Šta je novo?

Need for Speed (2015)

Ja i dalje cekam porše nastavak.. a evo petnaesta godina nula bodova. Mislim da se jedini izdvajao sa onim dugim stazama koje voziš po 15min, starim modelima koji imaju hendling kao brod (ali uzivancija vozati) i sa onim suptilnim popravkama i trgovinama.

Sto se ovog naslovatice, sumnjam da cu upaliti ali neka ne bude lokan na prokletih 30 FPS da ljudi mogu igrati kako treba.

Ne znam da li si igrao, ali 30fps se i u Rivals lako resavalo. I onda igra poletela, ali dzaba kad je bila losa. :D
 
Ne znam kome je bila igriva na x2 brzini:

https://youtu.be/eDA37BmvNwM?t=342

Fiks koji je posliej izasao je tjerao igru na 60FPS sa normalnom brzinom ali si morao drzati igru konstantno na 60FSP. Svaki pad ispod 60 je igru vukao kao prebijenu macku da nije bilo igrivo. Pa si morao spustati detalje da bi ti bio min FPS 60. Ne znam kako je bilo poslije ali je bio epski fail na PC-u.
 
Taj lik nesto nije dobro odradio.
Ko se time zanimao je znao za to - ona dva parametra.

Pa sam ja npr. tada zbog slabe graficke stavljao na 45fps a ne na 60fps. Sto je opet dosta bolje nego zakljucano na 30. A poneki pad na do 38fps nije toliko usporavao igru. :)
 
Poslednja izmena:
Radilo se o dva razlicita fixa. Ovaj x2 je izasao prvih dana a ovaj "normalni" nekada poslije. Da, morao si staviti FPS lock onaj koji ti je FPS najnizi jer cim pada ispod lokane vrijednosti, bude shit. Poenta je da igra bude normalan port.
 
U pravo vreme sad kad poludese svi na svetskoj tjuning stajling sceni sa Rocket Bunny, Liberty Walk i RWB bodi kitovima, a i itekako fali budzenje, malo za promenu. Imam filing da ce ovaj biti najludji NFS do sada :)
 
Ja samo zelim da ovaj NFS ima pricu sa likovima, kao sto su imali most wanted 1 I carbon (delovi koje sam presao sa zadovoljstvom), mislim kao neke filmske scene, ko je prelazio znam o cemu pricam... To su pokusali sa The Run, ali nije to to, I njega sam presao sa zadovoljstvom, lepa grafika I sam pejzaz, ali onaj feeling koji sam imao sa most wanted I carbonom je onaj pravi. Nadam se da ce ovaj deo da bude tako dobar, ipak se I sam EA dosta popravio u zadnje vreme sto se tice kvaliteta igara, to im morate priznati, od optimizacije do same igrivosti, ako nista drugo bar se trude da vrate kakvo takvo poverenje...
 
Underground i Most Wanted 1 su podigli NFS na novi nivo i za mene su najbolje igre u serijalu ne vidim sta je lose to sto imas free roam po gradu i sto mozes da napravis auto kakav tebi odgovara, od starijih sam voleo Need for Speed III: Hot Pursuit sony 1 sa legendarnim diablom i el ninjom, pravi pad serijala pocinje od 2007 i pro street-a pa zatim polu zavrseni carbon itd...
 
Pa da, kao sto sam rekao - otkad je EA Black Box prestao sa radom na igrama...
Slazem se za Underground i Most Wanted. A kako to mislis, poluzavrseni Carbon?

Meni nakon MostWanted/Carbon valja jedino Hot Pursuit (2010). Samo zato sto je imao neki stari smek i relativno dobru fiziku.
 
Pa da, kao sto sam rekao - otkad je EA Black Box prestao sa radom na igrama...
Slazem se za Underground i Most Wanted. A kako to mislis, poluzavrseni Carbon?

Meni nakon MostWanted/Carbon valja jedino Hot Pursuit (2010). Samo zato sto je imao neki stari smek i relativno dobru fiziku.

Moja greska mislio sam na udercover :D
 
Niko od njih ne trazi da prave simulaciju jer to i nije NFS, nego da bar izbace ove gluposti sa odbijanjima od ograde i slicno (i to je sastavni dio igre nazalost, tako da im je bolja igra High Stakes nego ovi noviji, ali hajde). Ko da vozim boba na zimskim olimpijskim, a ne auto.

I da ubace kustomizaciju auta, ne mogu provariti ovako suha auta. Po meni najbolji customing mode imala je igra Juiced 2, koja je imala katastraofa gameplay, ali napucavanje je bruku dobro uradjeno.
 
Naravno, arkada je u pitanju. :) Ali ono u Undercover je bilo bas porazavajuce.

I Juiced 1 je bio odlican, sa te strane. Kamo srece da je izasao pre Underground-a. :d
Siguran sam da ove godine customization vracaju na velika vrata.
 
Ma meni je underground 1 je bio zakon, posle carbon, most wanted nazalost nisam igrao. Iskreno mnogo vise gotivim arkade od simulacija i ne mogu da prezalim sto je Disney odustao od Split Second 2.
 
"NFS will require an online connection, but the benefits are nice" :d
 
U vremenu kada je gotovo sve online download i kada se sve zivo syncuje sa cloudom, jel ovo stvarno neka bitna vest?
 
Pa za onog ko hoce da igra sa piratskom verzijom, ovo je za njega prelosa vest, otprilike ko The Crew [emoji12]
 
Nije isto. The Crew je čista multi-player igra i nije ni čudo što nema pirata. Ova traži Online konekciju, što ne znači da neće biti lijek samo SP da se igra. Hiljadu primjera..
 
Rekli su da ce implemetacija online sistema biti gotovo ista kao u need for speed rivals imace odvojen single player od multiplayer-a tako da upodjeivati the crew sa ovim nema smisla.
 
Nije isto. The Crew je čista multi-player igra i nije ni čudo što nema pirata. Ova traži Online konekciju, što ne znači da neće biti lijek samo SP da se igra. Hiljadu primjera..

Nisam mislio u tom kontekstu, koliko znam I Crew ima SP, ali opet nemoguce ga je igrati bez konekcije, zar, ne ?? Mislim da ce taj neki fazon biti I sa NFS, mislim nadam se da nece, ali opet EA je to, pokusace da zastite igru maksimalno, ipak je prvih mesec dana prodaje najbitnije...
 
Nisam mislio u tom kontekstu, koliko znam I Crew ima SP, ali opet nemoguce ga je igrati bez konekcije, zar, ne ?? Mislim da ce taj neki fazon biti I sa NFS, mislim nadam se da nece, ali opet EA je to, pokusace da zastite igru maksimalno, ipak je prvih mesec dana prodaje najbitnije...

The Crew ima pricu koju mozes da igras SOLO ali je ceo svet zavistan od online-a The Crew ti je MMO i nije moguce igrati bez interneta.
 
Aha, onda moja greska, da kazemo slican Titanfall-u... Ja se samo nadam da ce prica u NFS imati neke movie like scene, kao sto je Carbon imao ili Most Wanted, bas je bio dobar fazon i to me je odusevilo, pored budzenja, sa Golf V sam ih sve pokidao, bas sam ga zesce navudzio, a obozavao sam hecbek automobile u Carbonu jer si mnogo lakse skretao nego sa npr Meckom ili Aston Martinom, pogotovo na onim trkama u kanjonu sa bosom, tu je skretanje i pravo kocenje bilo najbitnije [emoji12] lose zakocim ode ja preko ograde u kanjon morace :d
 
Ja se samo nadam da ce imati podrsku za volan :))
 
Nazad
Vrh Dno