Šta je novo?

NBA 2K15

Ne bih se slozio, posebno ko igra i fudbal. Meni najvise odgovara Dual Action, prepoznat je u 2k15 skroz i radi bez greske. Mada da je taj Microsoftov najkvalitetniji, to jeste. Nema mu smrti :)
 
Po meni jedina prava stvar je http://www.microsoft.com/hardware/en-us/p/xbox-360-wireless-controller-for-windows#details
Sve ostalo je bacanje para. Kosta ali i vredi svaki dinar. Svaka igra automatski prepoznaje i setuje sve komande. Sa fush joypad-ima je bila nocna mora setovati komande.

Uuuu, pa nisi morao taj najjeftiniji! :d

Salim se, pare nisu problem, ali nemam nameru da ih bacam na nesto sto koristim 2 meseca, ma ni toliko u godini i to samo za 2k.Trenutno imam http://www.itsvet.com/proizvod/gembird-jpd-double-digital/comp_comp_gamepad/339/366 i svisnuli su posle godinu i nesto, mislim rade, jedan glavi i skripe oba analoga, drugom se rasklimao levi analog (inace pozajmljivao sam ih nekim personama koje bas ne vode racuna, jer nije njihovo vlasnistvo), pa bih da kupim nesto bolje, ali ne toliko bolje, mislim toliko skupo da mi 10 meseci skuplja prasinu!Znam da su xbox gamepad-ovi vrh, ali mi je prevelika cifra, a i ne planiram da ga zlostavljam. :D

Da li bi mi nesto pristupacnije kao ove varijante gore ili neki jetion, gembird zavrsili posao?
 
Poslednja izmena:
Po meni jedina prava stvar je http://www.microsoft.com/hardware/en-us/p/xbox-360-wireless-controller-for-windows#details
Sve ostalo je bacanje para. Kosta ali i vredi svaki dinar. Svaka igra automatski prepoznaje i setuje sve komande. Sa fush joypad-ima je bila nocna mora setovati komande.
Sto se tice seckanja nadam se da ga nece biti ali imao sam priliku ranije verzije da igram na XBOX 360 i mnogo je lepse optimizovana za isti. Klizila je i osecaj je bio mnogo bolji. krastavac radjena je za konzole...
Imas Xbox One kontroler po meni bolji od 360.
 
I u nba i u fifi do sada nisam imao problema sa Razor Sabertooth. A najviše mi odgovara xbox layout tako da je ovo praktično savršen gejmpad za mene.
 
Loša je optimizacija igre, vidim da ću morati da menjam grafiku...
 
Off topic: Hvala na savetima, vidim da se ovde koriste bas ozbiljnije varijante, ali ja nisam "zavistan" od gamepad-a, pa ce pasti neka jeftinija varijanta. :D

On topic: @trenje

Rekoh ja, lose optimizovan port.
 
Ne znam ni koji bi mi bio minimum od grafike za full HD i max detalje, tj. 60fps. Sad igram na 1600x900 i ume da secne i to baš nervira.
 
^ Evo kako radi na r9 270x, ali je lik odvrnuo antialiasing poprilicno.Mozda nesto tog tipa?

 
Pa leti na 7870 znači da jedan 7850 bi trebalo da ovo lagano vozi isto na High.
Meni se i dalje kupuje pa nemogu da javim ali po ovom klipu vidim sve :)
 
Zaboravih da kažem da ATI ne dolazi u obzir. :) pogledaću šta je u tom rangu kod nvidie.
 
Mogu li ja to da pokrenem sa 7770?

Sto se gamepada tice ja sam to rijesio ovako.
p.png
 
Ja imam Mad Catz PS3 wireless joypad, radi dobro već par godina.
 
Ne bih se slozio, posebno ko igra i fudbal. Meni najvise odgovara Dual Action, prepoznat je u 2k15 skroz i radi bez greske. Mada da je taj Microsoftov najkvalitetniji, to jeste. Nema mu smrti :)

Koristim ga ja, mislim na ovaj 360 Wired MS original, letio par puta u zid, ispalo pola sarafa, plastika sa strane itd. Ali malo trake rijesilo sve, sve tipke i dalje rade kao svajcarski sat.
 
Nisam izdržao i unlockovao sam igru preko VPN-a.

Na prvu loptu igra grafički deluje impresivno, ogroman napredak u odnosu na prošlogodišnju PC verziju. Dodao bih da je u igri po defaultu upaljen supersampling, pa oni sa slabijim konfiguracijama ga mogu ugasiti preko cfg-a (Users > [name] > AppData > Roaming > 2KSports > NBA 2K15 > VideoSettings) - SUPERSAMPLE 0, isto tako mogu da stave buffercount na 1.

Za nešto viće i moraće da se igra više :)
 
Poslednja izmena:
^ nisam znao za ovaj supersampling, hvala, probaću čim dođem kući. Inače, stigao mi key sa g2play, konačno.
 
Ima i Zvezde i Partizana ako koga interesuje :p
 
Nisam izdržao i unlockovao sam igru preko VPN-a.

Gde si kupio igru? Svi zivi dobise kljuc na GamersGate-u meni jos nije stigao a kupio sam igru jos 13.9. Ne mogu ni igru da skinem a steam je pustio pre-load.
 
Jel ja ovo ne mogu da nađem, ili nema takmičenja u trojkama? :D
 
Kako me nervira komp na hall of fame nivou tezine, mnogo lopti u napadu kupi, moji kao da ne skacu, u 14ici se mnogo lakse hvatao rebound. Inace, mnogo dobra igra, jeste da mi povremeni stuttering zasmeta malo (mogla je biti bolja optimizacija), ali, svakako je pomak u NBA serijalu. Inace, pozitivna stvar su i Zvezda i Partizan ubaceni u igru, kao sto je vec neko rekao, ali steta sto su roster-i iz prosle sezone. :)
 
Poslednja izmena:
Za neke je i bolje,Partizanov roster iz ove sezone je neuporediv sa proslom..jel moze neko da napise rejtinge igraca Partizana?
 
jel zna neko kako da upalim ovo za fps kao ovaj lik na klipu sa predhodne strane sa r9 270..
 
Odusevljen sam igrom Bertans i Bogdan pogadjaju trojke kao iz zezanja
 
Gde si kupio igru? Svi zivi dobise kljuc na GamersGate-u meni jos nije stigao a kupio sam igru jos 13.9. Ne mogu ni igru da skinem a steam je pustio pre-load.

Preko nuuvem, već sam pisao :)

Kontaktiraj gamersgate, traži da ti daju ključ.
 
jesam preko msi afterburner on je vec ubacen, inace fix za fps, ko ima slabiju graficku kao ja nek ukljuci fps limit na 30fps, igra radi neuporedvio bolje jer nema skakanja fps-a, sa 25 na 60, kao sto je pre toga bio slucaj...
 
Preko nuuvem, već sam pisao :)

Kontaktiraj gamersgate, traži da ti daju ključ.

Cimao sam ih. Kazu nista pre desetog. Pustili su neke kljuceve slucajno za evropu pa ih kasnije blokirali. krastavac. strpljenja mladicu :)
 
sta da uradim da mi se monitor ne ugasi /sleep/ posle 10 minuta, igram gamepadom pa pretpostavljam da je zato sto su neaktivni mis i tastatura, ali to nikada do sad nije bio problem :d
 
Nazad
Vrh Dno