Šta je novo?

Need for Speed (2015)

Slazem se druze sa konstatacijom, ali igra gde se voze automobili koja je BEZ podrske za volane je nesto veca nebuloza.
 
Slazem se druze sa konstatacijom, ali igra gde se voze automobili koja je BEZ podrske za volane je nesto veca nebuloza.
Sve to stoji, i mene je nerviralo što mi volan nije bio podržan u Rivalsu. Međutim kad sam vidio koliko uopšte "ima" tu elemenata za volan, nisam toliko brigao.
 
Kad ce ljudi da skapiraju da volan nema apsolutno nikakvu poentu osim u cistim simulacijama.. Poenta volana je u force feedbacku, i samo dobra simulacija to iskoriscava na pravi nacin, u svemu ostalom tipa NFS-u to je iskustvo skoro kao preko gamepada, cak i losije, samo sto eto kao vrtis volan umesto pecurke.. Ok i u Euro Trucku ima smisla iako nema FF-a, jer znaci pri skretanju i parkiranju, i jednostavno je bolji fazon..
 
Poslednja izmena:
Volanu nema mjesta u arkadi kao sto je NFS i tako je najbolje.
 
Volanu nema mesta u igri voznje. :D
Ne bih se slozio, ali hajde.
 
Izostavio si "arkadne" :) Sto je drugi svijet od "simulacije" ;)
 
Nisam pominjao simulacije i naravno da su drugi svet. Pricao sam iskljucivo o voznji. Smatram da je prilicno neozbiljno napraviti voznju gde se ne moze koristiti volan.
 
NFS ni ne treba da bude simulacija, manite me tih priča. Ko hoće simulacije ima ih i neka izvoli.
 
Hahaha ljudi sta vam je? Niste se naspavali za vikend? Nisam spominjao simulaciju nigde, ucinili su to drugi.
Nepojmljivo mi je da igra voznje nema podrsku za volan. Tacka. Ako je tako kako kazete, zasto su sve nfs igre pre rivals-a imale podrsku za volan?
I sad ispade da ja pametujem. Fazlinovic svidelo se to tebi ili ne, imam pravo na svoje misljenje, a smem cak i da ga iznosim. Razmisli malo o tome kad mi se sledeci put budes obracao.
 
Hahaha ljudi sta vam je? Niste se naspavali za vikend? Nisam spominjao simulaciju nigde, ucinili su to drugi.
Nepojmljivo mi je da igra voznje nema podrsku za volan. Tacka. Ako je tako kako kazete, zasto su sve nfs igre pre rivals-a imale podrsku za volan?
I sad ispade da ja pametujem. Fazlinovic svidelo se to tebi ili ne, imam pravo na svoje misljenje, a smem cak i da ga iznosim. Razmisli malo o tome kad mi se sledeci put budes obracao.

Opusteno Njikolaj. Sad zakljucak je da za igru nije volan, a to hoce li neko igrati na volanu je cisto stvar izbora. Bilo bi u redu kad bi to omogucili pa neka bira ko sta hoce.
 
Exactly. Bas to i govorim u zadnjih pet post-a. No hard feelings.
 
Generalno skoro svaki NFS sam odigrao sem poslednja dva jer podrska za volan je izostala. Ne igram simulacije ali mi bas lepo dodje da se malo zabavim uz NFS, cista zabava, i potpuno se slazem sa njikolajom.
 
Volan pod ruke i pravac Asseto Corsa i eto veselja i zabave :)
 
Ne znam zašto je ljudima nezamislivo da fizički model iz Assetto Corsa postoji u jednoj NFS Underground tipa igri. Pa to još nismo videli, otkud znate da ne bi bilo dobro?
 
Zato sto bi ljudi tuzili EA kad bi osetili understeer prvi put u zivotu u prvoj krivini, kako mislis da pobegnu od pandura :) Pre bi bilo mesta za to u GTA na primer, njima bi proslo da pokusaju tako nesto, tipa da imas da biras dve vrste ponasanja, realno i 'zabavno' :) Meni je doduse nepojmljivo da je ljudima zabavnija fizika sa neke druge planete nego ona koju poznaju.. sta kao 'igica', beg od stvarnosti lol, obozavam te price :)
 
Za fiziku koju poznajem imam svoj automobil i zabavan mi je svaki dan :) Nikakva simulacija od mene nece napraviti boljeg vozaca niti ce mi druge automobile docarati kako treba. Zato je NFS tu, da pustim mozak na pasu, igram IGRU i zabavim se.
 
