Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Ne znam,mislim da idem na logovanje,koliko vidim imaju dve opcije, obe sam probao,prebaci samo sledeći korak to sa brojem telefona i porukom za dovršavanje, dodje mi uredno poruka,ali ne prodje,kao već sam član i opet ponudi prijavu.
Da li si probao prijavu preko koda/QR koda?
 
Ne znam,mislim da idem na logovanje,koliko vidim imaju dve opcije, obe sam probao,prebaci samo sledeći korak to sa brojem telefona i porukom za dovršavanje, dodje mi uredno poruka,ali ne prodje,kao već sam član i opet ponudi prijavu.
Uloguj se na telefonu sa tim parametrima preko sign in, a ne sign up. Ako to radi onda probaj sign in na tv-u, preko emaila i šifre ili preko QR koda.
Ako ti ne prihvata šifru, a siguran si da je dobra, onda je restuj preko kreditne kartice koju si koristio. Možeš da probaš i preko emaila da resetuješ, ali ti verovatno neće poslati email za reset.
 
Izgleda kad se produzava preko Nigerije mora sifra da se resetuje,ja sam morao da je resetujem.
 
Ja sam morao da se logujem na telefon pa tek onda sam mogao na TV, dok se ne logujes na telefon, nije moguće logovati se na TV. Barem je kod mene bilo tako.
 
Ja sam morao da se logujem na telefon pa tek onda sam mogao na TV, dok se ne logujes na telefon, nije moguće logovati se na TV. Barem je kod mene bilo tako.
Verovatno da može, ali preko telefona mu je lakše. Ujedno će da bude siguran da li ima problema sa nalogom. Dešavalo se više puta da Netflix odmah zaključa nalog i traži reset šifre, jer su detektovali sumnjive aktivnosti :LOL:
 
Hteo sam ja preko TV-a ali mi je ponudio QRcode, kada sam njega skenira izbacilo mi je da upišem kod brojeve koje sam dobio i tek sam se tada logovao preko telefona, a onda se automatski logovao i na TV.
 
Još kad bi A1 dao neograničen internet za Netflix 😀
 
Zdravo svima,probao sam da se registrujem sa onim Nigerijskim VPN medjutim kartica nije prosla ni jedna ni druga,onda u jednom momentu stize mi poruka od banke da mi je rezervisano 954 din sa kartice za Netflix i ako nisam dovrsio do kraja registraciju,kao da je pukao VPN ,i skinuo mi onaj standardni paket Netflix za Srbiju.
Sad kad udjem tj ulogujem se sa mailom i sifrom bez VPN_a,stoji mi tu broj kartice ali takodje piše da nisam izabrao ni jedan paket.
Sta sada da radim da li ce mi skinuti ovaj novac posto je rezervisano na racunu i da li ce se to desavati svaki mesec,nista mi nije jasno.
 

Prilozi

  • IMG-31ed86f6d9d69b015ddefa32236f8351-V.png
    IMG-31ed86f6d9d69b015ddefa32236f8351-V.png
    154.8 KB · Pregleda: 34
Zdravo svima,probao sam da se registrujem sa onim Nigerijskim VPN medjutim kartica nije prosla ni jedna ni druga,onda u jednom momentu stize mi poruka od banke da mi je rezervisano 954 din sa kartice za Netflix i ako nisam dovrsio do kraja registraciju,kao da je pukao VPN ,i skinuo mi onaj standardni paket Netflix za Srbiju.
Sad kad udjem tj ulogujem se sa mailom i sifrom bez VPN_a,stoji mi tu broj kartice ali takodje piše da nisam izabrao ni jedan paket.
Sta sada da radim da li ce mi skinuti ovaj novac posto je rezervisano na racunu i da li ce se to desavati svaki mesec,nista mi nije jasno.
Kad ideš na opciju dodaj paket streaming, šta ti nudi?
 
