Šta je novo?

Neonke, uv svetla, farbe

Ako si iz beograda imas na uglu ulice Kralja Milutina kod klinickog cnetra prodaju samo plexiglas. Ti im kazes koje ces dimenzije, boju, debljinu, oni ti na licu mesta iseku i ti nosis kuci.
 
topuz je napisao(la):
@topuz: Ti imas verovatno one obicne, ja sam kupio CoolerMaster, Aurora CCFL, Neonsko svetlo za kuciste, Dualpakovanje, zvucna kontrola, UV Purple i kosta 710 dindzi.

Ma to ja imam. Ali to NIJE UV neonka. Jedino ako ima veze to sto je tvoja ljubicasta a moja plava? mada sumnjam

Jeli brate to sto ti imas pretpostavljam da je Coolermaster UV Blue neonka.
Jel tako ? A kazes da to u stvari nije UV!!!Dakle kad bi stavio belu majicu ispod svetla ona nece da zraci kao kad si u klubu recimo!!!

Poz.....
 
@M3 hvala za sve ove informacije...
@TOPUZ nisam iz bg-a(laganica bi mi bila da jesam,ovo sve je lako naci u bg-u)iz Herceg Novog sam ;)
 
O pa odlicno ako si iz CG,imas plexi kod svakoga stolara !!!
 
noki je napisao(la):
Jeli brate to sto ti imas pretpostavljam da je Coolermaster UV Blue neonka.
Jel tako ? A kazes da to u stvari nije UV!!!Dakle kad bi stavio belu majicu ispod svetla ona nece da zraci kao kad si u klubu recimo!!!

Poz.....

Jeste, zapravo imam ih cetiri. Mada to nisu UV neonke. Coolermaster pravi UV neonke samo u Purple boji, tako da... A ovo za majcu sto si napisao najzesce sam se trudio da razumem sta si hteo da kazes ali nisam uspeo.
 
@M3 odma sutra idem kod stolara da kupim samo ako ima
@topuz i mene interesuje shta ovaj oce da kazhe s ovom majcom :wall:
 
Pozdrav.

jel moze neko da mi kaze na koju voltazu idu te UV neonke za kuciste i koje su velicine
 
Za majicu: bela boja pod UV svetlom se mnogo gotivno vidi za razliku od drugih boja! Prosto sija ko luda. :) U nekim diskotekama to dolazi do izrazaja i super je efekat.
 
HN-Clan-Rastaman je napisao(la):
@M3 odma sutra idem kod stolara da kupim samo ako ima
@topuz i mene interesuje shta ovaj oce da kazhe s ovom majcom :wall:


Slusaj ti novoregistrovani (L)usere :mad: nije to onaj tamo .....nego :smash:
j***c NOKI iz BG-a,razumeo!!! Uostalom objasnio je sve kolega strucnjak
za nocnu viziju ,) .
 
nikola1984 je napisao(la):
Pozdrav.

jel moze neko da mi kaze na koju voltazu idu te UV neonke za kuciste i koje su velicine

12V : kacis ih na 4-pinske kon. napajanja i nista vise!!!

Poz.........
 
noki je napisao(la):
Slusaj ti novoregistrovani (L)usere :mad: nije to onaj tamo .....nego :smash:
j***c NOKI iz BG-a,razumeo!!! Uostalom objasnio je sve kolega strucnjak
za nocnu viziju ,) .

Bozhe sachuvaj....penala
:crash: nije mi jasno ja pitao a on...pfffff :trust: :mad:
 
noki je napisao(la):
12V : kacis ih na 4-pinske kon. napajanja i nista vise!!!

Poz.........
HVALA!


Znam gde se kace ali nisam znao na koliko volti jel one mi ne trebaju za komp. nego za kola pa neznam kako bi to islo


Izvinjavam se za offtopick
 
Jes ti blesav gde ces njih da kacis majke ti?! :flame:
 
topuz je napisao(la):
Jes ti blesav gde ces njih da kacis majke ti?! :flame:


Pa ako bude moglo na napon iz auta icice u kola i mozda ali mozda ispod auta i oko neonke ce ici plexiglas a preko njega mala mrezica kao zastita od razbijanja.
 
Blago tebi ako te neonke izdrze pola sata na putu na dnu kola. To je previse krhko za to i tanki su kablovi, a i same neonke su male tj. 30cm. Same neonke su najmanji problem, tebe ce da zezaju kablovi, sound detector i bracket, to je namenski pravljeno za kompjutere a ne da ide na dnu kola po beogradskim putevima, bljak!
 
topuz je napisao(la):
Blago tebi ako te neonke izdrze pola sata na putu na dnu kola. To je previse krhko za to i tanki su kablovi, a i same neonke su male tj. 30cm. Same neonke su najmanji problem, tebe ce da zezaju kablovi, sound detector i bracket, to je namenski pravljeno za kompjutere a ne da ide na dnu kola po beogradskim putevima, bljak!



