Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

@Владица Možeš da im pišeš do mile volje, već je pisano milion puta o tome da Netflix ima problema sa kompanijama koje rade lokalizaciju tj. prevod na sprski jezik. I dok se to ne reši, ako se uopšte reši, nema srpski jezik.

@Machor Nema to nikakve veze sa "ribama", već problem sa kompanijama koje rade lokalizaciju na srpski koji nije rešen. Ako se uopšte neko seća titlovi na srpski su počeli da se dodaju (i to oba pisma), a onda nakon početka sukoba i nemogućnosti dogovora, svi su uklonjeni.

@S03 Nema potrebe za trolovanjem, jer ovo što ti pišeš nema veze s vezom. Pa bolje nemoj da troluješ.
Гледао сам неке филмове и неке сезоне серија на српском језику, пре свега на ћирилици, зато сам им и писао, просто сам очи одмарао док сам гледао и читао на ћирилици, зато и због тога сам им писао, било би прелепо да буде, криво ми је што нису могли да успоставе сарадњу када су већ били кренули тим путем, било би одлично!!!
 
@Владица Možeš da im pišeš do mile volje, već je pisano milion puta o tome da Netflix ima problema sa kompanijama koje rade lokalizaciju tj. prevod na sprski jezik. I dok se to ne reši, ako se uopšte reši, nema srpski jezik.

@Machor Nema to nikakve veze sa "ribama", već problem sa kompanijama koje rade lokalizaciju na srpski koji nije rešen. Ako se uopšte neko seća titlovi na srpski su počeli da se dodaju (i to oba pisma), a onda nakon početka sukoba i nemogućnosti dogovora, svi su uklonjeni.

@S03 Nema potrebe za trolovanjem, jer ovo što ti pišeš nema veze s vezom. Pa bolje nemoj da troluješ.
I mene interesuje o kakvom problemu sa kompanijama za lokalizaciju je reč.
Nije da mi treba, meni nije ni bitno da li je ćirilica ili latinica, ako me posle sekund pitaš na kojem pismu je nešto što sam pročitao napisano ne bih znao da kažem.

Edit: evo sad pokušavam da se setim na kojem pismu je lokalizovan hbo i sky (koji su potpuno lokalizivani na srpski) i ne mogu da se setim, morao bih da pogledam
 
Bilo je gomila vesti o tome, recim evo ovo sam našao na brzinu:

Sorry, ali gde je to objašnjenje o sukobu? Koliko vidim, ovaj portal je dobio potpuno generički odgovor Netflix podrške o licenciranju serija/filmova koji nema veze sa titlovima, a onda dole novinar napiše da "Netflix ima problema sa kompanijama koje prevode na srpski"?
 
Ja iz nekog razloga nikako ne uspevam da kupim gift karticu preko Turgame - probao sva 4 procesora, probao Intezinu visu i Ininal.

EDIT:

Prošao master.

EDIT2:

Jebala ih verifikacija...
 
Poslednja izmena:
Ni meni to ne pije vodu. Ako već imaju prava da emituju taj sadržaj ovde, nema razloga da im neko zabrani da stave titlove za isti.
Moguće je da su sve te titlove otkupili od neke kompanije, pa iz nekog razloga (finansijskog najeverovatnije), prekinuli saradnju sa tom kompanijom i izbacili sve iz baze.
 
Zar nije neki kolega sa foruma rekao da radi na titlovima za netflix honorarno? To je bilo pre bas bas dosta vremena, ali cini mi se da je tako nesto bilo.
 
Bio jedan koji je pričao da radi prevode za disney+ još pre dve godine ali svinznamo da od toga nema ništa
 
Godinama se snalazim za netflix preko raznih preprodavaca, uzmem na nekoliko meseci pa kad mi dosadi prekinem i bukvalno nisam imao problema. Kad sam pretražio Storely da li su ok nisam na forumu ništa konkretno našao da se žale ali oni su najveći prevaranti, prodaju kradene naloge, ne odgovaraju po 24h, 4 naloga su mi dali za mesec dana (jer neko promeni šifru)... Nek se zna da sam naseo i da se drugi ljudi paze
 
Godinama se snalazim za netflix preko raznih preprodavaca, uzmem na nekoliko meseci pa kad mi dosadi prekinem i bukvalno nisam imao problema. Kad sam pretražio Storely da li su ok nisam na forumu ništa konkretno našao da se žale ali oni su najveći prevaranti, prodaju kradene naloge, ne odgovaraju po 24h, 4 naloga su mi dali za mesec dana (jer neko promeni šifru)... Nek se zna da sam naseo i da se drugi ljudi paze
Ја већ годинама узимам од једне особе, никада нисам имао проблема, плаћа се месечно, месец за месец, ако желиш могу ти проследити у приватној поруци особу од које узимам нетфликс налог!!!.
 
Najjeftinija varijanta za probe je z2u… nadjes prodavca sa jakim ocenama, koji daje warranty i to je to… ako iz nekog razloga pukne, mora u roku da ti zameni nalog drugim…
 
Nema na čemu! Samo izaberi nekog sa dobrim ocenama i probaš sa što manjim iznosom, dok ne vidiš kako funkcioniše…
 
Jel kupovao neko preko ovog sajta, vidim nema paypal pa sad jel ok za ostavljati podatke o kartici?
 
Nije odgovor na pitanje, ali zašto bi uzimao Netflix preko preprodavaca kada za 5 minuta možeš da napraviš svoj nalog na Tursku, dopuniš ga vaučerom sa Turgame i uživaš bez brige :)
 
Ja sam kupovao sve i svasta kod njih, sa vise ili manje srece.
Sve zavisi od prodavca kakav je ili kako je raspolozen, sajt ne pruza nikakvu zastitu cak su me banovali kad sam trazio refund.
Sto se placanja tice najbolje virtuelnu karticu sa jednokratnim placanjem.
 
Ja jesam par puta NF, D+, Tidal… i iskreno nikad nisam imao problem, sem prestajanja rada naloga… uvek dobijao ili zamenski ili neku sličnu uslugu, nikad nisam došao u situaciju da tražim refund… prilično sam siguran da ovi naši servisi na IG koriste ovaj ili sličan site, pošto mnogi nide i reseller opcije…
 
Meni je NFSHARE bio mnogo pouzdaniji, to bih preporucio ako vec necete da uzimate preko Turske.
6m/22$ 4K jedan screen.
 
… nisam probao taj servis, ali ovde je u proseku oko 1isd mesec i ide iprovizija na bilo koj iznos… oko 0.3usd, ako se dobro secam… isto je i za veci broj neseci, e sad koliko je pouzdano na duze… to ne znam… znam da mi je jednom d+ trajao 12meseci, za par usd… verovatno da u tom trenutku najjeftiniju vatijantu preprodaju vise puta, pa ako sljaka sljaka… računaju da neće svi gledati u isto vreme ili sl… ima i dosta popularnih igara, accounta i sportskih servisa koje nisam probao, ali znam neke koje jesu i ista je situacija- zavisi od prodavca do prodavca i da li neko neće promeniti u duzem periodu( kao argentinske tidal vatijante sa karticama, NF sa pravilima familije i sl…)…
 
Monday Night Raw is headed to Netflix.
The WWE and Netflix have struck a deal that will see the WWE’s flagship show leave USA Network and move to the streaming giant in January 2025.
Additionally, Netflix will become the exclusive home for all WWE programming (including SmackDown, NXT, WrestleMania, SummerSlam and Royal Rumble) outside the U.S.
 
Mene će ovo poskupljenje zahvatiti nekad u martu (pretpostavljam) jer mi za 7.2. stoji stara cena.
Međutim, zanimljivo da mi nisu uklonili karticu.
 
I meni noćas skinuli karticu MasterCard Aik Banka, ubacio sam giftcard preko Turgame i sve prošlo kako treba, ali reko ajde da probam da ponovo dodam istu karticu.
Ubacio podatke, rentirao turski broj, stigao SMS i bez problema prošla kartica.. Sad mi je opet ona kao primarno sredstvo plaćanja, ali imam kredita do 25.02. , pa ćwmo videti šta će se tada desiti.
 

Prilozi

  • Screenshot 2024-01-25 at 09-15-13 Netflix.png
    Screenshot 2024-01-25 at 09-15-13 Netflix.png
    69.9 KB · Pregleda: 32
ja imam kolegu u turskoj ali mi pri ubacivanju njegovog broja izlazi unknown error...
 
ja imam kolegu u turskoj ali mi pri ubacivanju njegovog broja izlazi unknown error...
Jel ti potvrđen srpski broj na nalogu? Ako jeste, zašto ne probaš preko podrške? Naravno, nemoj im reći da si iz Srbije kao što je to neko pre neki dan uradio. 😅
 
Nazad
Vrh Dno