up to 60 concurrent connections for all memberships. There are no restrictions on the number of locations from which you connect, but you may not connect from multiple IP addresses at the same time. While you can access Easynews from multiple computers, accounts are intended to be single member accounts.

Some newsreaders may attempt to open additional connections to the news server as their task load increases, while others allow you to specify the maximum number of connections in its settings. If possible, we recommend you set the number of maximum connections in your client.
 
Otvoren drunkenslug za registraciju.
 
Otvoren ninjacentral za reg.
 
Nije često ali imaš na reddit-u da pratiš ako se otvori. Skoro je bio otvoren.
 
Sta bi sa bd25_eu, hoce li se vratiti, postoji li negde neki info?
 
Moram da kažem da sam oduševljen Easynewsom i onim što oni nude za ovako malo para na godišnjem nivou. Koristim ga nešto malo više od 6 meseci, ali mislim da ću biti njihov pretplatnik dugo dugo vremena nadam se.

Ogromna je baza fajlova kojim možete pristupiti preko servera koji Easynews koristi, mislim da se Omicron zove. Garantujem da je višestruko opsežnija ponuda nego bilo koji general privatni traker npr. Član sam na Torrrentleach-u, Filelist-u i IP Torrents-u i bolji je Easynews od svih tri. Svaki fajl koji se pronađe preko njihove pretrage je moguće download-ovati. Nema nedostajućih rar delova, ne trebaju nikakvi dodatni programi i aplikacije za download, samo direktno sa Easynews sajta. Ako nešto čak i nedostaje može se povezati na onaj SABNzb i download-ovati klasično preko nekog indeksera kao što bi sa svakog usenet provajdera.
Što se tiče rada za ovih 6 meseci nije mi nijednom prekinuo ili da se desi da budu offline. Pretpostavljam da ima takvih trenutaka nekada ali za ovo vreme meni non stop radilo sve kako treba.

Neću da kažem sad najbolje potrošene pare ikada kao što se kaže, ali je sigurno, bar za mene, odlična investicija. :)
 
Slažem se imam slično iskustvo. Ima stvari koje ne nađem, ali je to baš baš retko.
 
Koliko se plaća?
Ja sam se razočarao u Real debrid, nema neke kultne filmove u Remux.
 
@tambur88 piše na sajtu easynews-a
$10+ mesečno
 
Koliko se plaća?
Ja sam se razočarao u Real debrid, nema neke kultne filmove u Remux.

Ima ovde prvi su na listi. 35 dolara godišnje za no limit u ovim web gigs (oni su bitni npr. kada hoćeš download direktno preko njihovog sajta što znači i za stream), a takođe dolazi i klasično download-ovanje preko NNTP al to ne koristim. Ako kojim slučajem neće da te prebace na pravu adresu sa ovom cenom i planom ti otvori link u incognito prozoru (bez arhiviranja) u browseru.

Slažem se imam slično iskustvo. Ima stvari koje ne nađem, ali je to baš baš retko.
Da primetio sam recimo da brišu brzo linkove za najpopularnije serije ali samo poneke. Evo juče uploadovali ponovo epizode za House of Dragon seriju u 1080p, videćemo koliko će ostati sada. Pre neki mesec kada sam video da su upoadovali izbrisali linkove za par dana :D
 
edit: evo već ponovo izbrisali house of the dragon :ROFLMAO: neverovatno, ostavili epizode za the borgias, star trek enterprise, neke anime, ali zmajevi kaput :ROFLMAO:

očigledno da će biti potrebno neko vreme pre nego što epizode te serije budu ostale posle uploada
 
Koliko se plaća?
Ja sam se razočarao u Real debrid, nema neke kultne filmove u Remux.
Nećeš ni ovde naći sve(znajući na koji način usenet radi), ali barem pokrivaš dobar deo.
Da primetio sam recimo da brišu brzo linkove za najpopularnije serije ali samo poneke. Evo juče uploadovali ponovo epizode za House of Dragon seriju u 1080p, videćemo koliko će ostati sada. Pre neki mesec kada sam video da su upoadovali izbrisali linkove za par dana :D
Imaju dobar retention, ali dmca skida stvari. A ne pada mi na pamet da uzimam više od jednog provajdera i 3 indexera(od kojih jedan plaćam samo) koje imam. Za moje potrebe i više nego dovoljno.
 
A ne pada mi na pamet da uzimam više od jednog provajdera i 3 indexera(od kojih jedan plaćam samo) koje imam. Za moje potrebe i više nego dovoljno.
Bilo bi poželjno da imaš bar jedan blok na drugom backbone-u. Ali ako nalaziš sve onda ti ne treba.
 
Da znam za backbone, ali mi je mnogo para. Već se tu nakupilo od vpn, preko debrida, easynews, indexera. Za sada sam ok.
 
