Šta je novo?

Narudzba Avalon ASIC chipova [STARA TEMA, READ ONLY]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sajberrr ostade mi kratak za fee. Tj uplatio si mimanje od predvidjenog :). Ko mi uplati nek mi javi na pm, i nek uracuna i fee.

Adresa je dobra.
 
Fuuuuck, koliko ti je stiglo?
Ajd onda lepo uracunaj i fee u cenu pa da se ljudi ne bune. Vidis da smo zaboravili skroz na fee. Reci koliko treba i poslacu ti odmah, nije frka, to je neka sica.
 
Kako iz Podgorice da mu dam 100e? :) Ja imam citavih 0.33 btc :)
 
Jep. napisi koliko ostajemo duzni :D

I potvrdi transakcije na pm.
 
pa dodjete mi valjda po 0.01 btc-a.

dakle, ako saljete, saljite 0.87 BTC-a (jer posle to moram i ja njemu da saljem)
 
Cao,

Ja sam tek skoro izvalio BTC :)

Citao malo po forumima i uglavnom kazu da je dobar samo onaj ko je na vreme krenuo u celu pricu... da sada mali igraci
tesko mogu nesto da urade...

Jel se isplati ubaciti se sada i koja makina bi bila potrebna? Koliko dnevno btc-a (1/10 btc-a) pravi ova skalamerija koju vi narucujete?


Pozzz
 
genijalcin@23 je napisao(la):
pa dodjete mi valjda po 0.01 btc-a.

dakle, ako saljete, saljite 0.87 BTC-a (jer posle to moram i ja njemu da saljem)
Poslao sam ti 0.015btc-a da ne bude da sad fali fee za fee koji ti saljem :D
 
hahah, da. :d

ajmo, ima li jos nekog zainteresovan?

ja cu 20 komada za sebe da uzmem, dakle za sad ukupno 40 chipova.

ps. racunajte da i ostali ce dobiti ASIC chipove, i da se nece sprave bas otplatiti za 10 dana, jer ce diff tada biti stravican. :)
 
Evo i ja sam zainteresovan
 
genijalcin@23 je napisao(la):
ps. racunajte da i ostali ce dobiti ASIC chipove, i da se nece sprave bas otplatiti za 10 dana, jer ce diff tada biti stravican. :)

Ja sam racunao stravicnu varijantu da ce se diff povecati 5x kad krene isporuka svega toga. Ako krene isporuka dobicemo i mi to cudo tako da cemo bar uhvatiti voz. Ako ne krene i diff ne skoci toliko drasticno grafike ce kopati i dalje. Ja se sve nadam da ce sto kasnije da krene, bar da se ovo otplati.
 
ok, skoro sve je stiglo.

2 transakcije od po 0.87 jos nisu.

za sada za narudzbinu 120 chipova.

stiglo na moj račun: 6.9 BTC-a.
 
neshto mi chudno shto ste se nalozili na ovu prichu.
ako oni ne mogu da naprave asic, zashto mislite da sami mozete ;)

al dobro, nije neka lova, pa i da propadne.
 
nije frka da se napravi modul, tj. pcb. frka je za chipove. a chipova su nastancali dosta.

a da se to sklopi (modul), treba vremena. za to vreme dok oni sklope, bogati (koji imaju ASIC) se jos vise bogate, a mi ga duvamo. bolje je ovako. ravnopravnije.
 
Ne, nego na berzu da okrene pa ce vam vratiti :d:d:d...butterfly efect :D....
 
stiglo sve, izgleda.

Ne znam ko nije platio fee, a mrzi me da proveravam, i računam. uglavnom, kratak sam za 0.06 BTC-a.

odraću vas za module. :D
 
genijalcin@23 je napisao(la):
stiglo sve, izgleda.

Ne znam ko nije platio fee, a mrzi me da proveravam, i računam. uglavnom, kratak sam za 0.06 BTC-a.

odraću vas za module. :D
Ko ti je poslao za Migeta? Ne mogu da nadjem post sada ali secam se cifre, 5.2BTC-a. To je 0.866666BTC-a po komadu.
Necu ja druge da finansiram :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno