Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Ako ne vidiš njegov wifi pokušaj da kažeš da si na putu. Kupićeš bar malo vremena dok ne vidite šta ćete
 
Isto ko da si u Srbiji otisao iz tvog stana u drugi, nisi na IP koji je registrovan kao tvoj.
Ili ako podignes svoj vpn i iz Turske se povezes na kucni net registruje te da si kod kuce a ne u Turskoj.
 
Obrisali mi karticu i sad kad hocu da dodam trazi turski broj da potvrdim, iako je vezan moj srpski broj od ranije. Sta je najbolje resenje sad?
 
Kontaktirao podršku, poslali mi email, kad sam dodao karticu, opet mi traži turski broj. Kada ukucam broj sa onog SMS servisa, kaže da ne može sada, da pokušam kasnije. A turski broj sam uspešno verifikovao pre pokušaja dodavanja kartice.
A raiffeisen virtuon i dalje ne prolazi na turgame.

Inače, kad otvorim netflix sajt sa svog redovnog računara (koji nije nikad bio na turskom VPN-u), kaže mi da mi je nalog "on hold" i nudi da dodam sredstvo plaćanja. Kada kliknem, baca me na dodavanje kartice, gde se slažem da mi naplate 199 lira. Dakle, imam tursku cenu iako nisam na VPN-u. Ali mi traži turski broj za dodavanje kartice.
 
Da, sad je pitanje kako se vratiti na srpski cenovnik.
 
Vratiće se na srpske cene kad otkaže skroz pretplatu (i kada istekne u potpunosti).
 
Pa istekla je pretplata, ne mogu da gledam više, kada hoću da pustim nešto, iskoči mi "add payment"...
Verovatno treba da odem u nalog i promenim adresu/telefon na Srbiju, ali pre toga, probaću da dodam neku drugu karticu ili da kupim gift card pomoću ćerkine kartice (sutra/za vikend)...
Javim kako sam prošao.
 
Pa istekla je pretplata, ne mogu da gledam više, kada hoću da pustim nešto, iskoči mi "add payment"...
Verovatno treba da odem u nalog i promenim adresu/telefon na Srbiju, ali pre toga, probaću da dodam neku drugu karticu ili da kupim gift card pomoću ćerkine kartice (sutra/za vikend)...
Javim kako sam prošao.
Probao si na vise mesta da kupis gift card i nigde nece?
Turgame nije jedini imas razne druge, recimo Eneba.
 
Kontaktirati podršku da ti dodaju karticu.
Imaš na prethodnoj strani je neko pisao baš da je tako radio i pre neki dan.
Pitali me jel si trenutno u putu ja kazem jesam, i izgleda da sam se tu zaje***, kaze mora da potvrdite broj telefona sa telefonom iz zemlje odakle je nalog ili da obrisete nalog pa da napravite iz zemlje gde ste trenutno..
Sve ovo radio preko turskog VPN-a ali izgleda vide i to..
Mozda probam ponovo sa drugom podrskom i da kazem da nisam u putu :)
 
Pitali me jel si trenutno u putu ja kazem jesam, i izgleda da sam se tu zaje***, kaze mora da potvrdite broj telefona sa telefonom iz zemlje odakle je nalog ili da obrisete nalog pa da napravite iz zemlje gde ste trenutno..
Sve ovo radio preko turskog VPN-a ali izgleda vide i to..
Mozda probam ponovo sa drugom podrskom i da kazem da nisam u putu :)
Ja kad sam kontaktirao podršku pristupao sam bez VPN-a. Nisam spominjao da sam u drugoj državi. Jednostano sam im rekao da imam problema s dodavanjem kartice nakon čega su mi poslali obrazac. Verovatno je do agenta na kog si naleteo.
 
Najjeftinija varijanta za probe je z2u… nadjes prodavca sa jakim ocenama, koji daje warranty i to je to… ako iz nekog razloga pukne, mora u roku da ti zameni nalog drugim…
Ovo je zanimljiva alternativa
Jel to radi tih 1,3,6m kad se uzme od tih najjačih prodavaca?

Jel rade TUR gift codes I dalje normalno?
 
Ovo je zanimljiva alternativa
Jel to radi tih 1,3,6m kad se uzme od tih najjačih prodavaca?

Jel rade TUR gift codes I dalje normalno?
Iskreno nisam skoro, ali je radilo uvek kada sam probao… gledaj da uzmeš od nekog ko daje garanciju na period koji uzimaš i ako se nešto desi, da ti zameni nalog…
 
Ja kad sam kontaktirao podršku pristupao sam bez VPN-a. Nisam spominjao da sam u drugoj državi. Jednostano sam im rekao da imam problema s dodavanjem kartice nakon čega su mi poslali obrazac. Verovatno je do agenta na kog si naleteo.
Ovako se to i radi, znači ne unositi turski broj i slično, već kontaktirati podršku, tražiti da pošalju billing form, i tu u četu se unesu podaci kartice na formu koju podrška pošalje. Gotovo sve za 5 min. Znam da ponavljam već rečeno, al eto... 😀
 
Funkcioniše to i ja sam ponovo dodao karticu preko podrške uz pomoć VPN-a za svaki slučaj. Nisam uspeo iz prvog puta, jer mi neka likuša predložila da dodam broj telefona, i onda sam pokusao ponovo sa drugim likom koji mi poslao secure form.
 
Ovako se to i radi, znači ne unositi turski broj i slično, već kontaktirati podršku, tražiti da pošalju billing form, i tu u četu se unesu podaci kartice na formu koju podrška pošalje. Gotovo sve za 5 min. Znam da ponavljam već rečeno, al eto... 😀
Upravo zavrsio sve sa podrskom za 5 min tim redosledom! Hvala 😅
 
Da li taj secure form šalju mailom? Ono što su meni poslali nije ništa drugačije nego kad sam odem da uradim ažuriranje metoda plaćanja.
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-02-03-06-53-50-471_com.google.android.gm-edit.jpg
    Screenshot_2024-02-03-06-53-50-471_com.google.android.gm-edit.jpg
    98.3 KB · Pregleda: 50
Nemoj da palite VPN kada kontaktirate podrsku.
Idite na chat, i odmah u poruci napisite "da li mozete da dodate moju karticu za placanje", traze mail i ime, kad im se otkuca, ide pitanje da li se slazete da vam posalju formu, otkucate, Yes, dobijete formu, popunite, posaljete, oni odmah ubace karticu. Potvrdite da je sve OK.
Nekada ce vam biti agent koji zapitkuje gluposti, ugasite chat pa posle probajte kod drugog. Meni je prvi put pre par meseci bio neki dosadni koji je pitao razne gluposti pa sam prekinuo chat i posle kod drugog ubacio.
 
Jel probao neko da kupi netflix preko Argentine, pošto youtube premium funkcioniše bez problema kupljen preko Argentine?
 
Malo mi se ne svidja ta varijanta da saljem podatke platne kartice nekim likovima preko chata. Nesto cu radije kupovati gift kartice, nek' gura dokle moze i to.
 
Malo mi se ne svidja ta varijanta da saljem podatke platne kartice nekim likovima preko chata. Nesto cu radije kupovati gift kartice, nek' gura dokle moze i to.
Pa ne šalješ njima u chat nego oni tebi pošalju "secure form" gde ispunjavaš podatke s kartice. Bukvalno nema razlike u bezbednosti hoćeš li tu uneti podatke ili standardno u account settings.
 
Nije preko chata, dobiješ secure form gde upišeš podatke, legit skroz, bez brige.

Nego ja imam pitanje, jesu nekom uklonili kartcu i drugi put nakon dodavanja? Da je dodam i ja onda nakon što potrošim gift cardove ako već ne skidaju.
 
Nije preko chata, dobiješ secure form gde upišeš podatke, legit skroz, bez brige.

Nego ja imam pitanje, jesu nekom uklonili kartcu i drugi put nakon dodavanja? Da je dodam i ja onda nakon što potrošim gift cardove ako već ne skidaju.
Meni još uvek nisu ni prvi put uklonili 😅
Dodaj slobodno.
 
Nazad
Vrh Dno