Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

"Uspesno" sam smanjio paket u poslovnici. Dodjem, nema guzve, super. Kad ono medjutim - cekao sam ravno 35 minuta da im proradi sistem. I to je proradio na jednom racunaru (srecom na salteru gde sam bio), a na drugim nije :D

Zato i ne moze preko webshopa da se narucuje - jedino kad ubodete da sistem uopste radi.

Dobio sam duple MB. Info za one koji zele da predju na e-racun - vise nema 6 meseci umanjenja 100 dinara. Samo ko je presao do kraja septembra (sad ne znam jel pisalo to negde).

Drugi info je da ne dele nikakav Alcatel telefon uz postpaid ugovor. Dobija se samo prepaid kartica.

Inace bi pohvalio radnicu na salteru koja je uredno (prvi put od kada sam u MTS-u ili bilo kom drugom operateru) popunila garanciju i isprobala punjac i slusalice da u slucaju reklamacije ne bih morao da nosim telefon na servis (kaze ako vam ne radi punjac uzimaju ceo fon na servis).
Takodje je proverila rad telefona. Neka starija zena.
 
Dobio sam duple MB. Info za one koji zele da predju na e-racun - vise nema 6 meseci umanjenja 100 dinara. Samo ko je presao do kraja septembra (sad ne znam jel pisalo to negde).

Drugi info je da ne dele nikakav Alcatel telefon uz postpaid ugovor. Dobija se samo prepaid kartica.
Alcatel je najavljen samo u novootvorenoj poslovnici na BB.
jel treba nesto da se prijavi za te duple megabajte, ja ih ne vidim na stanju?
 
Ko potpise/produzi ugovornu obavezu izmedju 01. i 31. oktobra dobija duple MB. Pise na ekranu kod nje na salteru ali u ugovoru toga nema.

Meni na stanju sad stoji MIX M, ali 1,5 GB za net?? Svasta. Trebalo bi da bude 1GB. Ostali saobracaj je po tarifi (300min/400sms).
 
Poslednja izmena:
Umanjenje racuna za e-racun je oko 84 dinara a ne 100. Jel su to oni napisali cenu za umanjenje s PDVom? Pa hit :)

Inace jedan racun mi je ok, a drugi je u izradi vec dva dana. Zastekao im konverter u PDF izgleda.
Samo piše pri dnu za to umanjenje, gore se ne vidi kao stavka, a kako sam baš menjao paket, ne mogu automatski da uporedim, ali mi se čini da to 84din piše samo nako.
 
Info za one koji zele da predju na e-racun - vise nema 6 meseci umanjenja 100 dinara. Samo ko je presao do kraja septembra (sad ne znam jel pisalo to negde).



Inace bi pohvalio radnicu na salteru koja je uredno (prvi put od kada sam u MTS-u ili bilo kom drugom operateru) popunila garanciju i isprobala punjac i slusalice da u slucaju reklamacije ne bih morao da nosim telefon na servis (kaze ako vam ne radi punjac uzimaju ceo fon na servis).
Takodje je proverila rad telefona. Neka starija zena.
Rekoh ja da gledaju da izvrdaju za taj e-popust.
Kako je probala slušalice, jel stavljala u svoje uši?
 
Meni je prosli racun bio 120din manji, ali prosto su stavke proporcionalno umanjenje (fixni za 24RSD, ADSL za 96RSD otprilike).

Na zadnjem racunu stoji zasebno stavka umanjenje u iznosu od 100/1.2 bez PDV-a, tj. 83.34RSD tacno i toliko je manji racun.
 
Alcatel je najavljen samo u novootvorenoj poslovnici na BB.
Šta, najskuplje tarife od po 2000+din i buđavi tel sa cenom mesečne pretplate, ranije su ih davali uz KT500 sa 50% popusta!.
Meni ističe 1 KT 500 do kraja meseca, očito nemam čemu da se nadam, vrv ću ga vratiti na Prepaid.
 
Poslednja izmena:
U vestima pise samo za postpaid preko 2K.
 
Rekoh ja da gledaju da izvrdaju za taj e-popust.
Kako je probala slušalice, jel stavljala u svoje uši?
Naravno da nije, dala ih je meni. Bas sam se zacudio da to rade... Navodno ako ne valja punjac ili sluske mora se nosi ceo aparat na servis pa se korisnici bune. Medjutim dzaba dobra volja kad cekas za salterom vise od pola sata da proradi softver za ugovore. Pri tom nigde nemaju sta i koje telefone imaju na stanju nego brljaju po magacinu.
 
Aaaaaa ljudi!!! :mad:
Pazite se, doslo je od promene pravila kod Prica i Prica plus paketa. Nema vise neogranicen spori internet automatski, vec mora da se kupi internet tarifni dodatak (najjeftiniji 150 din) i onda posle potrosenih mb iz dodatka davaju spori internet inace je iskljucen totalno :S:
Steta, a bas sam prebacivao caleta sa Price (potpisan prosle godine) na Prica plus i kad je potroseno onih 25mb vise nije bilo pristupa internetu :( Dok je bila stara Prica, on je znao sa Operom Mini da nakuca 500mb (nakaci i na laptop, pa tako valjda) potrosnje na sporom net-u :d
E sad vise nema nista dzaba ...

EDIT: Doslo vreme da ni kod jednog operatera nemas kakve takve pakete za manje od 700din
 
Poslednja izmena:
Takodje, upozorenje za duple megabajte. Startuju od narednog meseca tek (ko potpise ugovor sad u oktobru). Proverim sinoc kad stanje resetovano. Zovnem call centar i rekose mi da je od sledeceg meseca pa narednih 12 meseci.
 
