Šta je novo?

Najboja igra u ovoj godini?

Sale_Fanatic je napisao(la):
Ma Sinpsons: Hit and Run je najbolja igrica koja se ikada pojavila.

Da moze i Simpsons Hit and Run, stvarno je COOL !!! :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 
A jel se exp. packovi računaju u igre? Ako je tako, ja sam se najviše ubijao od Warcrafta, ali i Civ Conquest je tu negde. Mada, nisu za bacanje ni "ekspanzije" za Disciples 2. A niko ne spominje Bloodmoon, što mi je malo čudno.

Ako se to ne računa, nešto mi se javlja Max 2, Lionheart, Temple, ali glasić iz podsvesti viče "promašaj". Nisam još igrao Deus Ex 2 i NBA Live 2004. pa da dam konačan sud.
 
Warcraft III (F T),Colin III,Enclave,Call Of Duty
 
Championchip Manager 03-04 (tek sa ovim nastavkom sam presao sa F.A. Premier Manager 2002 na CM :oops: )
Pro Evolution Soccer 3
Max Payne 2
 
Warcraft 3 The Frozen Throne
PES3
 
Akcija: Freedom Fighters
Sport: PES 3
Voznja: Moto GP 2
FPS: Deus EX 2
Platforma: Neighbors From Hell

Vredi spomenuti i LOTR:ROTK, Splinter Cell (mada ne pruza dovoljno izazova)...

A najcrnje kletve bacam na
Call Of Duty (Q3 engine & feeling),
Unreal II (Serious Sam clone),
Colin III (da li vozim kola ili hovercraft?),
HALO (uzasna grafika i takodje neinteligentna a la Serious Sam akcija),
NFS:Underground (cela serija je na velikoj nizbrdici - gde su replay, dash view, normalan multiplayer?),
Metal Gear Solid 2 (kontrole i kameru je izgleda, kao i menije u FIFA2004, osmislio majmun),
FIFA2004 (jer smo godinama igrali taj isti krsh).
 
Neighbors From Hell

Jedina igra koja me je odusevila ove godine.
Sve ostalo je smor
 
the best of the best are:

Gothic2
Splinter cell
cm4
Colin 3
CS 1.6
 
Call Of Duty
 
gladiac je napisao(la):
...
Svala chast. Znam da o ukusima ne treba raspravljati, ali Call of Duty je stavrno remek delo. Atmosfera sjajna, fizika i grafika su prosto neverovatni, nisu stedeli ni na jednom jedinom detalju, stvarno savrseno. I uopste nije kratka. Mada me zanima kako si je presao za jedana dan, odnosno koliko si je dugo igrao?

Ma nemam obicaj toliko da igram, ali me bas zaludela... Seo sam u dva popodne i picio do kraja... Definitivno mi je legla... Ma nije frka preci tako nesto, picis i ubijas, nego da vidim da neko predje URU - the age beyond myst, ja vec pocinjem da pi*dim a igram je... ma previse

U svakom slucaju, glasam za avanturu godine...

A od simulacija letenja, za ljubitelje hard-cora, definitivno "lock on"...
 
Halo, Max Payne 2, NFS Underground, Splinter cell, Colin 3, call of duty... Prince of Persia i Deus EX 2... (mada pomalo smara onaj gloom, cas ga ukljucim, cas iskljucim).
 
Ajde stavite pool pa da glasamo.
 
E bre Max, sve sve, ali gde nadje NFS Underground ?????? :)
 
Warcraft 3 i valjda nba04
 
WarIII FT i NFS Underground (STA CU KAD VOLIM FAST&FURIOUS) :boom:
 
OptiPlex je napisao(la):
E bre Max, sve sve, ali gde nadje NFS Underground ?????? :)

Zaboravio sam i JK2 i Jedi Academy (volim SW), kao i StarTrek Elite 2. Inache, NFSU mi je ok samo u onom modu kada prelazim i budzim kola (Vise se sa tim igram) - kapiram da ga vise nikada necu igrati kada to predjem... NFS PU je zakon za NFS serijal...
 
Kako bre NBA 2004 moze uopste da se igra je cist krsh NBA 2003 je 10x bolji A ostalo Tony Hawks Pro Skater 4,Gta Vice City,Battlefield 1942:Desert Combat,Neighbours From Hell,Simpsons Hit & Run,C&C Generals:Zero Hour,Max Payne 2 u principu izaslo je dosta dobrih igara koje su pokvarene zbog glupih nedostataka ;) :mrgreen:
 
Half Life 2 (beta) je na mene ove godine ostavila najbolji utisak. Inace od ostalih pohvalicu WCIII, Homeworld 2, dodatak za Age Of Mitology...
Inace krs zivi su NFS:UNGRDN (sux!!), Unreal II (S Sam je za njega zakon), HALO (igra od koje sam ocekivao sve a dobio nista!)...
 
igra godine

konacno je neko pomenuo Tony Hawk-a!!!to nije igra to je prava zurka...sve je tu, dobra muzika,uvrnuto zezanje,sjajno drustvo,i sto je najvaznije traje duuugo...jedina mana je sto pivo morate sami da obezbedite ;)
 
I ja da dodam po nesto:
Neverovatno ostvarenje: Vice city......, Max Paine 2 (problem samo u duzini igre), Call of duty....

pozdrav
 
AlexxandarYo je napisao(la):
Kako bre NBA 2004 moze uopste da se igra je cist krsh NBA 2003 je 10x bolji...

Ala si loopio :!:
Od NBA Live 2003 je bolji i NBA Jam sa Sega Mega Drive-a... :rolleyes:
Live 2003 je cista arkada za klince od 4-7godina...
 
Call of duty, Breakthrough (MOHA)
 
Midnight Club II,Tony Hawk,Moto GP 2,Neighbors From Hell(jedva cekam nastavak),MaxP II...
 
ocemo pool :)

war3 TFT (jedina igra mom kompu koja je prezivela vise od 15 min) :D
 
XIII - definitivno, igra razbija-doduse nisam je zavrsio,ali se nadam da ce biti u istom tempu do kraja
 
Nazad
Vrh Dno