Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Poenta je da vise ne mozes imati nesto za svaki slucaj za 300din, ne postoji nijedan takav paket (osim KT500 trenutno sa 50% popusta). Nebitno sto ti u njemu danas imas vise (zbog popusta, nije niza cena osnovnog paketa), teraju se korisnici da trose vise i vise.

Ovo je suština, upravo to sam hteo da kažem.
 
Sto onda uopste pitas za savet? Acer je veci za pola inca, laksi 20 grama, ima bolju kameru i procesor.
То стоји, ипак овај је 1 дин, а Acer je ~10000 дин. Ипак узима жена а не љубавница:) .
 
nesto za svaki slucaj za 300din,

I ako platis 500din. vise i imas vise saobracaja da koristis nego sto si imao u tom od 300din. to je sada smak sveta jel?

i sta ti znaci ovo za svaki slucaj?

Kada uzimam broj i ugovor uzimam nesto sto cu permanentno koristiti svaki dan i taj paket treba da mi zadovoljava ceo mesec komunikacije

Ne treba mi 20 brojeva gde cu "za svaki slucaj" na svakom broju da zovem posebnu mrezu i da vucem isto toliko telefona sa sobom

Idealna tarifa za koju sam hteo da potpisem ugovor i koristim je bila Vip opusteno

Nije kostala 300din. nebi mi trebala "za svaki slucaj" vec za svaki dan i za moje potrebe prefekna

Brze bolje vip je izbacio iz upotrebe

I sta sad treba da kao ti idem po forumu i svakome solim pamet kako je vip najskuplji, najgori, najlosiji i da su svi koji imaju ugovore kod njih ovce??!!
 
Poslednja izmena:
Arnir, za vecinu ljudi je i 300 puno za telefon. Zele da imaju cisto da se nadje, a ne da koriste. Ne zele vise saobracaj, ni za dinar vise, a kamoli duplo vise.
I treba da se zalis i potrudis da izmenis kada urade nesto sto ti se ne svidja.
 
Da li je moguće da je račun plaćen 8.10 a da do danas još nije proknjižen?
Uplata je inače puštena online i imam potvrdu od banke da je realizovana uplata ali ne i od Telekoma
 
I ako platis 500din. vise i imas vise saobracaja da koristis nego sto si imao u tom od 300din. to je sada smak sveta jel?
Nikakav smak sveta, ali treba da postoji kao takav. Ako tebi ne treba (ni meni, btw), ne znači da ne treba nekom drugom. Mojoj kevi, npr, "za svaki slučaj". Bilo je takvih paketa, nije dobro da ih više nema. Nije dobro kada se izbor smanjuje.
A što se ostalog tiče, izgleda da imaš neki gadan problem sa @alfaunits (mada zaista ume ponekad da bude naporan s mts-om).
Pozdrav.
 
Arnir, za vecinu ljudi je i 300 puno za telefon. Zele da imaju cisto da se nadje, a ne da koriste. Ne zele vise saobracaj, ni za dinar vise, a kamoli duplo vise.
I treba da se zalis i potrudis da izmenis kada urade nesto sto ti se ne svidja.

Prvo neznam o kojoj većini pričaš?

Uopšte takva kategorija stanovništva nije većina.

Drugo taj koji " hoće da se nađe al neće da koristi" ima pripaid kao način plaćanja gde je minimum dopune 50din.

A takvim ljudima uopšte i ne treba mobilni telefon jer njima komunikacija sa drugima predstavlja trošak.

Nikakav smak sveta, ali treba da postoji kao takav. Ako tebi ne treba (ni meni, btw), ne znači da ne treba nekom drugom. Mojoj kevi, npr, "za svaki slučaj". Bilo je takvih paketa, nije dobro da ih više nema. Nije dobro kada se izbor smanjuje.
Pozdrav.

Onaj ko troši tako malo saobraćaja treba da pređe na pripaid plaćanje.

Valjda i tvoja majka ima potrebu da sa nekim porazgovara, a da taj nije momentalno pored nje?

A znaš kakve su žene " ko navijene" kad se uhvate razgovora ne prekidaju.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nightcrawler Obrati paznju telekom je promenio racun za uplatu. Da nisi uplatio na stari racun
 
Da li je moguće da je račun plaćen 8.10 a da do danas još nije proknjižen?
Uplata je inače puštena online i imam potvrdu od banke da je realizovana uplata ali ne i od Telekoma

Jesi li proverio na sajtu? Meni je ovog meseca stigla opomena da platim u roku od 6 dana, a minut kasnije na sajtu sam proverio i nije bilo tog racuna u neplacenim.
 
Prvo neznam o kojoj većini pričaš?

Uopšte takva kategorija stanovništva nije većina.

Drugo taj koji " hoće da se nađe al neće da koristi" ima pripaid kao način plaćanja gde je minimum dopune 50din.