Meni je krivo pomalo što sam za ove godišnje planove Easynews-a saznao skorije, negde pre godinu, dve dana. Ja sam za Easynews saznao još u doba XMBC-a (Kodi danas) i kada su bili neki addoni koji su ga podržavali, Međutim kada sam video cene na njihovom sajtu to mi je delovalo preskupo i plus bilo je ograničenje za taj web download koji se koristi za stream u stvari. To mi je toliko bilo neisplatljivo da nisam ni razmišljao o njima. Ali sam bio uzeo onaj trial njihov od 14 dana da vidim ponudu čisto i tada, pre možda i 10 godina čak, je delovala potpuno drugačije nego što su u to vreme addoni sa Real Debridom nudili. Dok su na Kodiju (XMBC-u tada) preovlađivali oni linkovi sa hostera i to se smatralo kao nekim vrhuncem kvaliteta za stream sa XBMC-a, Easynews nudio remuxe i najkvalitetnije 1080p ripove za sve živo.

I onda pre ajde nek bude dve godine saznam za ove godišnje Easynews planove koji su baš jeftini realno i bez ograničenja na web download i nisam se razmišljao ni malo. Uzeo opet neku pauzu zbog nekih mojih bubica što ne mogu da se skrasim kao čovek na neku vrhunsku uslugu i isprobavao neke gluposti, i kada sam video dovoljno ponovo rešio da se vratim na Easynews posle godinu dana i sada imam ponovo godišnji plan.

Vi koji ste duže malo upoznati sa usenetom, jel Easynews oduvek imao ove jeftine godišnje planove ili je to ipak od relativno skoro (dve, tri godine) krenulo? Akosu oduvek imali takve ponude onda mi je baš krivo što nisam znatno duže njihov korisnik, a saznao za njih pre deceniju verovatno.
 
Ne bih ga uzeo sigurno ja da je 100 dolara pa i da je bukvalno PTP/HDB/BTN u jednom :ROFLMAO:
 
Ja sam čini mi se platio 40$.
SmartSelect_20230315_163619_Chrome.jpg
 
Najbolje Usenet ponude su za Black Friday. Ja sam tako nahvatao po 3 dolara/mesečno 2 provajdera i neke blokove.
 
^Ovaj sam i ja :)

Pa ostavio sam link sa Reddita

Ovde je taj plan koji smo Antara i ja uzeli. Piše lepo promo cena 35,88/year.
 
Ja koristim Newshosting vec evo 11 godina. Odlican provajder. Unlimited plan je 47.88$ godisnje sto je dzabe. Ne znam da li je ta cena za sve korisnike jer su mi i pre davali neke povoljnije deal-ove kao dugogodisnjem korisniku. 5325 dana unazad download, besplatan VPN ko zeli kao i newsreader. Koristim ga u kombinaciji sa nzbs.in indexer-om ( takodje clan vec 10+ godina ) i prezadovoljan sam. Nikada se nije desilo da nisam nesto nasao sto mi treba.
 
Poslednja izmena:
Jel Privado VPN? Taj Easynews isto daje.

Ja mislim da je Newshosting takođe kao i Easynews na istom backbone-u, Omikron, tako da da bi trebalo da je ponuda ista. Sa istog servera čitaju stvari. Isti je i retention, 5325 dana.
 
Jel Privado VPN? Taj Easynews isto daje.

Ja mislim da je Newshosting takođe kao i Easynews na istom backbone-u, Omikron, tako da da bi trebalo da je ponuda ista. Sa istog servera čitaju stvari. Isti je i retention, 5325 dana.
Jeste Privado VPN. Koristim ga uglavnom kada aktiviram Game Pass a koristio sam ga i preko Steam-a da bih kupio Valve Index VR. Super radi.

Bas sam pogledao u mail-u. Pricao sam sa supportom pre nekoliko godina jer sam promasio Black Friday deal za nekoliko nedelja pa su mi omogucili neku dozivotnu pretplatu za 47.88$ ( tada je bilo 99$ ). Uglavnom ja sam prezadovoljan. I nzbs.in indexer je odlican. Koristio sam razne ali ni jedan mi se ne svidja kao taj. Sve je nekako clean i jednostavno. Tesko se ulazi ali nisam godinama isao na neki drugi. Pozivnice se dobijaju ako im doniras 10eu na godisnjem nivou i postanes prijatelj sajta. Besplatno je inace sve ali im ja svakako doniram godisnje 10-20eu jer zasluzuju.
 
Da, da pretpostavio sam. Ja ne koristim indeksere. Usenet koristim preko Kodija pošto je Easynews maltene ko stvoren za to. Ali imam NZB FInder i Ninja Central pa pogledam tako s vremena na vreme koliko se i da li se razlikuju oni nzb-ovi koji se tamo postave i ono što se pojavi na Easynews-u i nije velika razlika ovo što sam do sada video. Maltene 90% NZB Findera se pojavi na Easynews-u dok je kod Ninja Central negde otprilike 80% sadržaja.

Čitao sam da hvale taj nzbs.in prilično zajedno sa dognzb, drunkenslug, ninja central, geek, nzb.su i onaj što mu je na Redditu zabranjeno spominjati ime omfgnzb (tako nešto). Otprilike su to najpopularniji a većina kažu i najbolji.

A da zad BF se najviše uzimaju te akcije od godinu dana, pa kada istekne onda jovo nanovo :D Kada se pohvataju te akcije s obzirom da su to sve na godinu dana i ne ispadne skupo sve to.
 
Nazad
Vrh Dno