Pa sto se tice kablova to je najmanji problem postoje i deblji pa se kupe
a sto se tice ispod auta rekao sam mozda jer postoje prave neonke za ispod auta sa zastitom i mozda bez zastite pa mogu da biram a trebaju mi za u kola jer su ove za ispod mnogo debele za mesto gde bi ih ja stavio a odgovarale bi mi od kompa
 
Pa ajd da vidimo i to cudo, srecno.
 
Ne idu te nenke ispod kola , nego idu posebne neonke koje su duplo vece ... mislim ako se razumijemo ti hoces da napravis ono kao na filmu The Fast and Furious, onda treba da se kupuju poosevno nenke ali najbolje ti je za te stvari da ides na auto forume jer ti likovi sigurno znaju dje one imaju da se kupe ;)
Pozdrav...
 
M3 je napisao(la):
Ne idu te nenke ispod kola , nego idu posebne neonke koje su duplo vece ... mislim ako se razumijemo ti hoces da napravis ono kao na filmu The Fast and Furious, onda treba da se kupuju poosevno nenke ali najbolje ti je za te stvari da ides na auto forume jer ti likovi sigurno znaju dje one imaju da se kupe ;)
Pozdrav...
Ma, te neonke za kole su mnogo ozbiljnija prica od ovih kompjuterskih... naravno.
Deblje su, vece... imaju zastitu da se ne izlome po nasim dzadama i odbijenog kamenja.

A mogu da se kupe na vise mesta...
 
Kao sto sam rekao te neonke mi prvo trebaju za u kola a za ispod znam da imaju bas za ispod auta
 
Ok, pustite coveka da radi sto mu je volja.I Meni je glupo da neko brusi svoje
novo Chiefce ali to ljudi masovno rade iako postoje gotova vrata sa Plexijem
za nekih 20 eura.Sigurno je tu razlog najveca politika na svetu (Po B.Karicu),dakle da bi prosli sto jeftinije.

Poz.....

Predlog Druze, trebace ti sigurno 2 seta (ukupno 4 neonki).Originalna Ideja!!! :cigar:
 
Poslednja izmena:
Od dve UV neonke koje sam pazario u Imtelu, jedna ne radi. Dali cu morati da skidam sve sa kucista da nosim na reklamaciju, ili je dovoljno samo da odnesem neisparvnu neonku....ili, pak dzaba idem?
 
Na bracketu koji se stavlja pozadi, na mesto pci slota cesto je jako slab kontakt na delu gde kabl ulazi u bracket, rasklopi ga pa proveri da li je sve u redi, ili samo gurni malo jace kabl unutra, imao sam isti problem sa njihovim neonkama.
 
Hvala, ali nije do toga. probao sam druge dve neonke na istom bracketu, i rade. Mrdao, gurao, ali ne vredi. Definitivno je neonka.
 
loco je napisao(la):
Od dve UV neonke koje sam pazario u Imtelu, jedna ne radi. Dali cu morati da skidam sve sa kucista da nosim na reklamaciju, ili je dovoljno samo da odnesem neisparvnu neonku....ili, pak dzaba idem?
Ma, ponesi bolje celo kuciste... za svaki slucaj :d:d
 
loco je napisao(la):
Hvala, ali nije do toga. probao sam druge dve neonke na istom bracketu, i rade. Mrdao, gurao, ali ne vredi. Definitivno je neonka.

Kolega, slobodno odnesi kod njih sve, zamenice ti oni 100 %,ipak je to
ozbiljna firma.Ja kupio tri UV FANA 80mm 1800rpm i jedan nije hteo da registruje broj obrtaja,zamenili mi odmah iako je pakovanje zajebano i ne
moze ponovo da se proda kao novo_Oni su ti glavni uvoznici za CM USA
tako da sve sto nije 100 % ispravno vrate njima bez stete.
 
Video sam u ComTrade-u u Veru komplet neonke za kola, 4 komada - 2 krace i 2 duze, proizvodjac US Blaster za 5000 dindzi. Bas je namenski za kola pravljeno, pa koga zanima nek pogleda...
 
A sta kazete na ovo kuciste? :D
 
Poslednja izmena:
A ne mogu da vjerujem cega se likovi svega sjete :d ...
Vrh...
 
Kakav je ovo Avion od kucista.Space shuttle Batice
 
Nazad
Vrh Dno