A takvim ljudima uopšte i ne treba mobilni telefon jer njima komunikacija sa drugima predstavlja trošak.

Minimalna dopuna je trenutno 100din kod MTS, a kod Telenora cak 200, s tim da im jos i kartica vazi 4 meseca, a kredit samo 2. O ceni minuta i poruka ne vredi ni pricati koliko su povecane kod svih operatera. Promocije su uglavnom ogranicene na 7 dana i paprenu cenu reda 200 i vise din. Sve u svemu prepaid ispada skuplji od najjeftinijeg postpaid paketa. Naravno samo zato da se korisnici prebace na postpaid kome opet rastu cene.
I sta sad ko nece da prica 1000 min i 1000SMS da salje ili troska par stotina MB mesecno, nek ne koristi mobilni i nek se pokrije usima. Ili nek odresi kesu, pa nek placa penale kao prepaid korisnik ili da ga cepaju na postpaid pretplatu.
A kod nas je standard ko u Svedskoj, tako da samo ljudi eto onako kukaju, nikad im dosta. Kako ono bese... Sramota kako nam dobro ide.:d
 
Poslednja izmena:
Sto te to cudi, davno je u Srbiji dosla grupa ljudi i procenila sta i kako moze u Srbiji. Posle toga dosle su kompanije, biznisi ;-)
E sad najbolje bi bilo da postoji paket gde sam kreiras koliko zelis cega.

Npr: Paket Flexi 2000 (cena 1000din)
Poseduje 2000poena,
100mb (100) poena
100min ka svima (200poena)
100sms/mms (50poena)
Kreiras sam limite ili ti se trosi prema poenima.
Razgovori u mrezi neograniceni, kada se potroše mb ostaje minimum protok od bar 200kb download, itd...

I da se zabrani tarifiranjebka "specialnim brojevima" to je ultra lopovluk.
 
Poslednja izmena:
Minimalna dopuna je trenutno 100din kod MTS, a kod Telenora cak 200, s tim da im jos i kartica vazi 4 meseca, a kredit samo 2. O ceni minuta i poruka ne vredi ni pricati koliko su povecane kod svih operatera. Promocije su uglavnom ogranicene na 7 dana i paprenu cenu reda 200 i vise din. Sve u svemu prepaid ispada skuplji od najjeftinijeg postpaid paketa. Naravno samo zato da se korisnici prebace na postpaid kome opet rastu cene.
I sta sad ko nece da prica 1000 min i 1000SMS da salje ili troska par stotina MB mesecno, nek ne koristi mobilni i nek se pokrije usima. Ili nek odresi kesu, pa nek placa penale kao prepaid korisnik ili da ga cepaju na postpaid pretplatu.
A kod nas je standard ko u Svedskoj, tako da samo ljudi eto onako kukaju, nikad im dosta. Kako ono bese... Sramota kako nam dobro ide.:d

On je spominjao za ljude "koji hoce da se nadje al ne koriste" za njih je idealan pripaid

Za sve koji koriste usluge svaki dan postpaid
 
Je l jos nekom ne radi online listing i statistika na Moj mts?
 
Kod mene telenor prepaid vazi godinu dopunio sad u septembru... To na nekim novim karticama uz neku novu promociji vaze po 4 meseca
 
Zbog cega se iMessage meni obracunava kao medjunarodni sms i samim tim svaka iMessage poruka mi kosta 10din? :shock:
 
Zato što šalje sms za iMessage aktivaciju appleovim serverima koji se nalaze u inostranstvu.
 
Da, ali poslao sam 5 ili 6 puta, jer prethodnih par nije uspelo, a tamo u logu pise da sam 20x pokusao da aktiviram...
 
Od nocas mi je aktivna kartica , tj prebacen br na mts sa vip. Dobio sam aktivan paket koji sam trazio xl plus. Pretpostavljam da kada danas potpisem ugovor dobijam i duple megabajte ? Posto mi sada pise 1.5. Od kada ce mi biti aktivni dupli ?
 
Ja svratio do mts-a da pitam za knjiženje računa.

Kod njih u sistemu je proknjiženo ali ovaj njihov novi Skynet program što su dobili sa novim portalom pravi probleme pošto navodno se to sada radi automatski pa verovatno nije još na portalu prikazano da je proknjiženo...
 
Ugovor mi istice za manje od 6 meseci i hteo bih da otplatim rate koje imam da dodjem na preostala 3 meseca i da uzmem novi telefon + ugovor na 2 god.
Jel zna neko da li je to moguce dok ne odem do mts-a da se raspitam?
 
Možeš sve rate do kraja da otplatiš do kraja,za to znam.ne može to hoću 2 ili 4 nego sve.ali šta te košta da ih pozoveš i pitaš jel možeš sada obnoviti ugovor,ali mislim da ne može dok ne dodje 3 meseca do kraja.
 
Nazad
Vrh Dno