Šta je novo?

Najboja igra u ovoj godini?

OptiPlex je napisao(la):
Najbolja izdavacka kuca, i ujedno najprijatnije iznenadjenje je bez ikakve konkurencije JOWOOD !!!!!! :) Nijednom nisu omanuli do sada, sve igre koje su izbacili zauzimaju vrhove u svojim zanrovima (a pritom ne izbacuju debilne arkade !)

Pa sad... baš da nikad nisu omanuli... Oni su ono beše izdali Cold Zero: The Last Stand :rolleyes:
 
gta vice city
tony hawk pro skater 4
prince of persia

cheers
 
Najpopularnija igra Max Payne 2
Najrevolucionarnija nijedna sve su to vec vidjene stvari prethodnih godina mozda Halo nije vidjen na PC-ju
Najbolja igra kako za koga: ja volim Total War serijal i volecu ga osecam jos par godina :mrgreen:
 
COD,Gothic 2,Deus Ex 2,prince of persia ,Beyond G&E ...
 
CM 4 !!!
 
Najbolja igra u ovoj godini (nadam se da mislite na 2003.) je Command & conquer: Generals (Zero Hour), odmah posle nje NFSU :) Tj. samo sam te dve i igrao ove godine :)
 
Da mi je znati sta ljudi toliko vide u Max Payne-u 2 da ga 90% ljudi predlaze za igru godine...
 
najbolja bre igra ove 1994. godine je DOOM ][ type; :mrgreen:
 
OptiPlex je napisao(la):
Da mi je znati sta ljudi toliko vide u Max Payne-u 2 da ga 90% ljudi predlaze za igru godine...

mozhda im se svidzaju oni narkomanski tripovi...
 
OptiPlex je napisao(la):
Niiiiiiiiiikakoooooo !!!!!!!!

Najbolja izdavacka kuca, i ujedno najprijatnije iznenadjenje je bez ikakve konkurencije JOWOOD !!!!!! :) Nijednom nisu omanuli do sada, sve igre koje su izbacili zauzimaju vrhove u svojim zanrovima (a pritom ne izbacuju debilne arkade !)

da, samo posle Blizzard-a. :mrgreen: hocemo da nabrajamo hitove koji su postavili standarde u svojim zanrovima? :beat:
 
GOTHIC 2 Ubedljivo prvo mesto
 
Najbolje MultiPlay igre u 2003:

1. Unreal2 XMP (eXpanded Multi Play) - Ludo burazeru, Ludo :eye: :mrgreen:
2. Vietcong (znaci razbija i kao single i kao multi play).
 
KOTOR!
 
NFS Underground
Max Payne 2
COD!
 
SW:KOTOR definitivno
Moze da prodje i Max2.
 
underground nfs
 
Nazad
Vrh Dno