Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Lako je tebi kad si pod kesom.
 
Jel ima mesto u nekoj Nigerijskoj familiji? :)
 
Odradio Netflix na Nigeriju za 5min sa moba i Nigeria Vpn, 5000NGN (2.95Eur) najskuplji paket, nije me pitao za br telefona, dodao sam Srpski posle u podešavanjima.
 
Jutros bez problema naplaćena prva mesečna pretplata za Premium paket preko Nigerije nakon registracije. 4400 NGN, Intesa MC. Prilikom registracije sam izabrao Basic paket, promenio ga posle na Premium i dodao naš broj telefona.
 
Poslednja izmena:
Jutros bez problema naplaćena prva mesečna pretplata za Premium paket preko Nigerije nakon registracije. 4400 NGN, Intesa MC. Prilikom registracije sam izabrao Basic paket, promenio ga posle na Premium i dodao naš broj telefona.
Je l moze da se deli sa vise ljudi?
 
Jel izbacilo jos nekog nakon nekog vremena? Ja danas pustion netflix na tv-u izlazi da posaljem kod na br telefona, i da udjem preko browsera da potvrdim. Kad udjem na browser daje da restartujem membership kao da je otkazana, a onaj kod nikako ne stize na nas broj. Nigerija u pitanju

Edit. I kada udjem u payment history pise -4400 Ngn kao da su vracene pare i otkazana pretplata. Takodje i kartica je skinuta sa naloga
Da javim da mi se desilo opet..e sad posto vidim da sam jedini kome se desilo koji su moguci potencijalni problemi:
1. Skoro svi su preko mobilnog ja sam preko PC-a registerovao
2. Mail nije gmail nego moj email posto imam placen hosting pa mogu da pravim koliko mejlova hocu, i posto sam uspeo tek iz 50og pokusaja da prodje uplata a par puta mi je pisalo da je pogresna sifra pa sam zato napravio 3 4 naloga sa istog @domen.com samo razliciti mejlovi dok nisam uspeo, ne verujem da bi bilo problema sto nije gmail ili tako nesto ali mozda je problem sto sam napravio tih 3 4 naloga pa da me zato stavilo na neku crnu listu xD, ali opet ne znam zasto bi onda prosla uplata i radilo 2 nedelje pa me onda ugase.
3. Kartica. MC aik banke je u pitanju
4. Transfer profila sa srpskog netflixa

Tako da sada sam opet pustio pretplatu sa gmail nalogom proslo iz drugog puta prvo nije htelo 4k plan pa prosao standard, stavio sam raiffeisen mc digital karticu, znam neko je pisao da je s raiffeisenom uspeo i da nije bilo problema kasnije, necu da radim prenos profila, niti da dodajem broj telefona pa cemo da vidimo sta ce dalje da se desava. Prvi put me izbacilo nakon 7 dana, sad nakon 14.
 
Jutros bez problema naplaćena prva mesečna pretplata za Premium paket preko Nigerije nakon registracije. 4400 NGN, Intesa MC. Prilikom registracije sam izabrao Basic paket, promenio ga posle na Premium i dodao naš broj telefona.

Takodje jutros skinuto 4400 NGN, mastercard NLB.
 
2. Mail nije gmail nego moj email posto imam placen hosting pa mogu da pravim koliko mejlova hocu, i posto sam uspeo tek iz 50og pokusaja da prodje uplata a par puta mi je pisalo da je pogresna sifra pa sam zato napravio 3 4 naloga sa istog @domen.com samo razliciti mejlovi dok nisam uspeo, ne verujem da bi bilo problema sto nije gmail ili tako nesto ali mozda je problem sto sam napravio tih 3 4 naloga pa da me zato stavilo na neku crnu listu xD, ali opet ne znam zasto bi onda prosla uplata i radilo 2 nedelje pa me onda ugase.
Nisi trebao da otvaraš nove naloge kada ti je izbacivao pogrešnu šifru. Da si malo bolje čitao temu, video bi da šifra može da se resetuje. Ovako si otvorio par naloga sa istom karticom i uzbunio sistem da je neka prevara sa karticama. Ako ti nisu ukinuli pretplatu na sve te naloge, može da ti se desi da ti sistem skida sa kartice na tim nalozima koje si otvorio, a nemaš im pristup.
 
Većina ovda je koristila Nigeria VPN, mada možeš da probaš i sa nekim drugim ako imaju server u Nigeriji.
 
Nisi trebao da otvaraš nove naloge kada ti je izbacivao pogrešnu šifru. Da si malo bolje čitao temu, video bi da šifra može da se resetuje. Ovako si otvorio par naloga sa istom karticom i uzbunio sistem da je neka prevara sa karticama. Ako ti nisu ukinuli pretplatu na sve te naloge, može da ti se desi da ti sistem skida sa kartice na tim nalozima koje si otvorio, a nemaš im pristup.
Znam da moze da se resetuje ali nikako nije htela da mi se doda kartica zato sam napravio vise naloga i tek posle na 4om ja msm da je uspelo.. videcemo sada nov je gmail i prosla je kartica iz drugog puta tako da ostaje da cekam
 
Kada se ne plaća pretplata, koliko dugo nalog ostane on hold, pre nego što ga ubiju?
 
Kada se ne plaća pretplata, koliko dugo nalog ostane on hold, pre nego što ga ubiju?
Misliš ako ne platiš, koliko dugo možeš gledati sadržaj? Cca 7 dana je “grace period”. Ako misliš da otkazes pretplatu, pristup u tom slučaju gubiš odmah na kraju obračunskog perioda, a istoriju naloga čuvaju 9 meseci.
 
Istoriju naloga. Recimo ističe mi pretplata 1.januara i ja je ne obnovim, dakle, nalog ostaje aktivan do kraja septembra?
 
Nakon A1, Netflix stiže i u Hrvatski Telekom!

Možda bude još širenja po regiji....
 
A gde ti sa KP uopšte nalaze te hakovane naloge, nemoguće da toga ima mnogo kad svako može da valja naloge na KP?
 
Neverujem da su hakovani nalozi ili otvarani sa ukradenim karticama, Netflix bi ih brzo blokirao. Najverovatnije je da su otvareni u stranim zemljama, Turska, Nigerija... Još kad na takav nalog ubace 100 ljudi, i daju doživotnu pretplatu... :LOL:
 
Uzet netflix premium po redovnoj ceni. Mrzi me da istrazujem. Klinci zadovoljni a i meni odgovara. Hvala.
 
A gde ti sa KP uopšte nalaze te hakovane naloge, nemoguće da toga ima mnogo kad svako može da valja naloge na KP?
Kupe kombo liste, koje sadrže email baze podataka i generisu se random lozinke. Onda se sa tim podacima skeniraju netflix serveri. Ako se neki podaci iz liste poklope sa podacima na netflix serveru, podaci se cuvaju kao validan nalog. Ne znam zasto to kp dozvoljava prodaju takvih naloga.
Neverujem da su hakovani nalozi ili otvarani sa ukradenim karticama, Netflix bi ih brzo blokirao. Najverovatnije je da su otvareni u stranim zemljama, Turska, Nigerija... Još kad na takav nalog ubace 100 ljudi, i daju doživotnu pretplatu... :LOL:
Prodaju se kao deljeni profili, preko Nigerije i Turske a ima i ukradenih naloga koji su izvučeni pomoću skenera, koje su kupili na telegramu ili nekom creck forumu
 
Naplaćen drugi mesec preko afro-kombinacije 5000 ovih njihovih čuda, iliti 2,88€ iliti 340 dinerosa. 😉
 
Nazad
Vrh Dno