Šta je novo?

Nagradni konkurs: osvoji Honor 10 telefon!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad je mogla Gal Gadot da se odrekne svog iPhone-a, mogao bih i ja mog. :)

P.S. Lažem, ne bih mogao. :d

Ovo "igram" za sina ;)
 
Kod Huawei Honor 10 telefona smatram da je najbolji adut njegova memorija. Posto sam ja dete od 15 godina na telefonu mi treba dosta memorije za Facebook,Instagram,Viber.... I jos nesto. Dopada mi se njegova kamera. Super je. Voleo bih da ga dobijem jer bi to bio Mega Upgrade (posto sada imam iPhone 4). A Vi ste jos bolji i samo tako nastavite. Obozavam Vas. Pozdrav Benchmark-u!!!!!
 
Po meni, najbolji telefon trenutno za one koji, poput mene, dosta koriste "split screen" opciju, dovoljno RAM-a, dobar procesor, kako bi sve radilo besprekorno. Pored toga, odlična je stvar što se senzor nalazi napred, dosta olakšava korišćenje telefona
 
Po meni, kao prosecnom korisniku mobilnih telefona, Honor 10 zadovoljava sve zahteve, cak i za nekog ko trazi mnogo vise od telefona.
Prvo, ekran, koji je blago reci FANTASTICAN, odlican prikaz boja, uglovi vidljivosti sjajni, odnos stranica dobar, mislim da je Huawei mogao da ubaci i 2k rezoluciju, ali i ovako je veoma dobar.Zatim, operativni sistem, koji je Android 8.1, koji uz EMUI 8.1 daje pregrst mogucnosti korisniku da svoj telefon potpuni prilagodi sebi.Sto se tice dizajna, i ovaj telefon sa prednje strane me neodoljivo podseca na dizajn Iphone X, a zadnja strana vec tradicionalan Honor dizajn.A sada, meni najbitnijia stvar o svakom telefonu, gaming karakteristike.Ovaj telefon sto se toga tice je neverovatan.U sebi ima Hisilicon Kirin 970 cipset sa octa-core procesorom, gde cetiri jezgra rade na 2.4GHz, a cetiri na 1.8GHz(kao i na P20), i to u paru sa Mali-G72 MP12 gracickom i 6GB ram memorije, daje telefon koji nece imati nikakvih problema ni sa jednim zadatkom koji mu se postavi.
Sto se tice kamere, ona je odlicna.Dvostruka kamera pozadi, 16 MP koja hvata boje, i ona druga od 24 MP koja je crno bela, davace odlicne fotografije, u svim uslovima, uz 4k snimanje je prava stvar za nekog ko zeli odlican telefon za fotografisanje.Prednja kamera je takodje dobar, 24 MP za savrsene selfije za nekog selfi manijaka :).
Memorija telefona je 128GB, ali bez mogucnosti prosirenja putem SD kartice, sto meni licno nije problem.
Baterija koja je 3400mAh ce lagano moci da izgura jedan dan, a i ako vam je potrebno punjenje na brzaka, tu je i super punjenje, koje za 24 minuta punjenja daje 50% baterije.
Otisak prsta koji je na prednjoj strani se meni licno svidja,iako je na prethodnim Honor modelima bio na zadnjoj strani.
To je to od mene, nadam se da nisam bio opsiran, i nadam se da vas nije mrzelo da citate do kraja
 
Ova tema je jedan ogroman transfer blama. Sta ce ljudi sve da pisu da bi imali sansu da dobiju jedan telefon. Pesmice, rime, dugacki opisi, uzdizanja... Tuzno.
 
osvoji Honor 10 telefon!

mislim da je jedna od najboljih stvari na honor 10 njegova kamera 24MP AI kamera ima jos vrlina to je njegov brz procesor i display 5.84 inča FullView,takodje smatram njegovom vrlinom sto je jako lep ima jako lepo kuciste mislim da je odlican telefon i da se isplati kupiti ga i jako dobra jos jedna rlina kod njega je sto ima brzo punjenje.Toliko od mene. pozdrav
 
Kada prvi put čuo za Huawei pomislio sam:"Što je to jeli to auto?". Nako što sam malo "proguglao" saznao sam da je mobitel. Kako su godine prolazile, Huawei je usavršavao svoje modele. Honor serija je nešto najbolje što je sam Huawei mogao napraviti. Honor 8 me impresinirao svojim izgledom (posebno saphira blue). Kad je izasao Honor 9 mislio sam da neće biti ništa posebno, ali savršenstvo izrade, odlične kamere i zaslon su me dirnuli u
 
Prvo srdacan pozdrav za sve citaoce i ucesnike u nagradnoj igri Benchmark-a.
Honor 10 je super telefon i ima super specifikacije,a meni najvise paznje kod njega privlaci glavna kamera i sam dizajin telefona.Jos malo ce 7.jun doci,a moj dobri postar(dobar je kad nema racuna) ce na moja kucna vrata sa Honor-om doci.Svima ucesnicima zelim srecu da osvoje ovaj telefon pa i meni samom
 
Pre svega jako mi se svidja sam dizajnt telefona. Inspiraciju za dizajn su nasli u Huaweiu p20, ali, ako se ja pitam, mnogo je bolje dizajniran Honor 10. Pevenstveno zbog skenera otiska, koji je postavljen isod stakla sto se meni jako svidja, jer nisam ljubitelj fizickih tipki sa prednje stranje ekrana a i izgleda mnogo lepse. Jos bih dodao i sam dizajn poledjine telefona, aurora staklo izgleda predobro, prelamanje boja izgleda fenomenalno.
Mislim da nema potrebe da pisem o samim specifikacija, jer su poprilicno dobre za telefon u tom cenovnom rangu. Hisilicon Kirin 970 procesor u kombinaciji sa 4GB RAM-a daje neverovatno brz telefon.
Dual sistem kamera pravi odlicne slike iako nemaju Leica oznaku.

Ali pored svega navedenog, najjveci adut I ono sto mi se najjvise svidja kod ovog telefona jeste 3.5mm ulaz za slusalice, sto je veliki plus, ako mene pitate, jer nije iskljucena mogucnost koriscenja radia.

Ovo su moji neki utisci o telefonu. :)
 
Huawei kao i njihova cerka firme Honor odlicno su se probile na trziste mobilnih telefona, sto je u danasnje vreme stvarno tesko uspeti, posebno kad uzmemo u obzir jaku konkurenciju kao i neke druge dugogodisnje brendove koji se sada u mobilnoj industriji skoro pa i ne vide. Sve to su pre svega uspelu dobrim kvalitetom, karakteristikama i dobrim marketingom svojih mobilnih uredjaja. Mislim da na osnovu cinjenice cena, kvalitet i funkcionalnost nemaju konkurenciju, a mislim da je u skorije vreme nece ni imati. Da ne duzim pricu, mozda nema potrebe sad da pisem detaljne karakteristike Honor 10 mobilnog telefona, jer se ni moje karakteristike za ovaj telefon za divno cudo skoro pa uopste ne razlikuju od karakteristika koje su izneli i drugih clanovi benchmark foruma. Umesto toga ja cu reci odnosno izneti nesto malo drugacije misljenje o Honoru kao brendu, i modelu Honor 10. Evo to bi mogo ovako da izgleda:

Hej Honoru svi mobilni telefoni tvoji, najlepse se prepoznaju po izgledu i boji, lepi bili i lepi ostali sve od dana kada su postali.
Honor 10 lepotica mala kao da je iz bajke ispala, trce ljudi da se oko nje skupe ne trebaju stolovi ni klupe, vec udjose na forume male samo pisu i super ga hvale.
Honor 10 kao flagship stoji, konkurenciju gleda i niceg se ne boji.
Njegov ekran sto mu lice krasi, lepo svetli i slabo se gasi.
Kamera mu zujalica mala, u tom polju konkutencija je pala.
Baterija mu je jaka kao stena, dobro drzi i odlicno drema.
Zvuk je dobar i on sve to krasi, ma cuje se kamo gde god da si.
Slobodno ceo mobilni svet prodjite, ali Honor brendu vi opet dodjite, obidjite celu mobilnu planetu, Honor brend je jedan od najboljih mobilnih brendova na svetu.
 
Poslednja izmena:
Ova tema je jedan ogroman transfer blama. Sta ce ljudi sve da pisu da bi imali sansu da dobiju jedan telefon. Pesmice, rime, dugacki opisi, uzdizanja... Tuzno.

+1

Pitam se samo da li bi kod nje prosao Honor 10? Mozda bi mogla da se porodi
 

Prilozi

  • tapatalk_1527179876395.jpeg
    tapatalk_1527179876395.jpeg
    61 KB · Pregleda: 111
Srecan Honor svima koji slave [emoji23][emoji23]

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Po meni jedina stvar sto dominira na telefonu i koja je beliki boom i pun pogodak jeste Aurora glass i na zadnjoj maski ali nejbitnije na displeju.To je nesto jedinstveno sto do sada niko nije izbacio na trziste i msm da ce te dve boje telefona biti najprodavanije jer kao sto rekoh jedinstveno je i unikatno.Kamera vec vidjeno,procesor kirin 970 na P20 i P20 pro,nista od toga ga ne izdvaja i ne pravi neku veliku razliku sem Aurora glass-a. I svaka im cast sto su to odradili naravno uvek moraju da budu jedinstveni i neka takvi i ostanu.
 
Samo mogu da primetim koliko se clanova aktivira kada se nesto poklanja. Sve ovo lici kao kada su se delile japanske sadnice ili otvaranje idee i prodaja kupusa po ceni 1kg za 1 din.

To samo znaci da je cilj postignut.
Lepo pise "Poštovani posetioci Benchmarka" i "svi registrovani posetioci Benchmark foruma, ukoliko to niste, to možete učiniti sada".
 
Добар фон. Идеалан да позовеш, јавиш се, пошаљеш поруку.
А и камерица није лоша.
 
Pozdrav svima ja sam Honor 10
dolazim sa super kamerom.
Vrlina moja je samo sve
dok mana nemam uopšte.
Imam ja ama baš sve
od tri ipo milimetra do USB C.
Ljudi me gotive i svima sam drag
zato što sam ja pravi lepotan.
Imam zub al šta mi fali
kad moj čipset svima sreću kvari.
Memorija nije problem imaš je na pretek
od rama i roma nebaguje fontel.
AI kamera svidja se svima
i najbolja je od Tokija do Rima.
Ultrasonic fingerprint radi kao sat
i kada je prst mokar sav.
Boje su sjajne kao neka duga
pa svi kažu ,,što ga nemam" i nastane tuga.
Češkaju se Apple i Samsung sada
kako prevazići ovoga junaka.
 
HONOR 10, borbena mašina potpuno spremna pružiti otpor svim smartfonima na bojnom polju. A ja bih volio pridružiti se huawei armiji i časno se boriti rame uz rame sa mnogim korisnicima širom svijeta. Uz savršenu preglednost 5.84 inčnog full view zaslona i optikom od 24 megapiksela uz AI, spreman sam skinuti svaku metu. Brzina prsta na okidaču je neupitna s Ultrasonic fingerprint senzorom. A Aurora glass-om se tako uklapam u okolinu, da će se protivnici zapitati odakle napadam, ne znajući da sam uvijek korak ispred s vještačkom inteligencijom pokretanom nezavisnim NPU-om i da neumoljivo jurišam naprijed bez gubljena vremena na snabdijevanje, jer mi je to jača strana uz Honor super charge. Savršenstvo opisano jednom riječi, Honor. A kao što sama riječ honor kaže: "čast" ili "odlikovati", bila bi mi čast da me general Peca ispred Benchmark štaba odlikuje novim Honorom 10.
 
Kad poželiš nov telefon ti se "časti" seti,
Honor 10 ima sve što bi mog'o hteti:
selfi praviš lako s 24 Mega
ROM-a 100 i kusur Giga, tu će stati svega!
Klipova i slika sa kojima kidaš-
AI tu ti pomaže, ne moraš da brigaš.
Ultrasonic Fingerprint koji nema manu
on se ne primećuje jer sad je na ekranu.
Konektor za slušalice - više nema svako
bez adaptera svake sad povezuješ lako.
Šta ti treba još? 4 Giga RAM-a?
Da igrice "lete" preko IPS ekrana.
Ako Auroru nikad vid'o nisi
okreni telefon, u Norveškoj ti si!
Aurora Glass Design, prelivanje boja
da li svim tim prednostima možeš naći broja?
I naravno Dual SIM za tebe se stara
da ne moraš više sa dva fona da se smaraš.
I na kraju, Super Charge ga puni na brzinu
Pa ko ne bi poželeo ovakvu mašinu?!
 
Kod Honor 10 telefona mi se svidja narucito njegov dizajn,ima veoma dobre dve zadnje kamere (odlicne za snimanje video zapisa za youtube,slikanje cak i profesionalnih fotografija).
Odlicne performanse ima u igrama,odlicnu ideju za cetac otiska prista ispod stakla i jos mnogo zanimljivih funkcija.Svako moze u tom telefonu naci ono sto mu je korisno,i zato on vredi svaku paru. :D Veliki pozdrav.
 
Kao prvo pozdrav Benchmarku i ekipi iz Honor kompanije na ovoj saradnji. :D
A sad da predjem na temu. Ovako, po meni Honor 10-ku po mnogo čemu krase dobre specifikacije, ali ja bih izdvojio nekoliko po meni najboljih.
Na prvom mestu mi se svidja to što je otisak prsta na ekranu uredjaja i nije fizicki home taster, drugo sto mi se dopada jeste naravno dizajn telefona (koji odusevljava).
Trece što bih spomenuo jesu definitivno fantasticne kamere ovog uređaja i naravno procesor koji je odličan. To kako Honor optimizuje hardver sa softverom je za svaku pohvalu.
I naravno da ne zaboravim cenu koja je za ovakav uređaj dosta pristupačna. Eto toliko od mene, da nedužim više, to bi bilo to. :D

PS (Baš bi mi dobro došao ovaj telefončić da obradujem svoju devojku za rođendan) :)))
 
Honor 10 je telefon koji ima zadovljavjce kamere , ekran je solidan, preformanse su na visokom nivou, dok je dizajn jedan od nalepsih!
Honor 10 ima Android 8.1 i korisnicki interfejs EMUI koji je zaista odlican!
 
Hmmm... Ovaj Honorar očigledno mnogo obećava(kao onaj Beograd na vodi), ali pak, nešto i ispunjava. Kao i na predhodno ku tu je ono predivno staklo koje ne preporučujem da ga koristie bez neke brutalne zaštite za koju biste još mnogo doplatili. Ram i još neke pojedinosti telefona je očekivano copyrightovane od P20 modela. Ova kamera je isuviše pametna za ovaj narod (koji će testirati da li njena AI tehnologija prepoznaje zdrugare i ostalu sodomu i gomoru). Fingerprint mogu da prepostavim dobar (osim na stejdžu kao FaceID kod iPhone X ) . I tako ko je spreman da izvadi oko 600/700€ na sunce neka izvoli, ali mislim da vredi
 
Honor 10

- 4Gb memorije radne
da sistem nikada ne padne
- 128 Gb skladišnog prostora
za sve što u telefon mora
- procesor sa jezgara osam
pa da Honor 10 sa ponosom nosam
- 24 mp AI prednja kamera
da ni jednom selfiju draga ne zamera
- Aurora glass sa zadnje strane
kao na severu noći rane
- full view displej 5,84 inča veličina
pruža osećaj kao da ste usred kina
- pre svega sigurnost čvrsta
ispod ekrana senzor za otisak prsta
- zato što Honor 10 ima brzo punjenje
nemate vremena ni za kratko dremanje.

