Šta je novo?

Narudzba Avalon ASIC chipova [STARA TEMA, READ ONLY]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
poslata narudzbina.

ako je neko i dalje zainteresovan, moze da me kontaktira i sutra. pa ako je ostalo nesto, dodacemo na ovu porudzbinu.

poz
 
Jos jedan zainteresovan nadam se da nisam zakasnio?
Molim odgovor
 
I ja sam zainteresovan. krastavac tek sad videh temu. Ako nisam zakasnio reci, pa da saljem btc.
 
nisam sve postove procitao ali primetih da se placa u BTC valuti koja ne podlaze nijednom ovozemaljskom zakonu, tako da povedite racuna da ne budete pokradeni. da je bar u Eur uplata i ja bih se prikljucio, ovako i da imam BTC, nema teorije da bih im to uplatio.:smoke:
 
hvala na upozorenju, mislim da su svi svesni rizika. ;)

nego, koliko bi jos narucivali? kolicinski? mozda bi i moglo da se doda na onu porudzbinu, ali je problem sto sada vec pricamo o ozbiljnom broju sprava, i mozda ce biti problema oko isporuke, carine, itd.

ajde, javite se koliko bi uzimali jos, pa cemo da vidimo.
 
Ja bih uzeo standardno 10 cipova.
 
hvala na upozorenju, mislim da su svi svesni rizika. ;)

nego, koliko bi jos narucivali? kolicinski? mozda bi i moglo da se doda na onu porudzbinu, ali je problem sto sada vec pricamo o ozbiljnom broju sprava, i mozda ce biti problema oko isporuke, carine, itd.

ajde, javite se koliko bi uzimali jos, pa cemo da vidimo.
I ja bih probao,ali ako moze da uplatim nekom sa dovoljno btc-a u kesu?
 
Ja bih uzeo isto 10 komada, ako nije kasno?
Da šaljem btc?
 
nemojte jos nista da saljete dok se ne dogovorim sa likom.

takodjer, ako se budem dogovorio, slacete na novu adresu.
 
I ja sam zainteresovan.

Kako ćemo naručiti manje od 10 000 čipova (to je minimum za porudžbinu)?

Hoće li to moći da kopa i druge valute, ako snaga mreže BTC-a ode u beskonačno?
 
Moze li nesto za kes da se naruci? krastavac, nemam dovoljno btc-a. Uzeo bih 40 cipova i 4 pcb....

Takodje mozda bih mogao da obezbijedim prevoz iz Svice za taj rig ukoliko je problem carina zbog kolicine....
 
lik je vec narucio i polatio svojim novcima 100k chipova.

ovi chipovi kopaju samo BTC.

chipovi idu u svicu prvo, a onda coveku na sklapanje u Nemacku. imam i ja kombinaciju za dovozenje gotovih modula iz Nemacke. to ce se naknadno ugovoriti.
 
Za btc sam i htio. Samo sam pitao da li postoji mogucnost placanja kesom...
 
100k čipova, to mu dođe 912 000 dolara, ozbiljna investicija :)
 
ok, moze i druga porudzbina.

saljite 0.875 BTC-a (za 10 komada) na NOVU adresu>



1NrTTDSEQHKiSxmQqe7ch8ovMenBjUBkBZ




PUSTITE MI PM KADA POSALJETE BTC (nemojte ovde zbog zloupotreba)

Urose, skupljaj pare i BTC. ovo je narudzba samo za chipove. mozda ce neko odustati kada se bude placalo za PCB. ne znam kako drugacije da ti pomognem.
 
ok, moze i druga porudzbina.

saljite 0.875 BTC-a na NOVU adresu>



1NrTTDSEQHKiSxmQqe7ch8ovMenBjUBkBZ




PUSTITE MI PM KADA POSALJETE BTC (nemojte ovde zbog zloupotreba)

Urose, skupljaj pare i BTC. ovo je narudzba samo za chipove. mozda ce neko odustati kada se bude placalo za PCB. ne znam kako drugacije da ti pomognem.

Pare bih skupio lako, ja i brat bi zajedno ulozili. Problem su btc-ovi, miniram ltc pa konvertujem kad je povoljan kurs. Jedino tako....

Nema veze, mozda ce biti jos porudzbina.
 
100k čipova, to mu dođe 912 000 dolara, ozbiljna investicija :)

10k, moja greska.

sistem ide ovako> avalon skupi ponudu za min 10k komada, i onda ide u TMSC koji ih stampaju. sve bench porudzbine su jos uvek u batch/u #3. vreme je ovde jako bitno, ali bez brige. ;)


jer je TSMC je pre neki dan dao na stancovanje batch #2. batch #3 ide odmah za njim, tj. necemo cekati 2 meseca za chipove, vec cemo ih dobiti gotovo odmah> batch #1 i #3 ce biti isporuceni u istoj posiljci.


nakon toga chipovi idu u nemacku. covek ce mi reci tacnu cenu za PCB sredinom maja, nakon sto avalon bude objavio kod i tehnicku dokumentaciju. imam coveka koji ce od njega pokupiti gotove module, i, verovatno ih doneti u srbiju odmah. verovatno cemo morati da mu platimo za corbu i za cimanje. racunajte da sredinom maja, dakle, imate spremne novce za PCB (okvirna cena samo za PCB ce biti 84 evra, ali to nije sigurno). izrada PCB/a ce isto tako da ide brzo (covek moze da nastanca 200 modula na dan).

modul ce moci da se kaci direktno u steker, ili na napajanje (pcie konektor). potreban je host (posao moze da zavrsi krs racunar, potreban je samo USB). potrosnja po modulu 20 W. modul ce imati sve, dakle, reseno i hladdjenje. za ventilatore nisam siguran (ali ako ste narucili samo jedan modul, onda vam ventilatori mozda nece ni trebati).
 
PCB plaćamo u evrima, ali kako? Sve skupimo zajedno pa šaljemo bank transfer ili wu?
 
placanje PCB/a ce ici isto ici u BTC/u.

sto se tice ostalih troskova (transport, carine, ostali skriveni troskovi i kurci), obavesticu vas naknadno.
 
Ja bih uzeo za sad 10kom javi ako dogovoris pa da saljem BTC
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno