Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Kakvi indijanci iz mts...vidim juče na sajtu Lumiu 640 DS,uzmem naručim i sve prođe glatko.

Uveče me zovu iz mts da ponište porudžbinu pošto telefon nije bio u prodaji?! Na pitanje kako sam onda uspeo da ga naručim kaže mi operaterka "desila se greška u sistemu pa je sistem sam izbacio telefon u ponudu"

Ja počnem se smejem i pitam jel me zajebaaju kaže ne,dešava se stalno jer sa novim programom ima puno problema i da nisam usamljen slučaj....

Izgleda da mts ko Skynet postaje svestan sebe pa sam pravi ponudu telefona...
 
Skynet nema tako dobar smisao za humor i zezanje ljudske rase :D
 
Hmm,ako imas screenshoot i sve ostale dokaze da si validno kupio tuzi ih,ako nemaju da ti daju telefon neka ti daju nadoknadu koliko kosta,jednostrano su raskinuli ugovor i treba da snose posledice
 
Ja sam imao i screenshot, i skinuto sa kartice, i sve, i ništa nije pomoglo....

Internet ne postoji kod nas kad dođe do takvih stvari. Kad kupiš, kao da nisi ni kupiio.
 
Skinuto sa kartice?

Btw, da li je neko skoro imao problem da ne mogu da ga pozovu ili da primi prevoz? Moze da zove i salje sms i radi net.
 
Drugar je imao taj problem juce, ne znam za danas
 
Hmm,ako imas screenshoot i sve ostale dokaze da si validno kupio tuzi ih,ako nemaju da ti daju telefon neka ti daju nadoknadu koliko kosta,jednostrano su raskinuli ugovor i treba da snose posledice

Da sam znao da će ovo da se desi pa i da napravim SS ali kao što reče MagicMaster to kod nas u državi ne pomaže mnogo...nekad mislim da i ovi iz ISISa što se igraju države funkcionišu bolje nego ovo kod nas....
 
miks XL
Pozivi u domaćem saobraćaju u okviru mesečne naknade 600 minuta
Pozivi u mt:s mreži, nakon potrošenih minuta u domaćem saobraćaju, u okviru mesečne naknade 6.000 minuta
pa ovo je totalno glupo


jel ima neka tarifa da nije ovako?
 
Sve je to pocelo od Telenora jos pre 7-8 godina, cisto da se zna! :)

BTW, rade mi pozivi nakon druge reklamacije, ali dolazni SMS i dalje ne radi :)
 
Ističe mi ugovor u decembru, ako se ništa ne promeni, ima da plaćam stari Mix net XL 3200 rsd i ne menjam paket, ovo je užas.
 
Posle koliko ukljucuju ove duple mb, prodje nedelja i nista...
 
Meni rekose sledeceg meseca koje potpiso od 01. oktobra.
 
Prošlo je 6 meseci i ostalo još 6 do kraja ugovora...
Da li mogu da odem i produžim ugovor ili beše imaju i neko pravilo za to?

Produžio bih zbog dupliranih megabajta - redovno mi se ovih 1000 (Mix XL) potroši...
 
E pa da znam da ima neko vremensko ograničenje :)
Pa dobro taman posle nove godine - možda bude i neka promocija.
 
Sms workin', najzad :)
 
Izgleda pocela kampanja "ovaj Telekom nista ne valja, daj da ga prodamo da uzmemo neke pare".
 
Ја обожавам телеком, а ево већ два дана грозан пријем у Гроцкој. Дакле није кампања истина је :D
 
Pa i mislio sam insajderska kampanja, pusti da se sve raspada, da ljudi pozele da se proda. Ne verujem vise u slucajnosti :D
 
Може нека препорука за јефтинији телефон уз пакет MixS. Видео сам неки Sony E4, Acer L520 и неки Lenovo 1020. Треба ми за жену.
 
Jel ima veze taj prekid sa aktivacijom iMessage? Za sad sam nabio 80din pokusavajuci da aktiviram, nije neka cifra, ali zasto dati i dinar vise dripcima koji svake godine sve gore pakete imaju i i treba im ko zna koliko vremena da se aktivira, i na kraju - unsuccessful
 
Poslednja izmena:
Jel vidi neko duple mb ili se oni aktiviraju tek kad potrosis ove?
 
ali zasto dati i dinar vise dripcima koji svake godine sve gore pakete imaju
Ovo prvo se slazem, ovo drugo je neistina, posto je MTS tek prosle godine, prvi put promenio pakete na gore. U stvari prvi put da je promenio postojece pakete jos od izmene Mix (ne MixNet) paketa pre nekih 10 godina.
 
Nazad
Vrh Dno