H O N O R 10 - dokaz da uvek može bolje.
 
Honor 10....hmmmm,u Londonu je definitivno otkriven telefon koji svojim karakteristikama i svojom cenom definitivno zauzima prvo mesto za nasu zemlju u smislu ulozenog i dobijenog...imao sam priliku da se "druzim" sa Honor 9 ,i imam samo pozitivne komentare u vezi njega...nagrada i "druzenje" sa njegovim starijim kolegom Honor 10 bi sigurno ulepsala ovu godinu veoma...kao veliki ljubitelj kineskih proizvodjaca telefona siguran sam u uspeh ovog modela,prelep aurora glass dizajn koji prosto pleni svojim savrsenim izgledom,citac otiska prsta (koji po mom misljenju i treba da bude smesten ispod ekrana) radi savrseno,dovoljno RAM memorije koja iznosi 4 GB ,interne memorije toliko da cu ja biti prezadovoljan ;) odnosno 128 GB,sto stvarno je super od Honora...a da ne zaboravim i ekran od 5,84 inca...pa zar to nije dovoljno veliki skok u odnosu na proslu godinu? Za one koji kazu da nije definitivno ce se predomisliti kada shvate da se u ovom telefonu nalaze i podrska za brzo punjenj,kirin 970 cipset i odlicna odlicna kamera sa RGB 16 megapisela i monohromatska 24 megapiksela ,i jos sa AI podrskom...sta reci vise a da ne bude pohvala....stvarno ne znam...hvala Benchmark-u u svakom slucaju za ovu nagradnu igru,svakako se nadam najboljem,pozdrav ekipi i ako ovo osvojim,nadam se da cemo na neki nacin uspeti napraviti selfic sa ovom masinom...Veliki pozdrav,i da nastavite tako da radite kao i do sada,sve najbolje...:type::wave:
 
Infra crveni port sa kojim mogu da ukljucim i iskljucim televizore, klime komsijama i AI camera koja uz pomoc svoje inteligencije da prepozna zbunjenu facu i ovekoveci je. Nego gde ovde ima jeftina kavurma, cvarci :eyebrows:
 
Ne znam koliko ste imali prilike da radite sa ovim telefonom, ali zapravo najeveci adut ovog telefona je cijena. Sve ostalo je vec vidjeno.
Pozdrav
 
Infra crveni port sa kojim cu moci da ukljucujem i iskljucujem tv i klime komsijama, dobro i da promenim neki kanal... a na sve to AI kamera koja ce uz pomoc svoje inteligencije da im prepozna zbunjena lica i ovekoveci ih u portret modu. Full fazon, nego gde ovde ima jeftina kavurma i cvarci??
 
Honor 10 je jedan odličan telefon. Kod njega trenutno me je najviše privukao zaslon i kamere.. Za mene kao fotografa je zaslon jako bitaj jel koristim društvene mreže i kada uređujem fotografije na racunalu bude jaka razlika na lošim zaslonima mobitela pa nemogu znati tocne boje i ekspoziciju. Zbog toga mislim da je ovaj mobitel odlican po tome pitanju. Kao is svi ostali neće se sve uhvatiti fotoaparatom tako da i mobitel posluzi u nekim trenucima, tako da je kamera jako dobra iako nema svoj naziv Leica camera, ali sigurno vrlo močna... Ostale specifikacije također su jako odlicne, ali meni nisu toliko bitne jer ja mmogu raditi na bilom kojem telefonu. Također moram napomenuti super bateriju i brzo punjenje koje spašava stvar u krivi čas. Zbog toga svega mi je Honor 10 odlicni telefon.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno