Šta je novo?

Nba 2k9

Rajke

Slavan
Učlanjen(a)
19.01.2006
Poruke
1,262
Poena
349
Ovo je sjajna vest za ljubitelje sportskih igara. U pitanju je najbolji basket, koji ce za mesec dana ugledati svetlost dana na PC-u! :smoke:


93214137ih7.jpg


Developer: Visual Concepts
Publisher: 2K Sports
Genre: Basketball Sim
Release Date: Oct 20, 2008

Shotove ne bih da postavljam, jer nisam siguran da li ce biti PS2 port. Nadam da ce biti poput XboX360/PS3 verzije(2K Sports-ov Top Spin 2 bio je port sa X360, mozhda i ovde bude takav sluchaj :)).

http://www.gamespot.com/pc/sports/nba2k9/index.html

Gameplay Vid:

Edit: Nazhalost svaki video koji pokasham da postavim bude obrisan u roku od nekoliko minuta. Ima dosta filmica, pa pokushajte da odgledate neki dok ga ne sklone: http://www.youtube.com/results?search_query=nba+2k9+gameplay&search_sort=video_date_uploaded


P.S. Koliko sam samo ovaj basket peglao na DreamCast-u sa drugarima ... NBA2Kx + PES = Ultimate Fun :banana:
 
Poslednja izmena:
To bre! :smoke:
 
Nisam imao pojma da 2k9 izlazi za PC. Najbolja basket simulacija na svetu. Nazalost najverovatnije ce biti ps2 port. Dakle nista od nextgen grafike. To sam svatio jer na ebgames stoji cena 19.99$ za pc, 29.99$ za ps2 a 59.99$ za ps3 i xbox 360.
Eh bedaka........
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
^Au, koja mosha.:wall: Izvinjavam se zbog ove dezinformacije(moram priznati da mi je bilo sumnjivo, al' ajde ... ), bilo je Ljepo dok je trajalo. :(
 
Hm, veliki broj sajtova ju je izlistao i za PC. Jel moguce da su svi pogresili?
 
Poslednja izmena:
Daj rAMo dobicu srchku ... cas oce kaki, cas nece :D Za mesec dana znacemo na cemu smo. :)

Edit: Slika iz 1. posta je preuzeta sa official sajta: http://www.theotherseason.com/
 
Poslednja izmena:
Aghhhhh! A taman sam se ponadao da se desilo cudo :(

Edit: sad videh nove postove..mozda se ipak i desi (cudo) :D
 
Poslednja izmena:
Daj rAMo dobicu srchku ... cas oce kaki, cas nece :D Za mesec dana znacemo na cemu smo. :)

Veruj mi, ja sam zamalo dobio srchku kad sam video tvoj post da igra dolazi na PC, ovu igru na PC čekam već odavno. Igram je na PS2 i nikako da mi dosadi...

Verovatno su uočili prazninu koju je napravio EA kad je odlučio da ove godine nema Live-a za PC, mada Live se vraća dogodine. Verovatno će 2k ove godine pustiti PS2 port, a nama preostaje da se nadamo da će prodaja biti iznad očekivanja i da će se 2k ozbiljnije zadržati na ovom tržištu.

Kao što neko ovde reče: PES + NBA2k = The Winning Combination ;)
 
Poslednja izmena:
Tooooooooooooooooo!Samo da bude next-gen!Samo mala ispravka!Ja sam nasao da izlazi 10/10/08!Doduse na wikiju...
 
Poslednja izmena:
Ovo je zlo!
 
Puk'o je oficijalni forum :)

56109848du8.jpg
 
Sta se lozite, pa imate oficijalni sajt, nigde ne stoji PC verzija, ni na novom trailer-u na kraju nista ne pise, i ovaj dragulj bi za dzabe da dobijete a? :D ccc
 
Au ... pa VRLO JE MOGUCE iz razloga sto NBA 09 ne izlazi ove godine na PC, zamislite samo koji shamar EA dobija AKO ovo zazivi na PCju ... a ja se ISKRENO NADAM DA HOCE!
 
Ma neka bude i port sa ps2, igra je 1000 puta bolja od svakog nba live-a, koji je na pc i ps2 pravi s***. Uh jedva cekam.
 

Hmmm ... recimo game.co.uk je izbacio Preorder za D3 manje vise sat vremena pre nego sto je Blizzard objavio da je u pitanju Diablo 3 iza skrivalice ;)
E ono sto me sada cudi je kada se ukuca NBA 2k9 ... izbaci samo Ps2 Ps3 i XboX 360 ... iskreno ne zelim da se nadam, mada bih jako voleo da PC dobije najjacu simulaciju kosarke napokon ... EA In Your Face!!!
 
Ako već na zvaničnom sajtu stoji PC logo, onda to MORA da znači da izlazi za PC. Valjda je normalno da i pored toga budemo skeptici, s obzirom da je čudno što je to objavljeno tek sada.

Što se tiče same igre - ne daj nam bože PS2 port - ko je igrao NBA 2K na dvojci, zna da se na ovoj verziji već godinama ne radi ništa.
 
Ako već na zvaničnom sajtu stoji PC logo, onda to MORA da znači da izlazi za PC. Valjda je normalno da i pored toga budemo skeptici, s obzirom da je čudno što je to objavljeno tek sada.

Što se tiče same igre - ne daj nam bože PS2 port - ko je igrao NBA 2K na dvojci, zna da se na ovoj verziji već godinama ne radi ništa.

Slazem se, 2k sports ulaze dosta u next gen konzole, i ja mislim da bi NAJREALNIJE bilo da dobijemo xbox360 port ... u svakom slucaju JEDVA CEKAM! A to sto stoji pc software logo moze da znaci dosta stwari, recimo na OVOM sajtu tog logoa nema ... Ima release date za sve konzole i ima oficijalni preorder ovde, ali ja i dalje ne vidim PC VERZIJU! Jedino sto ohrabruje zasigurno je ESRB Game Ratings!
 
Poslednja izmena:
Voleo bih da je izbace i za PC ali sumnjam u to. Ko je dovoljno lud da ne zvoni na sva zvona o PC verziji i time proda vise proizvoda i zaradi? Nisam igrao nijedan 2K, ali mi se Live odavno smucio, bilo kakvo osvezenje bi leglo ko d*pe na noshu, jos ako se ne svodi na 5 x 1 na 1, vec lici na kolektivnu igru zvanu kosarka bice super...
 
Nisam igrao nijedan 2K, ali mi se Live odavno smucio, bilo kakvo osvezenje bi leglo ko d*pe na noshu, jos ako se ne svodi na 5 x 1 na 1, vec lici na kolektivnu igru zvanu kosarka bice super...

Auuu covece, pa to ti je veliki propust, otidji u bilo koju igraonu i probaj bilo koji 2kX na ps3 (imas 2007, 2008) i videces.

Kao sto je PES bolji od FIFE tako je i 2kX bolji od NBA Live X - veliki propust sa twoje strane :smackbum: :))
 
Ako ovo stvarno izadje za PC to ce biti haos.
 
Hmmm mislim da stwar postaje ozbiljna ;)

LINk
ako se ne varam ovo pishe na sajtu:

NBA 2K9

* 2K Sports
* Visual Concepts
* Basketball Sim
* Release: Oct 20, 2008
* ESRB: Everyone
 
Nema sto, definitivno izlazi izgleda :)
 
I ja definitivno. Ne bih da kvarim zabavu, ali sam ubeđen da je bila ista priča i prošle godine. Na zvaničnom sajtu igre je isto stojao znak za PC DVD-ROM software, ali se cela stvar završila tako što ga je 2K Sports uklonio i time prekinuo sve glasine. Zašto se to opet dešava ove godine, pojma nemam.

Na kraju, nije mi jasno zbog čega kriju kao zmija noge to da igra izlazi za PC? Ako već nije bilo najavljeno u startu, zašto to nije rečeno makar sad na leto? Naravno da PC verzije igara donose smešan prihod u odnosu na konzolne, ali ne kapiram zašto nisu sklopili dve rečenice, i rekli da igra izlazi za Windows.
 
Nazad
Vrh Dno