Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Smešno je porediti.. Samo mts i cepaj, vidim po tvojim potrebama..

Sent from my HTC Desire 825 using Tapatalk
 
Covek koji bi broj prenosio iz MTS u Telenor bi dobio NEO paket porediv sa VIP-ovim iako je realno nov korisnik?

Astal da blista bejbi!
 
Nema za sve, ima za konkretne dve aplikacije koje izabere. To sto mozda sada koristi FB/IG ne znaci da ce koristiti kroz mesec dana toliko, i onda mu ne znace nijedne 2 aplikacije sa liste.
Ne mozes porediti ni blizu sa 100GB.

Sta da hoce Spotify umesto Deezera, da ima netflix umesto HBO Go? Da ne koristi socialess media nego za nesto drugo koristi 20GB?

Nije za bacanje, ali nije to isto sto i 20GB.

Ciko,kako vi koristite Spotify kad ga nema za nasu zemlju?;-)
 
Internet je mnogo više od fb,viber,wa,msg...
Ja sa 20GB na dve aplikacije mogu samo da se ubijem i svaki dan proklinjem Telekom što nas, korisnike što smo potpisali ugovor pre 100 giga akcije,malo ne nagradi.
22f1e76ed0c63e33ca651e8e3432b2cb.jpg

Ovo je režim štednje na 2 GB mesečno,znači nema YT.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Guzva - privremeni ban zbog spamovanja administracije prijavama, prozivanja i etiketiranja sagovornika.
Ako nisi sposoban za normalnu komunikaciju i kritiku (ne mislim na Alfu), sledeci ce biti perma.
 
Javili se iz MTS-a
Nude 3 pretplate za ugovor na 24 meseca
Naravno za broj koji je u miks tarifi za KT ne nude nista i to je to.
Na 12 meseci ne nude ništa.
Standardnu ponudu.
Reko hvala možda razmislim ako mi bude mnogo dosadno.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Да ли знате може ли се са постпејда прећи на Мобилни нет пакет, током трајања уговорне обавезе (уколико је исто или скупље,наравно)? Да ли би се тиме задржао попуст и на нет тарифу?


Sent from mTalk
 
Pričam napamet ali trebalo bi da može. S tim što bi plaćao net tarifu po cenama kad uzimaš bez uređaja.
 
Ne, ide sa popustom koji vazi za tarifu sa kojom si poceo popust.
 
Internet je mnogo više od fb,viber,wa,msg...
Ja sa 20GB na dve aplikacije mogu samo da se ubijem i svaki dan proklinjem Telekom što nas, korisnike što smo potpisali ugovor pre 100 giga akcije,malo ne nagradi.
22f1e76ed0c63e33ca651e8e3432b2cb.jpg

Ovo je režim štednje na 2 GB mesečno,znači nema YT.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Dobro, sledećeg meseca ćeš imati 210mb više
 
Sta uopste ima u tom Mondo-u da moze toliko da potrosi??
2. pitanje: Ima li nesto korisno?:)
 
Ma Mondo mi ne troši,to samo telefon registruje potrošnju,jedina stvar free na MTS (ako se ne računa embedded video).Portal ko portal,manje žut od blica,a više od B92.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jedini problem sa paketima "Mobilni net" je to što su ukinili kupovinu poruka i minuta. Kasno sam saznao za taj paket.
 
To i nije neka steta. Steta je sto VIP Online 3 vise ne moze da se nadje :(
 
Zna li neko koje se pogodnosti mogu dobiti u Mts-u na foru dugogodisnjeg korisnika pri potpisivanju novog ugovora uz telefon,ima li neke svrhe cenkati se za nesto i za sta.Hvala
 
Imas sve u sitna crevca na prethodnim stranama u temi.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Zoveš pitaš smaraš. Ne zna se šta mogu da ti daju..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da li i online moze telefon da se uzme tri meseca pre isteka prethodne ugovorne obaveze, ili samo u poslovnici?
Ako da, da li da porucim bas tacno u dan kada je tri meseca pred istek (28.1), ili moze koji dan ranije? P10 su vidim spustili cenu, pa bih da ćapim jedan [emoji6]

Sent via Xperia Z5
 
Da li i online moze telefon da se uzme tri meseca pre isteka prethodne ugovorne obaveze, ili samo u poslovnici?
Ako da, da li da porucim bas tacno u dan kada je tri meseca pred istek (28.1), ili moze koji dan ranije? P10 su vidim spustili cenu, pa bih da ćapim jedan [emoji6]

Sent via Xperia Z5
Moze 3 meseca ranije, a ako probas dan dva ranije, kad upišeš broj pisace ti da ne može...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Koliko mogu ranije online da produzim ugovor KT ? istice 04.03.

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Zvali juče na moj prepaid broj koji majka koristi, a koji je uzet pre više od 15god. Kao vernom korisniku nude za 700din neograničeni net i mix M paket na 2 godine. Nisu joj tačno rekli koji je paket, ali sam po ciframa provalio da je M.
 
Zvali juče na moj prepaid broj koji majka koristi, a koji je uzet pre više od 15god. Kao vernom korisniku nude za 700din neograničeni net i mix M paket na 2 godine. Nisu joj tačno rekli koji je paket, ali sam po ciframa provalio da je M.
Sta dobijas za to???koliko cega? Hvala

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno