Šta je novo?

najjeftiniji laser printer

Filo

Čuven
Učlanjen(a)
28.12.2001
Poruke
3,703
Poena
710
Koji je i gde ima?
 
Kakvo je misljenje o Samsung ML1640 ?
Jel moze lako da se refiluje, jel ima cip ili neke druge komplikacije ?
Prodaje se za 50 evra sa polu-punim (ili polu-praznim :d) tonerom. Toner ima kapacitet 1500 strana kad je pun.
Znam da stampaci koje smo gore spominjali imaju kapacitet 3000 strana, ali Canon LPB3000 kosta 2500 din vise, racunam da za te pare mogu da refilujem toner bar jednom, a malo stampam ...

Video sam CANON LBP 2900 8.900,00 u EUROSALON-u na sajmu
Eto, sad se priblizavaju poskupljenju od 100 % :D
 
Naravno, javljam utiske i rezultate ;)

Zaboravih malopre, ako nekom treba, poklanjam ink-jet HP 3650 sa crnim kertridzom...
(nadam se da nije problem sto to ovde pisem, ipak nije prodaja a oglasi su zatvoreni)
 
Tom, mozes li nam reci gde si kupio ML2010PR, i za koji novac?

Btw, evo ja bih rado da preuzmem taj HP 3650, posto i dalje nemam nikakav stampac, a jeste mi potreban.

mogu i da ti se oduzim, recimo besplatan sms neograniceno i placeni web hosting dobijes:)

Takodje, gde ima ml1640 za 50 eura?
 
Poslednja izmena:
ML-1640 ima u Big Bang u Immo Centru (tj. mogu su da nabave ako se naruci, nema na licu mesta)...

2010 sam kupio kod coveka koji se ovde na benchu javio da ih prodaje - killer chip (@chip: trebao sam da trazim neki popust za ovo reklamiranje d:)

Ostalo na PM.
 
jesi li dobio garanciju od kilera?
poslah ti PM
 
Kakva je situacija sa Samsungom ML1630? Kakav je što se tiče reciklaže tonera? Tražim jeftiniji laser, ali da je crne boje, tako da mi se izbor sveo na ML1630 i ML1640. ML1630 ima veću toner kasetu (2000 strana kad je pun) i lepši je, ali je i nešto skuplji.
 
ja kupio lexmark. za te pare nema bolji :)
mada kupi odma i onaj inkjet od 999din u kompletu, trebace nekad
 
Ja samo HP koristim od 1010,1018,1020 i prezadovoljan sam po 3-4 risa papira(500str) odstampam. I to uglavnom oko 40% slike. Posto sam ljubitelj crno bele fotografije


Ako nekog interesuje imam toner kasete za lexmark t430
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno