Šta je novo?

najjeftiniji laser printer

Filo

Čuven
Učlanjen(a)
28.12.2001
Poruke
3,703
Poena
710
Koji je i gde ima?
 
metro je valjao ml 2010 pre jedno 2-3 nedelje...za 3500din...ali mislim da nema vishe toga...

u ns mislim da je canon lbp 2900 sa cenom od 5500 stvarno dobra kupovina.
 
lbp 2900, definitivno best buy, i ja ga imam u crnoj varijanti, mnogo lepa i korisna stvarcica...
 
dobro kontas, definitivno bestbuy, super radi kod mene :)
 
to ti je preko interneta , search-uj malo imas sajt, a ja sam kupio canona za 6500 u web House-u!
 
ima crni canon 2900 u ns za 4999din u novelu, juce sam video i zamalo da kupim, al kad sam dosao kuci i video da nema drajvera za vistu x64 razocarao sam se.... :(
 
u novelu je 5999 cini mi se??!?
 
posto se medju tim ekonomicnim stampacima najvise spominje Canon 2900, a on nema driver za Vistu... koji bi bio neki u njegovom rangu (sto se tice jeftinog i lakog odrzavanja/punjenja i tonera koje izdrzi oko 2000-2500 kopija?), a opet da je u rangu jeftinijih lasera?
 
ima drajvere za vistu, ali nema za 64-bitnu verziju, pishe da nece ni da prave drajvere za 64bitne sisteme. Bedak, mozda mozes da probas da instaliras od nekog drugog stampaca drajvere za vistu x64, pa da nekako proradi, mada ne verujem...
 
izvinjavam se na dezinformaciji, da 5999 je... a bio sam ubedjen da je 4999....... i meni se svideo , al to sto nema driver za vistu x64 je ocajno... treba da napravimo grupu na facebooku da nam canon napravi driver :D
 
Posto mi treba novi stampac da malo ozivim temu.
Na osnovu nekoliko tema zakljucih da bi Canon 2900 bio sasvim ok za mene (veoma malo stampam, znaci samo da je sto jeftiniji i da ima pristojan servis), jos u crnoj boji vidim da je bio ... Ali sada mu je cena otisla znacajno gore, a i nema ga puno u prodaji. Tako da ako neko mozda zna da li ga ima u Tempu/Metrou/itd bilo bi super ?

Inace vidim da se sad nudi Canon LBP 3010, jel to novi model, kako se pokazao ?
 
3010 je noviji model i ima manji kapacitet stampe... popularan je bio i Samsung ML2010 ali ga nema vise, ali ima Xerox Phaser 3117 koji je isti taj samsung samo prepakovan, isti toner koristi, a jeftin je... razmisli o njemu. Ali nije crn :)
 
Danas sam kupio jos jedan HP 1005 za nekih 6700 dinara sa PDV-om. Razmisli o njemu. Toner mu je za nekih 1500 strana. Ako malo stampas eto resenja ...
 
Da, zaboravih Samsung 2010, i on je bio preporucivan (mada ipak iza Canon-a), kao i cuveni HP 1018/1020 koji mislim da vise nigde ne moze da se nadje (mada sam ga video oglasenog na nekim sajtovima za ~100e :zgran:).
Video sam da su ih nasledili 1005/1006, ali sam citao ovde na forumu da je to losa kupovina (valjda se tesko refiluju i nisu neki kvalitet), iako malo stampam ne bih zeleo da dodjem u situaciju da ne mogu da refilujem kertridz.

Nego, kakvo je misljenje za Canon LBP 3010 osim sto ima manji kapacitet stampe ? Ako je sve ostalo kao kod 2900 onda to i nije neki veliki minus ?

Znaci tu su Samsung 2010, Xerox Phaser 3117 (prepakovani samsung), Canon 2900 i mozda Canon 3010.

@tibby: ma napisi ovde, mozda bi jos nekome znacilo ;)
 
Ne slazem se da je Canon LPB2900 iza Samsunga, licno smatram da je Samsung bolje resenje... ako nista drugo onda zbog 64 bitne Viste

Ovako... ima u Kimtec-u (oni su veleprodaju, treba naci ko od maloprodaje radi sa njima, jer nemaju svoje) i imali su na lageru pre 4-5 dana 10 komada, ja sam juche ugrabio moj. Takodje imam u najavi da stizhu u Tehnomarkete... pa, srecan lov! :)
 
Obidjoh danas Metro, Tempo, Idea, Tehnomarket i nista :( Nijedan od modela o kojima smo pricali.
Jedino sam nasao Canon 3000 u Metrou, za ~7000 i Xerox Phaser 3117 u Tempu isto za 7000, sto je vise nego sto na it svetu pise da kosta u prodavnicama (nisam proveravao tu info).
Xerox me je malo razocarao, onaj drzac za papir deluje kao da ce da pukne svakog momenta, ruzna bela plastika (nije mi estetika mnogo bitna ali bas primetno odudara od ostalih stampaca).

Sacekacu par dana, nije mi frka, mozda se pojavi negde nesto, bas mi je bedak kad vidim da su ljudi kupovali pre par meseci dobre stampace za 5000. Jedino se nadam da do tada nece nestati i ovaj Xerox i Canon 3000, onda sam se bas zajebao.
 
Poslednja izmena:
Naravno, ali to je razlika od 10-15% a oni su otisli gore 50% ... :zgran::mad:

Pa sto nisi uradio ovo sto sam rekao, odakle sam ga i ja nabavio... nadji nacina kako da ga nabavis iz Kimtec-a! A taj Xerox imash za ispod 6000 u Pinsoftu!
Bio je vikend, ovo sam obilazio u nedelju, tada nista nije radilo osim ovih velkih lanaca pa sam iskoristio priliku da njih obidjem, a danas sam bio zauzet ali zato sutra zovem. Mada mozda se pojave i u Tehnomarketima ako je ti je ta dojava bila tacna, ne zuri mi se uopste, mogu da ih cekam do nove godine opusteno. Hvala ti na pomoci u svakom slucaju ... ;)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno