Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Dobio sam obaveštenje putem SMS-a

" Postovani obavestavamo vas da uskoro istice promotivni period koriscenja servisa *505# koji omogucava brzo i jednostavno slanje kratkih poruka. Probajte novu mogucnost ponovnog slanja poslednje poruke *505*# Iskoristite komunikaciju koja ne ostavlja trag
Vas Quick chat "


Jako čudno jer sam svoj promo period od 7 dana iskoristio davno. U ponudama sam imao samo da uplatim 1. 2. 3....
a sada odjednom ovo, verovatno hoće da pokažu da su poboljšali servis, testirao sam baš i puno bolje radi a radi i replay.
Bilo bi super da je uvek besplatno ili da su cene barem DUPLO manje jer ipak je servis nepouzdan.
 
Poruka koju sam jutros dobio od MTSa:

Dvostruko vise minuta!

Postovani, od sada u okviru istog iznosa mesecne pretplate imate 160 minuta za pozive ka mts brojevima.
Vas mts

Ja sam bel100, sto znaci da sam do sada imao 80 min u mrezi. Nije lose, ako za sobom ne povuce neki nevidljivi dodatni trosak...
 
Danas i sutra telefoni za 1 dinar!

11.12.2009
Nova promocija mt:s postpaid paketa u TC „Delta City“ i TC „Zira“

U okviru akcije „Delta City late Shoping Night", koji se održava u TC „Delta City" 11. decembra 2009. godine, Telekom Srbija je organizovao specijalnu promociju i prodaju mt:s postpaid paketa sa telefonima Samsung F110 i Nokia N70 po ceni od 1 dinar.

Posebna promotivna prodaja mt:s postpaid paketa sa telefonima očekuje Vas i 12. decembra u TC „Zira", u okviru akcije „Zira Salsa Motion Night". Uz odabrani postpaid paket moći ćete da kupite i telefone Samsung Z230, SonyEricsson W305i ili Motorola V9, takođe, po ceni od samo 1 dinar.

Svi novi i postojeći mt:s postpaid korisnici, kao i mt:s prepaid korisnici koji će ove promocije iskoristiti da sa prepaid-a pređu na postpaid, a koji zaključe ugovor na 24 meseca uz izbor neke od Bel, Fresh, Mix, 066 postpaid tarifa ili uz tarifu 066 Kontrola troškova, dobiće i mobilni telefon po izboru, a po ceni od samo 1 dinar.

Posetite mt:s prodajna mesta u tržnim centrima „Delta City" i „Zira" i iskoristite priliku da izaberete paket i telefon po svojoj meri!

* Promocije traju dok traju zalihe, a najkasnije do 13. decembra.
L I N K
 
Za W305 je greska. Jer, koliko ja znam, taj model ne postoji.
 
V9 je i dalje pristojan telefon... cak pomalo razmisljam o ovome...
 
Bilo bi dobro da napisu uz koje pakete je to moguce uzeti. Ako neko ima informaciju neka napise.
 
Valjda se podrazumeva uz bilo koje, nisu ovo neki fancy telefoni...
 
^aha, vazi.
Nisu fensi telefoni, ali zar mozete da verujete da je mts bozic bata? ;)
 
Bozic bata?
Nece oni nesto preterano izgubiti na tim (poprilicno matorim) telefonima, koliko ce dobiti na novim, dve godine vezanim, korisnicima...
 
V9 uopste nije los, kosta preko 100evra, a i ovi ostali su svakako bolja opcija nego one sto nude standardno ukoliko moze uz bilo koji paket.
 
Poslednja izmena:
Posetio sam juce Delta City, N70 i F110 nestali su jos u prepodnevnim satima. Telefone daju uz bilo koju tarifu, uz ugovor na 24 meseca.
Danas 12.12. ce biti promocija tri telefona (Samsung Z230, SonyEricsson W305i, Motorola V9) u TC Zira. Verovatno ce i ovo otici jako brzo...
 
Usluga koju sam ja koristio dok nisam presao na postpejd za uplatu kredita sa bankovnog racuna je fenomenalna.

nisam proverio da li je neko vec pominjao ali eto..

U sustini, ako banka u kojoj imate otvoreni racun ima ugovor sa mts-om onda mozete aktivirati tu uslugu besplatno u banci i sve se svodi na to da posaljete poruku(ne naplacuje se) banci sa iznosom koji zelite da vam se uplati na pripejd racun i oni vam uplate 10% vise od trazene sume a sa bankovnog racuna skinu onoliko koliko ste trazili, znaci bez tih 10% dodatnih.
To je mnogo dobra fora jer ne moram da jurim trafike u sred noci ili dana vec samo posaljem poruku i sve je gotovo i jos dobijes 10%vise

Dosta slabo je reklamirana ova usluga tako da ko nije to aktivirao, preporucujem da aktivira.
 
Poslednja izmena:
Posetio sam juce Delta City, N70 i F110 nestali su jos u prepodnevnim satima. Telefone daju uz bilo koju tarifu, uz ugovor na 24 meseca.
Danas 12.12. ce biti promocija tri telefona (Samsung Z230, SonyEricsson W305i, Motorola V9) u TC Zira. Verovatno ce i ovo otici jako brzo...

Interesantan info, a V9 uopste nije los fon. I sad vidim da ima cenu od 160e (precenjeno, i nisam proveravao po prodavnicama).
 
Kakve su to promocije ako ja danas saznam da je juce bila promocija? To su promocije verovatno za njihove zaposlene! Ne mogu da verujem da je bila N70 na promociji!
 
Danas sam bio i u Ziri i to jutros prvi bio tamo jer sam hteo da kupim Motorolu V9, NARAVNO nije je bilo a tamo mi rekli "pa to je sve otislo preko rezervacije nije ni bilo u prodaji". A najgore zovem ja pre neko sto sam otisao 789 i molim ih da mi daju broj mts-a u Ziri da ne idem za dzabe, a oni mi kazu "morate da odete nemamo tamo telefon", tako da sam dzabe isao.

Druga dva modela bila: Samsung Z230 i SonyEricsson W305i ali su oba zenska telefona, mnogo mali i bas za zensku ruku.
 
Poslednja izmena:
Ali si zapravo zakasnio promocija je od juce ujutru
 
u pravu si, ali je verovatno i juce bila ista prica...
Verovatno jeste, zato ja i nisam hteo da se cimam iz Zemuna u Ziru... iako mi je V9 sasvim OK telefon i uzeo bih ga, tj. pokusao bih da uzmem da je na NBGD ponudjen u prvom danu akcije.
 
Ma lepo mi rekla "pa to je sve otislo preko rezervacije nije ni bilo u prodaji", nego mi krivo sto mi nisu dali broj telefona tamo pa da ne idem dzabe iz drugog kraja grada. A i ja naivan poverovao da bi tako nesto moglo da bude za obicne korisnike!

Bio sam u Delta City-u posle, tamo mi rekli "da je akcija pocela u petak pre podne i da su telefoni razgrabljeni za par sati", a ja ih pitam pa koliko je bilo telefona onda kada su tako brzo razgrabljeni, kazu "stotinjak" a verujem da je i tamo n70 otisla preko rezervacije nije ni bilo u prodaji a samo su Samsung pustili u prodaju.
 
Poslednja izmena:
N70 je slab telefon za danaslje stanarde da bi se vezao na 2 godine zbog njega V9 ako nista ima 2 display-a oba po 320x240... uz to je fancy... nokia je cigla
 
Pa ono, n70 jeste 3g, ali mu "malo" traje baterija, zna da bude strasno spor (pogotovo sa punom karticom od 2GB :d ), ponekad zabode (simbijan, jelte)...... Ali u ovoj ponudi, mislim da se i isplati :)
 
I na kraju, da li je uopste neki clan foruma uspeo da se domogne akcije (ne)regularnim kanalima??
 
Nazad
Vrh Dno