Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Uopšte mi nije jasno šta se dešava. Odem na Idea Online, reko da iskoristim ovaj kupon za Osmi mart. Sajt naizgled radi normalno. Ulogujem se, i odjednom 99% artikala više nema. Na primer, negazirana voda - nudi mi samo "Golijsku" i ničeg drugog nema i ne može da se stavi u korpu.

Jel tako i vama?
 
Poslednja izmena:
ne, normalno radi
Uopšte mi nije jasno šta se dešava. Odem na Idea Online, reko da iskoristim ovaj kupon za Osmi mart. Sajt naizgled radi normalno. Ulogujem se, i odjednom 99% artikala više nema. Na primer, negazirana voda - nudi mi samo "Golijsku" i ničeg drugog nema i ne može da se stavi u korpu.

Jel tako i vama?
 
Kad sam izlogovan, i meni sve prekazuje. Kad se ulogujem, 99% robe nestane. Probao iz tri različita browsera. Izgleda da sam popio neki ban, haha.
 
Slavimo Dan žena uz poklon sniženja🌹🎁🎉
Poklanjamo vaučer od 1.500 RSD za kupovinu od 9.000 RSD ili više na IDEA online prodavnici. Vaučer možete iskoristiti samo 8., 9. i 10. marta, zato požurite.

Kod poklon vaučera: 1500IDEA8MART 🎫
 
Kod: YETTEL2024

2000 Din. na 9000 Din.

Samo za nove naloge. :)

1709926069217.png
1709926242057.png
 
Poslednja izmena:
Ako već nisi, još uvek nije kasno da iskoristiš promo kod i ostvariš uštedu na svoju online kupovinu! Unesi promo kod GRPW1000 prilikom naručivanja i tvoj račun će biti umanjen za 1000 RSD!
Popust je moguće ostvariti na korpe iznad 5000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga do 11.3.2024
 
Ako već nisi, još uvek nije kasno da iskoristiš promo kod i ostvariš uštedu na svoju online kupovinu! Unesi promo kod GRPW1000 prilikom naručivanja i tvoj račun će biti umanjen za 1000 RSD!

Popust je moguće ostvariti na korpe iznad 5000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga do 11.3.2024.
Želimo ti prijatnu kupovinu sa još većom uštedom!

Tvoj Maxi Online
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava!
Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu koji možeš da iskoristiš do 18.03. 🎁Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod HYB500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 4000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
 
Promo kod od 1000 RSD!

Da dobro ste pročitali. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod GRPW1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 5000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 19.03.2024.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi online
 
Ovaj kod je bio ali je produzen do sutra jos, ranije je vazio do 12.03

Ako već nisi, još uvek nije kasno da iskoristiš promo kod i ostvariš uštedu na svoju online kupovinu! Unesi promo kod ALD500 prilikom naručivanja i tvoj račun će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna! 😊
Popust je moguće ostvariti na korpe iznad 4000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga do 14.3.2024. do kraja dana.
Želimo ti prijatnu kupovinu sa još većom uštedom!

Tvoj Maxi Online
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava!
Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu koji možeš da iskoristiš do 20.03. 🎁Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod ALD500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 4000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
 
Maxi Online ti poklanja promo kod VKS500 u vrednosti od 500 RSD koji možeš iskoristiti za termine isporuke u periodu 16.03 - 17.03.2024, a ukoliko poručiš u nekom od navedenih termina, dostava će biti besplatna! 🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 4000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
 
Nisam probao, moguce da nije samo za Yettel jer preusmerava na Maxi sajt.
 
I Maxi počeo ko Idea, nudi kupone samo za neke sumanute kupovine!
 
Trenutno najbolja ponuda..
MAXIGLOVO
1000 din na 2500 za prvu porudžbinu u Maxiju preko Glovo.

DISGLOVO
Isti uslovi..isto sve..

Proverite trajanje.. Mislim da je DIS do kraja meseca a Maxi čak do kraja aprila..
 
Kako se ovo naručuje, preko Glovo app ili preko Maxi, samo biraš Glovo za isporuku?
 
Kako se ovo naručuje, preko Glovo app ili preko Maxi, samo biraš Glovo za isporuku?
Preko Glovo.. App ili browser..
I jedan tip.. Ne znam da li su popravili.. Kada odaberete sve iz Maxi/DIS pre plaćanja unesite kod..
Ja sam ga unela ranije preko naloga pa je zabagovao.. Ispravili su kasnije ali sam se baš iscimala u komunikaciji sa njima..
 
P. S. Ukoliko niste ranije koristili Glovo.. Na yettel shoppingu pokupite prvo kod od 1500 za prve tri porudžbine (500 po svakoj)..
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava!

Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu koji možeš da iskoristiš do 25.03. 🎁Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod FBW500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 4000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
 
Trenutno najbolja ponuda..
MAXIGLOVO
1000 din na 2500 za prvu porudžbinu u Maxiju preko Glovo.

DISGLOVO
Isti uslovi..isto sve..

Proverite trajanje.. Mislim da je DIS do kraja meseca a Maxi čak do kraja aprila..
Jako jako losa i posebno siromasno odabrana ponuda..cene su barem za trecinu vece a neke i duplo na glovu nego u maxiju na sajtu, tako da vas izadje jeftinije da uzmete bez koda ili sa onim 500din kodom ali preko maxi aplikacije
 
Jako jako losa i posebno siromasno odabrana ponuda..cene su barem za trecinu vece a neke i duplo na glovu nego u maxiju na sajtu, tako da vas izadje jeftinije da uzmete bez koda ili sa onim 500din kodom ali preko maxi aplikacije
Bar 500din. jeftinije nego Maxi
 

Prilozi

  • Screenshot_20240319_173134_Glovo.jpg
    Screenshot_20240319_173134_Glovo.jpg
    61.1 KB · Pregleda: 57
Jako jako losa i posebno siromasno odabrana ponuda..cene su barem za trecinu vece a neke i duplo na glovu nego u maxiju na sajtu, tako da vas izadje jeftinije da uzmete bez koda ili sa onim 500din kodom ali preko maxi aplikacije
Slažem se po pitanju ponude.. No oni su svi isti u tom pogledu i DIS i DM itd..
Sto se cena tiče ne bih se složila..
Jedino vidim razliku kod proizvoda koji u radnjama imaju popust uz Maxi app ili specijalne ponude na sajtu.. Ostalo je sve isto kao u radnji..
Evo uporedila sam svoju nezavršenu korpu Glovo vs Maxi online.. (posl proizvod nije dostupan online)..
 

Prilozi

  • Screenshot_20240319_175548.jpg
    Screenshot_20240319_175548.jpg
    57.6 KB · Pregleda: 50
  • Screenshot_20240319_175317_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20240319_175317_com.android.chrome.jpg
    69 KB · Pregleda: 38
Trenutno najbolja ponuda..
MAXIGLOVO
1000 din na 2500 za prvu porudžbinu u Maxiju preko Glovo.

DISGLOVO
Isti uslovi..isto sve..

Proverite trajanje.. Mislim da je DIS do kraja meseca a Maxi čak do kraja aprila..
Samo pazite. Ja sam napunio korpu za oko 2500, i trebalo je da bude 1500 + 300 dostava. Ali radnja nije imala part artikala, pa je ispalo oko 2000 iz radnje + dostava 300, pa su ponistili kod. Onda mi je naplaceno 2350 , umesto 1800. Nikad nisam imao problem sa kodovi, sa ananasom, maxijem, idea, Ako oni nisu imali artikal, kod je vazio. Nisam ja kriv sto oni nemaju artikle. Onda nek stave visi limit....
 
Samo pazite. Ja sam napunio korpu za oko 2500, i trebalo je da bude 1500 + 300 dostava. Ali radnja nije imala part artikala, pa je ispalo oko 2000 iz radnje + dostava 300, pa su ponistili kod. Onda mi je naplaceno 2350 , umesto 1800. Nikad nisam imao problem sa kodovi, sa ananasom, maxijem, idea, Ako oni nisu imali artikal, kod je vazio. Nisam ja kriv sto oni nemaju artikle. Onda nek stave visi limit....
Hmm.. Odmah kontaktirajte Glovo..
Pomoć na app
Na sajtu kontakt..
Pa na Povezano sa narudzbinom
Ili Nije povezano.. Pa odatle na Zelim da potvrdim svoj identitet.. Pa Potvrdi moj br tel.. I konačno izadje prozor za chat..
Evo i ja ću da ih pitam..
 
Hmm.. Odmah kontaktirajte Glovo..
Pomoć na app
Na sajtu kontakt..
Pa na Povezano sa narudzbinom
Ili Nije povezano.. Pa odatle na Zelim da potvrdim svoj identitet.. Pa Potvrdi moj br tel.. I konačno izadje prozor za chat..
Evo i ja ću da ih pitam..
2 puta sam pitao i nista i pisao, mrka kapa. Od izvinjenja nemam nista.
 
Nazad
Vrh Dno