Nudi mi pakete iz Srbije,posto mi je vpn iskljucen sada
 
Da li si otvarao naloge sa nekom drugom email adresom? Možda je prošla uplata na nekom drugom nalogu a ti misliš da nije.
 
Da li si otvarao naloge sa nekom drugom email adresom? Možda je prošla uplata na nekom drugom nalogu a ti misliš da nije.
Jesam ranije ali i sa drugom karticom,uglavnom vidim sad da mi je banka vratila nazad navedeni iznos,nisu vise rezervisana sredstva.
 
A sta se desava ako neko ima redovan Netflix nalog, ali je primoram da preseli na godinu ili dve, i mora recimo da ponese Xiaomi TV Box sa Netflixom, hoce li biti problema za koriscenje? Ili mora da se uloguje kuci na mrezi na kojoj je TV, pa posle moze da odnese Box?
 
Recimo da pod redovnom misliš na srpsku pretplatu i da te buni kućanstvo.
Kućanstvo se može menjati, nekima iskače svaki put kada upale tv. Jedina problematika je ako se nalog deli van jedne kuće, odnosno u više mreža. Tako da preseljenje nije problem, podesi se na novoj lokaciji i kraj priče.
 
@Vaske75
Probaj sa tim nalogom na kome vec imas ubacenu karticu, da se ulogujes ali sa drugim VPN-om.
Pre logovanja proveri koju si IP adresu dobio na nekom sajtu tipa https://whatismyipaddress.com/
Radi sve ovo preko telefona i probaj da ides direktno preko linka https://www.netflix.com/ng/
A sta se desava ako neko ima redovan Netflix nalog, ali je primoram da preseli na godinu ili dve, i mora recimo da ponese Xiaomi TV Box sa Netflixom, hoce li biti problema za koriscenje? Ili mora da se uloguje kuci na mrezi na kojoj je TV, pa posle moze da odnese Box?
Ni kucna mreza nema uvek istu javnu IP adresu, osim ako nemas staticku od provajdera. A taj uredjaj sto nosis ti je ionako glavni za domacinstvo, tako da ne bi trebao da imas problema cak i da promenis drzavu.
 
Poslednja izmena:
Recimo da pod redovnom misliš na srpsku pretplatu i da te buni kućanstvo.
da to
Kućanstvo se može menjati, nekima iskače svaki put kada upale tv. Jedina problematika je ako se nalog deli van jedne kuće, odnosno u više mreža. Tako da preseljenje nije problem, podesi se na novoj lokaciji i kraj priče.
pa problem je sto student ide od kuce na stan, a Netflix ostaje i u kuci
Ni kucna mreza nema uvek istu javnu IP adresu, osim ako nemas staticku od provajdera. A taj uredjaj sto nosis ti je ionako glavni za domacinstvo, tako da ne bi trebao da imas problema cak i da promenis drzavu.
kao sto napisah trebalo bi student d aponese box na stan, a glavni Netflix ostaje na istoj lokaciji gde je bio i od sad. Sve ovo pitam jer jos nije kupljen Box uredjaj, dilema je da li ga i kupiti ako nece raditi
 
@Vaske75
Probaj sa tim nalogom na kome vec imas ubacenu karticu, da se ulogujes ali sa drugim VPN-om.
Pre logovanja proveri koju si IP adresu dobio na nekom sajtu tipa https://whatismyipaddress.com/
Radi sve ovo preko telefona i probaj da ides direktno preko linka https://www.netflix.com/ng/

Ni kucna mreza nema uvek istu javnu IP adresu, osim ako nemas staticku od provajdera. A taj uredjaj sto nosis ti je ionako glavni za domacinstvo, tako da ne bi trebao da imas problema cak i da promenis drzavu.
Hvala,probacu kad stignem kuci,koji vpn po mogućstvu besplatan mi preporucujes za fon,koliko sam te razumeo da ne koristim ovaj Nigerijski vpn .
 
kao sto napisah trebalo bi student d aponese box na stan, a glavni Netflix ostaje na istoj lokaciji gde je bio i od sad. Sve ovo pitam jer jos nije kupljen Box uredjaj, dilema je da li ga i kupiti ako nece raditi
Ako je sertifikovan boks, tj. ako na njemu može da se instalira Netflix aplikacija za TV, neće raditi, ali ima više zaobilaznih načina, Nigerija, Turska, samo biraj :)
 
da to

pa problem je sto student ide od kuce na stan, a Netflix ostaje i u kuci

kao sto napisah trebalo bi student d aponese box na stan, a glavni Netflix ostaje na istoj lokaciji gde je bio i od sad. Sve ovo pitam jer jos nije kupljen Box uredjaj, dilema je da li ga i kupiti ako nece raditi
Pa da, kao sto rekoh, to je isto sto i deljenje naloga medju prijateljima ili kolegama. Netflix sada kaze da deljenje nije za porodicu nego za kucu i upravo klinci koji idu na studije vise ne potpadaju pod to.
Nigerija je resenje. Nema zezanja sa kucanstvom i jeftiniji je. Sve ostalo je isto kao da si uzeo SR. Automatske pretplate, sadrzaj, profili...
Vec smo doktorirali kako se to radi. Bukvalno je 3.5min posla na postojecem nalogu na kome je istekla pretplata.
 
Vec smo doktorirali kako se to radi. Bukvalno je 3.5min posla na postojecem nalogu na kome je istekla pretplata.
Mozda si ti doktorirao, ja tek upisujem studije :ROFLMAO: Ne bi to bilo problem da je moj Netflix nalog i da ga ja placam. Pitam za ljude koji nisu na forumu, a da njima sad objasnim da treba da im istekne pretplata pa da postanu Nigerijci... plasim se da to necu uspeti :(
 
Je l bi meni neko objasnio, jer prvi put nisam uspeo 😂
 
Mozda si ti doktorirao, ja tek upisujem studije :ROFLMAO: Ne bi to bilo problem da je moj Netflix nalog i da ga ja placam. Pitam za ljude koji nisu na forumu, a da njima sad objasnim da treba da im istekne pretplata pa da postanu Nigerijci... plasim se da to necu uspeti :(
Ako ima laptop, neka se uloguje tu na netflix. Pa kad mu zatreba na tvu, neka se poveže preko hdmi kabla.
Ili ako nema laptop, neka se uloguje preko telefona pa onda mirrorcast na tv (ako je smart tv) :)
 
Ako ima laptop, neka se uloguje tu na netflix. Pa kad mu zatreba na tvu, neka se poveže preko hdmi kabla.
Ili ako nema laptop, neka se uloguje preko telefona pa onda mirrorcast na tv (ako je smart tv) :)
Ma znam za sva ta resenja, al bi box iz vise razloga bio bolje resenje. Videcu, resicemo nekako, mozda bude i radilo :D
 
Da rezimiramo, probao ponovo registraciju na Nigeriju i sa mojam MC gold karticom nisam uspeo,onda smo probali bratovu Visa karticu i proslo je sve tj 4k paket skinuto mu nekih 415 dinara,pa dok traje traje.
@Machor hvala na pomoći.
 
da to

pa problem je sto student ide od kuce na stan, a Netflix ostaje i u kuci

kao sto napisah trebalo bi student d aponese box na stan, a glavni Netflix ostaje na istoj lokaciji gde je bio i od sad. Sve ovo pitam jer jos nije kupljen Box uredjaj, dilema je da li ga i kupiti ako nece raditi
Koliko sam ispratio u Americi je to bio najveći problem kada su uveli zabranu deljenja. U Americi svi studiraju van kuće i najveća povika je bila upravo to, kako sad studenti ne mogu da koriste naloge svojih roditelja.
Jednostavno ne može ako koristiš tv aplikaciju koja je i na svim sertifikkvanim boxovima. Jedino neki Kinez koji nema android tv, nego android za mobilne bi mogao da upali
 
Nazad
Vrh Dno