Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ne mozes prebaciti na prepaid pa nazad na postpaid odmah, iako MTS ne forsira to uvek.
Raskines UO samo, bez prelaska na prepaid, ostanes na postpaid bez UO, potpises novu.
 
Kakva je procedura ako hocu da izvucem neki broj iz box paketa.
I dalje je tarifa box na mobilnom i ja zelim da taj broj izvucem iz boxa i da uzmem zasebno (i dalje postpaid) a da u box ubacim broj koji se trenutno nalazi u vip mreži.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja sam samo otišao i tražio da izvadim broj iz boxa i pređem na drugi paket.. Naravno uslov je da nemaš uo za taj box..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo je novo: svi odgovori na upite koji stižu sa adrese [email protected] sada u dnu imaju tekst:

Molimo Vas da ne odgovarate na ovu poruku. Za sve dodatne informacije o našim uslugama na raspolaganju Vam je Kontakt centar 0800/100-100, mreža poslovnica i internet strana www.mts.rs

Zanimljivo, kako odgovoriti na nešto što su poslali onda? Neće putem email-a? :smoke:
 
Ja sam tek juče provalio da mts pre paid korisnicima uopšte nije dostupan 4G! :d:zgran:
 
Ja sam tek juče provalio da mts pre paid korisnicima uopšte nije dostupan 4G! :d:zgran:
Samo na Tourist/SuperTourist SIMu :(
Moraju da prodaju nekome one matore crvene pa krastavac, daj prepaid korisnicima... zato i daju free broj za svaki ugovor!
 
U decembru obnovio ugovor za isti paket, popust na pretplatu bez telefona miks s. Danas mi stiže račun za isti mesec i u njemu u specifikaciji stoji trošak promena tarifnog paketa. Zašto promena paketa kad je ostao isti paket ?
 
Zali se, velikom broju je naplaceno to u decembru greskom (ili "greskom").
 
Meni naplaceno jos u sept,mail na mtsinfo i skidaju "u cilju obostranog zadovoljstva :'D "

Sent from my LG using Tapatalk
 
Da li se postpaid tarifa menja preko aplikacije ili mora u poslovnici?
Da li pocinje od sledeceg 1. u mesecu ili odmah?
 
Preko portala moj mts
Od prvog.
 
Ja mislim da od tog dana kada potpišeš dobijaš novu tarifu odmah. Bar je tako meni bilo par puta..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^ Dve različite stvari:
1) promena tarife - od 1. narednog meseca
2) promena statusa (novi ugovor) - promena stupa odmah na snagu
 
4.3. Mi istice ugovor..ako necu nista da menjam onda ne moram ici u poslovnicu?jel to znaci da nisam vise vezan ugovorom i da ih mogu napustiti kad hocu?

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Da, s tim što ti od tog datuma kreće i napata pune cene tarifnog paketa bez popusta ako taj popust bio ugovorom definisan.
 
^ Dve različite stvari:
1) promena tarife - od 1. narednog meseca
2) promena statusa (novi ugovor) - promena stupa odmah na snagu
Sam sebe da dopunim, stavka 2) ne važi kod Kontrole troškova, gde se i kod novog ugovora event. promena tarife vrši narednog meseca.
 
Sada je tačno tri meseca od prestanka važenja mog ugovora i sad treba da vidim šta činiti, trenutno sam na mix M paketu i imam bednih 500mb mesečno. Da li da pređem na xl za par stotina dinara više i tako imam 100gb mesečno svakog meseca ili možda Telenor ili VIP imaju nešto bolje za te pare? Nemam pojma šta da radim baš ne pratim ponude mreža....

OnePlus 3T
 
Sada je tačno tri meseca od prestanka važenja mog ugovora i sad treba da vidim šta činiti, trenutno sam na mix M paketu i imam bednih 500mb mesečno. Da li da pređem na xl za par stotina dinara više i tako imam 100gb mesečno svakog meseca ili možda Telenor ili VIP imaju nešto bolje za te pare? Nemam pojma šta da radim baš ne pratim ponude mreža....

OnePlus 3T
Ako ti najviše treba net onda xl 1200 i imaš do kraja uo 102gb. Ako više koristiš minute i poruke onda vip Neo...

Sent from my HTC Desire 825 using Tapatalk
 
Najbitniji mi je internet, a zatim minuti. Ali i ovde mi ostane minuta, tako da to neće biti problem. Poruke jako retko koristim jer su tu glavni WhatsApp I Viber.

Dakle po ovome da ostajem na MTSu i dalje?

OnePlus 3T
 
Najbitniji mi je internet, a zatim minuti. Ali i ovde mi ostane minuta, tako da to neće biti problem. Poruke jako retko koristim jer su tu glavni WhatsApp I Viber.

Dakle po ovome da ostajem na MTSu i dalje?

OnePlus 3T
Pa da, što se tiče neta najbolja ponuda. Ako ti je ok 1200 din za 600min ka svima i 6000 u mts, 1000 poruka(min i poruke koje ne iskoristiš se prenose u sledeći mesec) i 102gb do kraja uo onda mts nema dileme.

Sent from my HTC Desire 825 using Tapatalk
 
Ako ti 20 giga neta mesecno zavrsavaju posao onda idi u Telenor jer za 1200 din imas i neo minute. Ako ne onda bolje mts.
 
Ne obmanjuj coveka, nema 20GB nego dve aplikacije po 10GB. Ako ne iskoristi ni Miks M minute, nema sta ta ponuda da se poredi sa 100GB all-purpose neta.
 
Sa tih 20 giga za dve app ti je bukvalno sve pokriveno sem yt i za yt imas 1.5 giga pored ovih 20 za dve app, dok u tvom Vipu za sve imas 2/3 giga... Tako da ga ne obmanjujem u opste vec sam mu dao jos jednu opciju. Jer ako mu ne treba vise od 20 giga neta mesecno a pritom je sam decko napisao da su mu minuti nakon neta bitni, onda bolje da ode u Telenor nego u Vip. A ako mu je malo 20 giga neta mesecno onda neka ostane u mts-u jer je i onako decko sam napisao da su mu do sada ostajalu minuti u mts-u. A u tvom vipu nema nista od neta, pomiri se sa tim :)
 
Poslednja izmena:
Nema za sve, ima za konkretne dve aplikacije koje izabere. To sto mozda sada koristi FB/IG ne znaci da ce koristiti kroz mesec dana toliko, i onda mu ne znace nijedne 2 aplikacije sa liste.
Ne mozes porediti ni blizu sa 100GB.

Sta da hoce Spotify umesto Deezera, da ima netflix umesto HBO Go? Da ne koristi socialess media nego za nesto drugo koristi 20GB?

Nije za bacanje, ali nije to isto sto i 20GB.
 
Sa tih 20 giga za dve app ti je bukvalno sve pokriveno sem yt i za yt imas 1.5 giga pored ovih 20 za dve app, dok u tvom Vipu za sve imas 2/3 giga... Tako da ga ne obmanjujem u opste vec sam mu dao jos jednu opciju. Jer ako mu ne treba vise od 20 giga neta mesecno a pritom je sam decko napisao da su mu minuti nakon neta bitni, onda bolje da ode u Telenor nego u Vip. A ako mu je malo 20 giga neta mesecno onda neka ostane u mts-u jer je i onako decko sam napisao da su mu do sada ostajalu minuti u mts-u. A u tvom vipu nema nista od neta, pomiri se sa tim :)

To je kao kad bi rekao u xl-u imas 6600 minuta ali je 6000 samo za mts, tako i ovde imas 21,5GB ali je 20GB samo za 2 aplikacije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala na savetima. Onda definitivno MTS i dalje, paket xl. Definitivno će značiti za Spotify, jer se i previše puta setim da nemam nešto u lokalu od muzike. A i neću razmišljati i YouTubeu i svemu ostalom.

OnePlus 3T
 
Nazad
Vrh Dno