Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Nešto nije u redu, pokusajte kasnije. Kada treba plaćanje da se uradi. Koriscen Nigeria VPN

Kad će to biti kasnije, teško u skorije vreme 🫤

U jedno vreme mi je pisalo da kartica ne prima internacionalne transkacije, sto nije moguce, jer sam placao Basic srpski plan sa njom.
 
Meni prihvata karticu nasu visu ali mi trazi nigerijski broj telefona par puta sam pokusao ali uvek pise da je broj obavezan, a napravio sam novi poseban nalog samo za to
 
Uglavnom, ne radi sa dosta naših kartica ja sam probao sa 3 iz različite banke. Ako ti prihvatiti karticu posle dan dva piše da kartica nije dostupna za plaćanje. Provereno radi preko Ukrajine, neko je pisao za Argentinu da radi za Master karticama.
Moze li rajfajzen viza?
 
Meni prihvata karticu nasu visu ali mi trazi nigerijski broj telefona par puta sam pokusao ali uvek pise da je broj obavezan, a napravio sam novi poseban nalog samo za to
Probaj da ubaciš neki nigerijski mobilni broj sa interneta.
Pa posle u podešavanjima ubaci svoj broj.
 
Ljudi čitajte malo unazad. Na par prethodnih strana se govori o tome. Promenite paket na neki niži 720p ili mobile 480p ako ste preko telefona. Probajte drugi VPN. Ako traži broj telefona, nekad dozvoljava da se preskoči taj korak, ako ne, onda probajte ponovo sa drugim paketom i/ili VPN-om. Najbolje je ovo sve raditi preko nekog browsera na telefonu. Nemojte ni preterivati sa pokušajima, jer sistem nekad registruje sumnjivu aktivnost, pa može privremeno da vas blokira od daljih pokušaja. Možete da probate i sa drugom karticom ako imate ili sa nekim drugim nalogom. Ako ništa od toga ne prodje onda nemate sreće 😃
 
Testirao sam ovo za Nigeriju pre par dana i otvorio nalog normalno.
Noćas mi stiže mail od Netflix-a da mi refundiraju novac i deaktivirali mi članstvo.
 
Testirao sam ovo za Nigeriju pre par dana i otvorio nalog normalno.
Noćas mi stiže mail od Netflix-a da mi refundiraju novac i deaktivirali mi članstvo.
Još uvek po starom. Postaje više smaranje ovo trčanje. U međuvremenu bukmarkujem serije i filmove u stremiju. Ma sve šljaka fantastično. Kada mi pukne film, baj baj! 🤠 P.S. Koji je plan u pitanju? Možda je i to bitno. Ja koristim onaj za tablet i telefon, a izgleda da baš taj i planiraju da "roknu". 🤪Screenshot_20240301-121218.png
 
Novi nalog, stavio sam onaj mobilni plan da vidim dal sve funkcioniše. Nisam ništa gledao. Sinoć otvorim mobilnu app bez VPNa i pogledao top 10 filmova i serija.
Taj "Mobile" plan nije dostupan u Srbiji. Možda je to razlog? Jer si pristupio nalogu bez VPN-a, a imaš aktivan plan koji ovde izvorno nije dostupan. Možda je to trigerovalo sistem da ti ugasi nalog.
 
Ja već skoro tjedan dana gledam. Prvo uzeo Standard pa upgreadao na Premium. Gledam bez VPNa... Novi nalog...

Nisam dodao domaći broj..
 
Poslednja izmena:
Netflix se pojavio u ponudi A1. Ako je tacno , otkaze se pretplata posle 10 dana u ciklusu obracunskog perioda , placa se samo tih 10 dana.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240301_131643_Firefox.jpg
    Screenshot_20240301_131643_Firefox.jpg
    50.5 KB · Pregleda: 160
  • Screenshot_20240301_131637_Firefox.jpg
    Screenshot_20240301_131637_Firefox.jpg
    60.7 KB · Pregleda: 152
  • Screenshot_20240301_131629_Firefox.jpg
    Screenshot_20240301_131629_Firefox.jpg
    60.9 KB · Pregleda: 156
  • Screenshot_20240301_091638_Firefox.jpg
    Screenshot_20240301_091638_Firefox.jpg
    59.3 KB · Pregleda: 189
Jel si dodao srpski broj telefona?
Nisam.
Taj "Mobile" plan nije dostupan u Srbiji. Možda je to razlog? Jer si pristupio nalogu bez VPN-a, a imaš aktivan plan koji ovde izvorno nije dostupan. Možda je to trigerovalo sistem da ti ugasi nalog.
Sa VPNom sam otvorio nalog i posle toga nisam koristio VPN. Mozda ali ako je brat crnac stvarno doputovao u Srbiju i namerno uzeo samo mobilni jer putuje...
Meni ovo smrdi na rasizam.
 
Onda ih verovatno pitas u cemu je problem? Da si brat crnac koji je morao poslom u Srbiju. Onda ce verovatno da ti traze neku potvrdu, neki dokument sta god, ti im pokazes tvoju licnu kartu, oni utvrde da si brat Nigerijac koji je poslom dosaou Srbiju i posle ko zna mozda i dobijes neki popust za koji mesec u znak izvinjenja :ROFLMAO:
 
Netflix se pojavio u ponudi A1. Ako je tacno , otkaze se pretplata posle 10 dana u ciklusu obracunskog perioda , placa se samo tih 10 dana.
Ne vidim nikakav benefit u odnosu da se pretplatis kod nas direktno na Netflix.
Daju 12m od 24m Netflix standard ali si obavezan da uzmes njihovu "fantasticnu" Neo UO na 24m.
Drugih 12m placas ko da si uzeo Netflix pretplatu direktno, nista jeftinije.
Tako da samo ko bas hoce da bude A1 ili kupuje telefon ima mozda neki benefit inace ne.
Da je ko HBO MAX u paketu bez dodatnih troskova to bi bilo fantazija ali za Netflix se tome nadati je iluzorno.
Da ne pominjem nase akrobacije ovde ;)
 
Ne vidim nikakav benefit u odnosu da se pretplatis kod nas direktno na Netflix.
Daju 12m od 24m Netflix standard ali si obavezan da uzmes njihovu "fantasticnu" Neo UO na 24m.
Drugih 12m placas ko da si uzeo Netflix pretplatu direktno, nista jeftinije.
Tako da samo ko bas hoce da bude A1 ili kupuje telefon ima mozda neki benefit inace ne.
Da je ko HBO MAX u paketu bez dodatnih troskova to bi bilo fantazija ali za Netflix se tome nadati je iluzorno.
Da ne pominjem nase akrobacije ovde ;)
Mi smo dobili malo bolju ponudu od hrvatske, na primer. Oni dobili 6 meseci besplatan Basic paket 😅
Ali da je ponuda losa, jeste.
 
Da to bi bilo odlično.
 
Cak je za par dinara skuplje preko A1, mada zavisi koji se kurs racuna. Ali definitivno nije benefit nakon isteka promo perioda od 9 ili 10 meseci (do kraja godine). Pominje se i neko placanje razlike u ceni za pakete koje nisam najbolje razumeo.
Bice tu ponuda uz opticki net, a i uz kucni verovatno tamo gde nema optike.
 
Ako uzmem ovaj Basic paket sa jednim strimom - koliko puta mesečno mogu da menjam taj jedan uređaj?
 
Mislim da tu nema ograničenja za broj uređaja, možeš da budeš prijavljen na X uređaja, ali sa Basic paketom možeš da gledaš samo na jednom uređaju odjednom. Ako pričamo o srpskom nalogu i ako će se koristiti na Smart TV-u (ili sertifikovanom boksu), onda verovatno moraš i da podesiš domaćinstvo, tj. ne može na različitim lokacijama.
 
Pokusao da predjem sa turskog na nigerijski nalog i trazi mi 5000 nira za 4k, kao da sam nov korisnik. Platicu jos jednom 4400 nira na starom i ustedecu celih 30 dinara😁
 
Nazad
Vrh Dno