Za fiziku koju poznajem imam svoj automobil i zabavan mi je svaki dan :) Nikakva simulacija od mene nece napraviti boljeg vozaca niti ce mi druge automobile docarati kako treba. Zato je NFS tu, da pustim mozak na pasu, igram IGRU i zabavim se.

+1
 
zbog par vas koji ne znate a upotrebljavate tastaturu i mis u voznjam da prave specijalna podesavanja za volan

Šta tu ima de se zna molim te,da stiskaš strelice levo-desno :D i kojih to "par" nas, misliš nekoliko miliona ljudi sa volanima il' šta, ne gledaj ovde nas nego u globalu.Podrška za volan treba da postoji da bi ispoštovali obe strane pa hoće neka vozi sa istim,ali mi ne ide zaista u istoj rečenici volan i NFS,realno neću ni probati ovo pošto se zna šta je u startu,kao i ciljna grupa... :) ali opet stvar ukusa ne treba osuđivati.
 
Za fiziku koju poznajem imam svoj automobil i zabavan mi je svaki dan :) Nikakva simulacija od mene nece napraviti boljeg vozaca niti ce mi druge automobile docarati kako treba. Zato je NFS tu, da pustim mozak na pasu, igram IGRU i zabavim se.

Mislim da si upucao sustinu, bar sto se mene tice.
 
A sto bi se trudili da tako nesto rade i da gube vreme na arkadu! Ajde malo razmisli? Mesto da se posvete samoj prici i grafici i da bude sto raznovrsnija igra sada oni treba sve to da zapuste da bi zbog par vas koji ne znate a upotrebljavate tastaturu i mis u voznjam da prave specijalna podesavanja za volan, ili se prilagodis ili jednostvano ne pametujes!

Sad sam siguran da je zdravko, ko bi drugi propagirao tastatura+miš kombinaciju u vožnjama :d
 
Cemu frka oko podrske za volan u ovakvoj igri, po meni su ciste arkade uvek bile dobre za voznju na "krs" volanima, bez ff i sa oko 200° zaokreta posto u nazovi simulacijama takvi volani mogu vise problema da naprave nego tastatura ili joypad. Ako arkade prestanu da imaju podrsku za volane kupovina bilo kog ispod recimo 100€ postaje bezsmislena. Jeste da sam vozao samo shift, euro track, wrc, grid, wtcc, gtr2, project cars na driving force pro iako nisu sve cistokrvne simulacije, ali nista menje nisam uzivao u underground-u 2 na nekom krsu od volana koji sam imao tad.
 
Cemu frka oko podrske za volan u ovakvoj igri, po meni su ciste arkade uvek bile dobre za voznju na "krs" volanima, bez ff i sa oko 200° zaokreta posto u nazovi simulacijama takvi volani mogu vise problema da naprave nego tastatura ili joypad. Ako arkade prestanu da imaju podrsku za volane kupovina bilo kog ispod recimo 100€ postaje bezsmislena. Jeste da sam vozao samo shift, euro track, wrc, grid, wtcc, gtr2, project cars na driving force pro iako nisu sve cistokrvne simulacije, ali nista menje nisam uzivao u underground-u 2 na nekom krsu od volana koji sam imao tad.

Pazi imam vec 100god. volan Logitech formula force ex koji u sebi ima force feedback i mogu ti reci da su prethodne verzije NFS-a, zakljucno sa The Run, imale odlicnu podrsku za feedback, tacno se oseti kada auto skrece u suprotnu stranu od odurca, ili recimo kada se gume odvoje od asfalta, bilo mi je zaista pravo uzivanje i zezancija da se igram na njemu.

Nisam neki preterani ljubitelj simulacija jer volim vise da se opustim i vozim bez preterane koncentracije, cisto radi zabave.
 



Dobra grafika, customization ok, cudna kamera prilikom skretanja.
Samo da ne preteraju sa pandurima.

Nadam se da ce biti i klasicnog drifta...
 
Poslednja izmena:
Vrlo moguce da je takva kamera samo u ovom tipu drift trke.
 
Grafika izuva! Skretanje ce valjda promeniti do izlaska, stvarno smeta... ali grafika... sveee!
 
Rekli su da je to action camera, i da je opcionalno
 
Nazad
Vrh Dno