Šta je novo?

Najboja igra u ovoj godini?

Dobro, lepo smo se ispucali, ajde sada neka neko prebroji kojih naslova ima najviše, pa nek pravi glasanje. I da se dogovorimo jel se računaju bete i ekspenžni.

Ko će da bude vredan?
 
treba pod obavezno neki vote i to
u kategorije
fps----vc---cod--xiii---
rts-----wc3---generals----???
rpg----ovo neigram nemam pojma
akcija---maxp2----splinter--gtavc
voznja---mc2----colin3----n4s7
platforma ----pobednik apsolutni "komsija"
 
Treća na RTS ti je Age of Mitology, a FRP perjanice (ne računajući ekspenžne) su Temple of Elemental Evil, Lionheart i Gothic 2.
 
Naravno da rulam!
 
Ne mogu da verujem, Mazi i ja smo se slozili u 66% za FPS - MaxPayne2 i Tron 2.0.
... i kako rece gore spomenuti, ostalo i neigram :d :d
poz
 
Vi ste vidim bas raznovrsni - fps koji se prelazi za 5 sati i arkadna voznja u kojoj postoji samo jedna staza :d

Sad mi je jasno otkud to da se takve igre prodaju :p :mrgreen:
 
I hoce li biti nesto od tog glasanja ?
 
OptiPlex je napisao(la):
Vi ste vidim bas raznovrsni - fps koji se prelazi za 5 sati i arkadna voznja u kojoj postoji samo jedna staza :d

:beat: .....ziva istina!!!
 
Kratko ali veoma slatko :d Tron 2 je biser!
 
Max Payne 2 je dobar, ali ne najbolji. Cak je i malo ispod proseka, a daleko ispod mog ocekivanja... Mislim da nezasluzuje toliko glasova, pa prvi deo je bio duplo bolji, a ovaj se em brzo prelazi, em je mnogo lak (mozes da drukas shift koliko hoces, i nijednog protivnika ne ubijes u real time-u)...

Poz.
 
OptiPlex je napisao(la):
Vi ste vidim bas raznovrsni - fps koji se prelazi za 5 sati i arkadna voznja u kojoj postoji samo jedna staza :d

Sad mi je jasno otkud to da se takve igre prodaju :p :mrgreen:

Ma da necu da gubim vreme DeusEX2 slucajno??? Igra koja je "nelinearna" i u kojoj ti se sve svodi da nadjes neki stan u odredjenom delu zgrade, pokupis neki memo pa onda ubijas advokate i bezis od robota koji lici na psa sa setocevkom na ledjima??? Zajebite me sa tim unlimited mogucnostima i tome sl. I deus1 je bio smor ali kako si odmicao nekako te je teralo da igras i istrazujes.

HALO se mozda prelazi za 5-6h ali je toliko zabavan da ga igram vec 6-i put i nije mi dosadan (ok onaj libary nivo je zaista naporan :mrgreen: ...). Koji je to FPS ove godine bolji bio? JKA? Ili MOHAA po milioniti put?

Tron2.0 je malko dugacije koncipiran, ali je zajedno sa HALO u tesnoj trci za FPS godine.

A NFSu je najzanimljivija voznja ove godine i tu nema dileme. Colin je mozda realniji ali nije zanimljiviji.

P.S Marti, da nije sneg pao zbog toga? ctp;
Nego jesu li oni smajliji sto sam opet pogresio negaciju? :mrgreen: ;P
 
zasto COD,pa to smo igrali pre 2 godine(samo se zvalo mohaa).Cod je dobra igra...ali nije za igru godine jer je to sve vec vidjeno pre dve godine.
Isti slucaj i sa Max Paine 2...zato bih pre podrzao halo-na nevidjeno
 
@Mazi.. ma nije samo pao sneg, na suncu je doslo do zamene magnetnih polova covece :d
Poz!
 
@Muzzy

Pa ko spominje DE2 kao dobru igru ? Ja sigurno ne...:d

Za Tron se apsolutno slazem, uostalom prvi sam priznao drajveru da sam pogresio kad sam ga ocrnio dok ga je on hvalio, stvarno izuzetan fps.

P.S. Halo je smor :p
 
Best of the best... :)

Max Payne 2, NFS: Underground, HALO, Warcraft: FT, Milioner :mrgreen:


:wave;
 
1.Beyond good&evil
2.Prince of Persia
3.MAx Payne2
4.Alone in the dark 4
5.Unreal2
 
Glas za Max Payne 2.........
 
-Prince of Persia
-Beyond good & evil
-Unreal 2
-Max Payne 2
 
akcija-Max Payne 2
arkada-Prince of Persia
strategija-Homeworld2
FPS\RPG-DeusEx2
sport-ProEvolutionSoccer3
aj' uzdravlje i srecna NOVA GODINA!!! cheers
 
A niko da pomene kategoriju za najudareniju,najbrutalniju igru. Jer da tako nesto postoji Postal2 bi sigurno bio bez premca.
 
Najgotivnija igra je definitivno GOTHIC 2. Bez konkurencije!
 
ajmo ovako!
a noajbolja izdavacka kuca
UBI soft,Rockstar i naravno ea * :twisted:
 
Niiiiiiiiiikakoooooo !!!!!!!!

Najbolja izdavacka kuca, i ujedno najprijatnije iznenadjenje je bez ikakve konkurencije JOWOOD !!!!!! :) Nijednom nisu omanuli do sada, sve igre koje su izbacili zauzimaju vrhove u svojim zanrovima (a pritom ne izbacuju debilne arkade !)
 
Hoce li mi neko objasniti sta je toliko dobro u tom MaxPaynu 2 koji sam presao za 4-5 sati ? :confused:
 
dobra grfika,odlicna fizika :mrgreen:
nemora da znaci da ako je kratak da nevalja ;)
 
Nazad
Vrh Dno