Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Promo kod od 1000 RSD!

Da dobro ste pročitali. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod URDZ1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 5000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 26.03.2024.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi online
upravo iskoristio, radi i dalje
 
Maxi Online ti poklanja promo kod WXP500 u vrednosti od 500 RSD koji možeš iskoristiti do 08.04.2024,a dostava će biti besplatna! 🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 4000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online



1712059487965.png
 
Idea 1000HUWE na 7000, probajte da li važi.
 
Maxi Online ti poklanja promo kod XHJS1000 u vrednosti od 1000 RSD koji možeš iskoristiti za termine isporuke 28.03.2024, a ukoliko poručiš dostava će biti besplatna! 🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 5000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online

Ovaj koji sam malopre "okačila" je još bolji, 1.000 dinara umanjenje računa i besplatna dostava. Obratite pažnju.
Radi još uvek kod XHJS1000, ali mi nije računao besplatnu dostavu već 199 din
 
Besplatna dostava je važila samo za taj dan 28.03. A kupon važi još uvek.
 
Promo kod od 1000 RSD!

Da dobro ste pročitali. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod HEK1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 5000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 13.4.2024.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi online
 
^ Takođe, ali evo tekstualno:
Poklon 500 RSD! Želimo da promovišemo zdrave navike i zato uz odličnu ponudu zdravijih proizvoda ti poklanjamo i promo kod ZDN500 koji mozes da iskoristiš do kraja dana za porudžbinu iznad 4000 RSD, ukoliko poručiš dostava će biti besplatna. 🎁
Ne propusti promocije koje ističu danas!

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
 
Šta je sa Ideom?
 
Pomeren datum:
Maxi Online ti poklanja promo kod GRSM1000 u vrednosti od 1000 RSD koji možeš iskoristiti ukoliko odabereš termine dostava za petak, subotu i nedelju 12.4 - 14.4.2024. 🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 5000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

Ne propusti popuste koje traju još danas!

Tvoj Maxi Online
 
Poklanjamo vam 1800 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici.🎁📲🚀
Kod: 1800SADF
Vaučer od 1800 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 14000 RSD ili više do 16.04.2024
 
Realno mogli bi malo povoljnije akcije da prave :)
 
Realno :)
Ne znam ni šta nakupovati za 14k
 
Kuponi kao sto Maksi daje na 4-5k (do skoro 3-4k) su mnogo prakticniji za jednu porodicu nego ovi Idejini na 7-8-9...20k.
Svakako nas svi deru sa cenama, pa barem malo da ublazimo :)
 
Samo BG i NS za sada, imaju svoju dostavu, svoje kamione.
 
Meni ovi popusti od 13% na račun od 14.000 RSD skoro da ne znači ništa. Teška navlakuša. Napraviš račun od 14 000, uvale i dosta škarta kome ističe rok trajanja, ili voća i povrća lošijeg kvaliteta, pa se na kraju samo na gubitku. Tih 14.000 je prevelika suma novca za standardnu kupovinu jedne tročlane porodice. Na kraju kupiš mnogo šta nepotrebno.

Isto važi i za Maxi. Popust je baš simboličan. U lokalnoj prodavnici nađem mnogo povoljnije cene (tipa jabukovo sirće je 130 RSD a u maxi-ju je 180).
 
Prihvatljivi popust kod Maxija je kad kupujete proizvode na akciji sa kuponom i to taman da popunite kvotu za kupon. Tako kupujem vec 2 godine, i mozda sam 1x samo narucio bez kupona. 2x mesecno u proseku recimo narucujem. Mislim da je realna usteda nego bilo koje odlaznje u neku radnju tj. supermarket i sto se tice para (goriva) i vremena.
U mojoj lokalnoj radnji je litar jogurta kravica 220din npr.
 
U mojoj lokalnoj radnji je litar jogurta kravica 220din npr.
Verovatno je u pitanju prodavnica koja radi 24 -7. One su preskupe uvek.

Kod nas u lokalnoj prodavnici mleko iz neke lokalne mlekare puno boljeg kvaliteta od onog koje se prodaje u velikim marketima košta 130 RSD. Jako lepi peškiri, mnogo bolji od onih koji su bili aktuelni u Maksiju prošle godine su 380, odličan kikiriki 500 RSD kg itd.

Radi se o tome da veliki marketi daju popust od nekih 12% i navuku te da napraviš ogroman račun. Onda nakupuješ razne budalaštine po višim cenama nego u manjim marketima i samo si na šteti. Nije normalno da 500 ml najobičnijeg jabukovog sirćeta košta 200 RSD.

Tek kad čovek malo zagrebe ispod površine shvati da su ti vaučeri zapravo velika prevara. Pogotovo sad kad dobiješ vaučer od 500 RSD, a moraš napraviti račun od 4.000.

Ima tu još jedna stvar. Ti kad obavljaš standardnu kupovinu u maxi-ju ili idei, odabereš one artikle koji su na akciji malo kupiš u jednoj prodavnici malo u drugoj malo u trećoj i u šteku si, recimo, hiljadu dinara. Ovako kad naručuješ iz jednog marketa, nešto kupiš po normalnoj ceni, a negde se pređeš samo tako.

U principu su oni dok su davali normalne vaučere dobili klijente za online kupovinu i sad daju vaučere koji su vrlo smešni i neisplativi.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno