Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Uspeo i ja iz prve, mastercard Banca Intese, Nigeria VPN, koristio neaktivni turski nalog. Srpski otkazao, da vidimo do kad će trajati izigravanje subsahariana :)
 
Uspeo i ja iz prve, mastercard Banca Intese, Nigeria VPN, koristio neaktivni turski nalog. Srpski otkazao, da vidimo do kad će trajati izigravanje subsahariana :)
Ja mislim da će trajati duže vreme, jer ono imaju preko 260 miliona korisnika, njima je bitno da dobijaju novac. 😄
 
Na Turgame ubacili bonove za N do 1000 TL. Ja bio, kupio, ubacio kod za sledeći mesec i onda se setim da sam hteo da promenim državljanstvo u nigerijsko 🤦.
 
Jel mozda nekom ko je na Nigerijskom netflixu naplacena preplata 2 puta po 5000ngn ? Kontaktirao sam korisnicku sluzbu kazu vide samo 1 uplatu a meni otisle 2 jedna za nigeriju kao i prosli mesec a sad je druga za NL .
 
Naira jaca, polako ali sigurno😃 Preko 30% je ojacala u odnosu na € za samo mesec dana, pa je sada trenutno najskuplji paket poskupeo za skoro 1€.
P.S. I meni naplatili 3.77€ dodatno uz ovih 3.77€😅
 
Poslednja izmena:
Meni je prošlog vikenda naplaćeno 4400 NGN, nije bilo nikakvih duplih naplata, kao ni prošlog meseca. Ali jeste naira dobro ojačala, ovaj put 3,4 evra, a prošlog je bilo oko 2,7 čini mi se.
 
Zaista😅 Prvo su naplatili jutros u 03:40h za LAGOS NG pa danas oko 16h za NETFLIX.COM.
Isto to i meni prvo lagos jutros pa onda oko 16 h netflix NL zvao sam i banku oni mi nude samo da ugasim karticu kao da nebi skidali i dalje . Ili da idem u poslovnicu da pisem zahtev za refund . A support netflixov vidi samo 1 uplatu ovu od Lagosa
 
Kontakturao sam i chat podrsku, proveravali su mi preko one forme da li mozda imam dve pretplate na jednoj kartici, kazu sve ok, imate samo jednu😅 Cak su i oni preporucili da kontaktiram banku.
P.S. Koja ti je banka?
 
Mislim da nije ovo kradja, pre bih rekao da je ovo neka greska. Mogli su da skinu mnogo vise od ovih 3.77€, princ ne bi ostavio ni dinara😁
 
Za sada jednom.😄Videću da li će u toku dana još jednom.Inače skinulo sa Master kartice.
 
Prati obavezno, za svaki slucaj. I meni je Master, ali sto je najgore bila je ista kartica na TR nalogu sve vreme i sve je bilo ok, posle mesec dana pauze aktivirao NG i prvi mesec je bilo sve ok a sada duplo naplatise.
Ja sam svoju karticu blokirao, sifru na Netflix-u sam zamenio i prijavljena je greska/prevara banci pa kako bude🙂
 
Nisam ni ja radio transfer. Koji si VPN koristio kada si pravio NG nalog?
Ja sumnjam na VPN Nigeria app😅 Netflix ne moze da vidi podatke koje kucamo u onom formularu za kartice (tako oni kazu).
 
Nazad
Vrh Dno