Šta je novo?

NBA 2K15

sysninja

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
21.11.2005
Poruke
4,556
Poena
450
NBA 2k15 izlazi 7. oktobra i konačno je nextgen za PC.

1184-nba2k15_preorder_module5_FLAT.jpg


https://www.2k.com/games/nba-2k15

Ima na G2Play preorder za 30e, preko Steama će biti 50e...

Je l' naručio neko? Jedva čekam da stigne, pa da vidim da li će online biti konačno normalniji, doduše i na 2k14 su popravili performanse, od ovog očekujem još više.
 
Ja sam je kupio mada meni stoji 10. oktobar. Dosta se ocekuje jer ce napokon biti ista verzija kao na ps4 i nadam se da ce biti odlicno. Imam skoro 500 sati na 14-ici i nisam toliko obracao paznju na grafiku jer sam se nervirao oko samog gameplaya koji je umeo da me izludi, dosta je bagovita. Ako su sad spojili lepo i korisno bice ovo najbolji basket do sad :) Evo jedan lep trailer...

[YOUTUBE]BTCFKaq30QM[/YOUTUBE]

I jos jedan o face scanning technology-ju za PS4 and Xbox One :)

[YOUTUBE]VP0r1XfPL_8[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Dobro se setio da neko otvori ovu temu :D. Ja sam preorderovao jos boga pitaj kad, i zaboravio sam na igricu do juce, kad su streamovali prvi 5v5 full gameplay.
Naravno, jedva cekam da izadje, i iz onog sto sam juce video je to da su se mnoogo poboljsali sto me raduje
 
Po ovome sto sam video animacije su dosta poboljsali. Ne svidja mi se licno to sto ima pokazatelj za sut mada mozda moze da se iskljuci, samo odvraca paznju jer sam u 2k14 sutirao A+ a igrac je promasivao tako da me to nerviralo jer koliko vidim ovo je nesto slicno. Odbrane su dosta bolje koliko vidim...
 
Da, na G2Play piše 10. oktobar, a na NBA sajtu piše 7 oktobar, videćemo.
 
7 oktobar je za americko trziste, 10 oktobar ostali bednici
 
Pih, a ja se ponadao... Ništa, tri dana se igra narodnjak. :-D
 
Kupio danas. Smor je sto se jos uvek ne zna Classic teams lista...
 
Ko je uzeo preko nuuvem-a, može da pokupi ključ, dolazi sa preorder bonusima i pusti preload od svih 41GB :)
 
Poslednja izmena:
Ja jos cekam kljuc, uzeo na GamersGate-u
 
I ja uzeo na g2play i čekam, biće tek 10og
 
Pojavila se ponovo napunjena verzija :p
 
Next-gen :D
 
Kako me nervira što ima odvojen launch date za USA i Evropu. Moraću da se poigram sa ponovonapunjenim dok mi se ne pojavi na steamu. :)
 
Nije ti muka da skidaš 80gb u tom slučaju? :d
 
Imam 50MBita, nije frka. :-D
 
Da li jos neko ima stuttering u igri? Desi se na odredjeni vremenski period da zastane na sekund, malo mi smeta.
 
Da li jos neko ima stuttering u igri? Desi se na odredjeni vremenski period da zastane na sekund, malo mi smeta.

Mislim da igra ne podrzava sli za sada, mozda ti to pravi problem a i nema zvanicnih drajvera od nvidie tako da ce se srediti uskoro
 
Da li jos neko ima stuttering u igri? Desi se na odredjeni vremenski period da zastane na sekund, malo mi smeta.
Al si se ti druže naoružao za gaming 2x780Ti :)
Isključi sLi :p ima da leti. I naprži taj Cpu šta ga štediš :wave:

Ja čekam da se kupi igrica pa ću da probam izgleda besno.
 
Igram sa jednom kartom, tacno na isti vremenski interval se desi da stucne, sacekacu drajvere pa cu videti da li ce oni popraviti situaciju.

Nemam jos potrebu da overklokujem cpu, kada osetim tu je H110, stoji k'o zapeta puska. :D
 
Sta znam, meni radi savrseno, sve nabrijano na max. Inace igra je odlicna. Sjajne animacije, kretanje, grafika, zvuk. Mnogo ozbiljnija igra od prethodnih u serijalu, cime svjedoci uostalom i 5 puta vise prostora na hdd-u :)
 
Pa 7970 je prilicno ozbiljnija graficka kartica od moje. :)
Igra izgleda lepse to stoji, medjutim, fora je kad udjem u igru, u meniju mi je gpu usage 50%???Ja sa tih 50% igram fifu 15 u fulu ili tipa ac brotherhood ili ne znam ti ni ja, ali jedan obican meni?U igri mi radi 60fps ali gpu usage varira od 50-98% iako je ugao kamere isti, prakticno istu sliku renderujem, a ono salta kako mu se navije.Da ne spominjem cut scenes, framerate 30-40 zna da bode oci, ali to me pa i briga, a na konzolama radi ko podmazano, butter smooth?Igra uopste nije optimizovana, sa ovakvom grafikom, system requirements je prevelik.
 
Baš me zanima kako će da radi kod mene na GTX650 OC. Prethodni nastavci su radili sve na max, ali nisu bili next-gen. Probam danas kada dođem sa posla...
 
Po meni jedina prava stvar je http://www.microsoft.com/hardware/en-us/p/xbox-360-wireless-controller-for-windows#details
Sve ostalo je bacanje para. Kosta ali i vredi svaki dinar. Svaka igra automatski prepoznaje i setuje sve komande. Sa fush joypad-ima je bila nocna mora setovati komande.
Sto se tice seckanja nadam se da ga nece biti ali imao sam priliku ranije verzije da igram na XBOX 360 i mnogo je lepse optimizovana za isti. Klizila je i osecaj je bio mnogo bolji. krastavac radjena je za konzole...
 
Vrh Dno