Šta je novo?

Netflix app modding

E pa dobro što nisam skinuo te modovane Netflix aplikacije, ipak su mi se činile too good to be true
 
200.gif
 
Ta apk mody nema veze sa netfliksom. To je Bee TV aplikacija kao Cinema HD i slične app .
IMG_20220113_233407.jpg
 

Prilozi

  • IMG_20220113_233258.jpg
    IMG_20220113_233258.jpg
    46.5 KB · Pregleda: 17
  • IMG_20220113_233333.jpg
    IMG_20220113_233333.jpg
    71.6 KB · Pregleda: 19
Ima li neka verzija da radi na Eon boxu?
 
Da li jos neko ima problem sa instalacijom ove kodi netflix edition aplikacije na eon boxu? Nijedna verzija od 1.01 do 1.09 ne moze da se instalira
 
ja sam skinuo onu modovanu free netflix verziju i instalirao na eon box....radi bez naloga ali je problem sa titlovima (ima samo engleski i nece da skine a recimo znam sigurno da taj film ima i croatia titlove jer imam uplacen netflix original)....pa kome to ne smeta, moze ovako da gleda.
 
To što ti gledaš je "Netflix".
slazem se.....aplikacija se tako zove a u stvari nema bas mnogo veze sa originalnom.....kao sto sam vec rekao, ja imam netflix uplacen i probao sam ovu apk samo da uporedim....lici ali nije....mnogo rupa ima ali kome ne smeta neka izvoli.
 
Pozdrav, proslo je dosta vremena otkako je prestala podrska, da li postoji neki novi način za gledanje netflixa na eon boxu, ovaj kodi netflix nije los, ali mislio sam na neku modovanu verziju netflixa, cak sa 480p rezolucijom, bez widevine l1..bas je frustrirajuci sto to ne radi :/
 
Evo sada instalirao i na drugi box i sve sljaka da odgovorim @Compadre91 u temi Eon Smart Box (SBB) sam i malo vise pojasnio
Ako neces da se zezas sa ovim skini Netflix_4.16.1_Workaround apk i ona ce da ti sljaka mislim i da je ovde postavljali tj. @kalehrl uvek nas sa novitetima vrlo brzo obavesti pa i ovako jedno hvala 😃😁👍
 
Poslednja izmena:
Evo sada instalirao i na drugi box i sve sljaka da odgovorim @Compadre91 u temi Eon Smart Box (SBB) sam i malo vise pojasnio
Ako neces da se zezas sa ovim skini Netflix_4.16.1_Workaround apk i ona ce da ti sljaka mislim i da je ovde postavljali tj. @kalehrl uvek nas sa novitetima vrlo brzo obavesti pa i ovako jedno hvala 😃😁👍
Hvala ti puno na ovim objašnjenjima, kao i na uputstvu za login preko kodi addona. Tu sam imao problema takodje.
 
Login sa key ces morati i sa ajde ne znam kako da se izrazim i na normalnom addonu na kodiju a i na ovoj 1.0.9 vec sve namesteno i nastelovanom na Netflix ali isti postupak za login ces morati 😃😁👍 ali opet ponavljam sve sljaka
 
Imam pitanje u vezi ove kodi-netflix varijante aplikacije, sve savrseno radi naravno i hvala ljudima koji su okacili apk link, interesuje me samo da li postoji mogucnost da se koriste titlovi koje netflix ne nudi po default-u, preko ovog kodi addona?
 
Imam pitanje u vezi ove kodi-netflix varijante aplikacije, sve savrseno radi naravno i hvala ljudima koji su okacili apk link, interesuje me samo da li postoji mogucnost da se koriste titlovi koje netflix ne nudi po default-u, preko ovog kodi addona?
Postoji, upravo zato ljudi i koriste ovaj addon. Titlovi se posle dodaju sa opensubtitles ili šta god već podesiš.
 
Hvala na odgovoru,
edit: upravo nasao, u settings player-a, pa language i download services, koliko vidim tu se jednostavno iz padajuceg menija izabere servis...
Nakon dodavanja ovih servisa, vidim da je trebalo nekako da se ulogujem u njih, međutim nemam tu opciju kao ponuđenu?
 
Poslednja izmena:
Da li je neko nasao resenje za Netflix aplikaciju koja radi na EON SDOTT0202?
Može li da se clonuje aplikacija sa Play Store-a, kao sto je bio slucaj sa EON aplikacijom za smart uređaje?
Hvala
 
Izgleda nista, netflix je zakrpio sve moguce rupe, jedino ostaje ovaj kodi sa netflix skinom... A bilo je super dok je radila ona sd verzija aplikacije, lakoća navigacije nije nešto sto krasi kodi netflix
 
Da li još neko ima problem sa Login-om sa ovom Kodi verzijom Netflixa, izbaci mi pogrešan password? Proverio sam i radi login na svim oficijalnim app i sajtu, zna neko mozda kako da rešim problem?
 
Preko Authentication-key resis problem kad nece user/pass login
A sad vidim da je ovde vec pisano o tome samo koji post iznad 😁😀 malo zaboravljena tema izgleda da se nista novo ne desava 😁😀😁
 
Poslednja izmena:
Sad dobijam ovu poruku: "Playback error
Netflix returned the following error:
MSLError: This title is not available to watch instantly. Please try
another title.
To try to solve this problem you can force "Widevine L3" from the
add-on Expert settings."

Pomoć?
 
U podesavanja Netflix addona settings pa na kraju expert pa skrolujes do kraja na ESN/ Widewine settings i tu promenis ESN broj ako nije dobar , nisi napisao koji ti je box u svakom slucaju treba NFANDROID1-PRV-0- i onda ostatak sta kod tebe pise , poslacu sliku kako je kod mene na Kaon Eon boxu , tako je kod boxeva sa widevine L1 a ako ti je box sa L3 mislim da onda moras sa force L3 i nece moci fullhd ali to nisam siguran mozda ce se jos neko javiti i objasnitiIMG_20220629_174913.jpg
I opet ako je neki drugi box i ne znas koji je widevine instal DRM apk da vidis info koji ti je widevine na boxu
 
Poslednja izmena:
Playback error
Netflix returned the following error:
MSLError: This title is not available to watch instantly. Please try
another title.
Nekada sa Netflix apk ( koju nam je @kalehrl slao i objasnjavao kako😁)sa promenjenim ESN brojem kad se desi ovaj problem na Eon boxevima stvar se resavala tako sto se cupao Hdmi kabl i vracao nazad i stvar se resavala , to si mozda cak i ti pisao ili se varam nije ni bitno 😁😀
 
Jel ja to dugo nisam koristio Netflix pa preskocih novosti ili je ovo od skora ali na Netflix addonu na kodiju u Kaon boxu moze da se loguje ali kad se pusta film ili serija izbacuje
"MSL Error user authentication data does not match entity identity"
Proradilo al sada sve pusta u sd 540p nema vise fullhd-a
Istovetno mi se ponasa na oba addona na Kaonima
A na Kodi edition 1.20 radi ali sada vise nije fullhd 1080p kao sto je nekada bilo nego sve pusta u sd 540p
 
Nazad
Vrh Dno