Aaaaaa ljudi!!! :mad:
Pazite se, doslo je od promene pravila kod Prica i Prica plus paketa. Nema vise neogranicen spori internet automatski, vec mora da se kupi internet tarifni dodatak (najjeftiniji 150 din) i onda posle potrosenih mb iz dodatka davaju spori internet inace je iskljucen totalno :S:
Steta, a bas sam prebacivao caleta sa Price (potpisan prosle godine) na Prica plus i kad je potroseno onih 25mb vise nije bilo pristupa internetu :( Dok je bila stara Prica, on je znao sa Operom Mini da nakuca 500mb (nakaci i na laptop, pa tako valjda) potrosnje na sporom net-u :d
E sad vise nema nista dzaba ...

EDIT: Doslo vreme da ni kod jednog operatera nemas kakve takve pakete za manje od 700din
To samo za one koji su uzeli Pricu ili potpisali ugovor u poslednja dva meseca. Za nas koji smo od ranije pod ugovornom obavezom, imamo spori net kao do sada. Ovo je kao vest bilo na sajtu.
 
To samo za one koji su uzeli Pricu ili potpisali ugovor u poslednja dva meseca. Za nas koji smo od ranije pod ugovornom obavezom, imamo spori net kao do sada. Ovo je kao vest bilo na sajtu.

Pa to sam i mislio. Ko je pre potpisao, nek razmisli da li mu se isplati da menja tarifu po novim uslovima. Ili si ti hteo da kazes da bi i pored promene tarife trebala da budu pravila prema starom ugovoru?
 
Poslednja izmena:
Steta, a bas sam prebacivao caleta sa Price (potpisan prosle godine) na Prica plus i kad je potroseno onih 25mb vise nije bilo pristupa internetu :( Dok je bila stara Prica, on je znao sa Operom Mini da nakuca 500mb (nakaci i na laptop, pa tako valjda) potrosnje na sporom net-u :d
I ja :D Cak prokomentarisah da su zbog mene izmenili to za Pricu :D

EDIT: Doslo vreme da ni kod jednog operatera nemas kakve takve pakete za manje od 700din
Eh, da je samo neko predvideo to nekoliko godina ranije, pa rekao, pa se trudio da ljudi ne pomognu da se to desi...
Oh wait... I did :) Samo sto jos nije gotovo, pitanje je meseci kada nece biti nista pametno ispod 1000RSD.
 
Ne agituje se po ovakvom forumu za te stvari vec moras dublje u narod da udjes.. Prvenstveno drustvene mreze, blog, sajt.. :).
 
Ako ne mogu na ovom forumu shvatiti, gde realno "sede" bistriji ljudi, krastavac onda:)
 
Takodje, upozorenje za duple megabajte. Startuju od narednog meseca tek (ko potpise ugovor sad u oktobru). Proverim sinoc kad stanje resetovano. Zovnem call centar i rekose mi da je od sledeceg meseca pa narednih 12 meseci.

Ја сам добио и овај месец, а потписао сам уговор крајем прошлог месеца.
 
Da, dobija se za sledeci mesec a ne za tekuci kad se potpise ugovor. Dakle ko potpise u oktobru, dobija od novembra. Ko je potpisao u septembru, od oktobra, pretpostavljam da su izasli s promocijom malo ranije. Tako su mi rekli.
 
Posto je aktivnija tema, da pitam i ovde - da li 3G pretplata vazi i za (3G) tablete ili samo za telefone?
 
Ja za 3G tablet ne dobih onaj papir za 3G pretplatu. Samo za telefon. Uz tablet sam dobio 4G karticu (iako je 3G). Videcu na racunu, posto sam potpisao ugovor 25.09. racun je smesno mali jer imam i popust na e-racun (ispade 40 dinara racun ali jos nije izradjen pa ne znam stavke).
 
Pitam zato sto na portalu u poslednjem "koraku" narucivanja pise da ima mts.jpg. To je kad odaberem novi broj, kad pokusam uz neki postojeci (na kom je istekla UO) onda nema nista o 3G pretplati. Da li si ti iskoristio neki postojeci ili trazio novi broj?
 
Poslednja izmena:
Novi broj. Pregledacu jos jednom ugovor kuci, ali nisam potpisao takav papir, jedino ako nisu skarabudzili negde, ali kako sam juce produzio svoj stari postpaid i uzeo fon, dobio sam regularno taj papir da potpisem iako je stari broj u pitanju.
 
Da, dobija se za sledeci mesec a ne za tekuci kad se potpise ugovor. Dakle ko potpise u oktobru, dobija od novembra. Ko je potpisao u septembru, od oktobra, pretpostavljam da su izasli s promocijom malo ranije. Tako su mi rekli.

Potpisao 2.9., nisam dobio duple megabajte ovog meseca. Pitao sam pri prelasku na veci paket 15.9. da li cu imati duple mb, i dobio sam negativan odgovor.
 
Pa logicno cim je veci paket :d a i dobio sam duplo veci racun za box jer su po difoltu aktivirani svi dodatni paketi kanala na iptv... a kad se zalio, kazu u poslovnici "to ste vi slucajno aktivirali", za sta treba pin koji nisam ni znao koji je, a posle potvrdjeno da je aktivirano po difoltu prilikom potpisivanja ugovora samo sto oni to kulturno precute, a ti citaj 50 stranica ugovora...legalno pljackanje.
 
Sad bi rekao Alfa: "Kazniti ih zbog toga prelaskom kod drugog operatera" :d
 
Za takve stvari i treba!

Inace, ne precute, nego su radnici nezainteresovani i neobavesteni. Pa lupaju sta god im skloni musteriju sa pulta i dovede zgodnu plavusu :)
 
Nazad
Vrh Dno