Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

Istice mi ugovor za nedelju dana i nisam voljan da ga produzujem. Razmisljam da se prebacim kod drugog operatera, ili da se prebacim na pripejd, pa da razmislim sta cu. Jel moram da sacekam da mi ugovor istekne, ili mogu da se prebacim na pripejd odmah?
 
Ako je za kontrolu troskova, mozes i 1. vec u zadnjem mesecu, sve ti je jedno.
Da, doci ce penali, medjutim ti penali su jednako zadnjoj pretplati za KT, koja se ionako placa.
 
zbog male potrošnje do pre neki mesec sam bio na miks s paketu sa 50% popusta.
pošto, je li, popusta više nema, a ionako za net koristim mtel karticu i sbb unifi, da li ima smisla da prelazim na kt 500 paket, tj. da li je to sad najjeftinije od mtsa?
 
Bas tako,nego je to bas mali paket ima na umu. Hocu reci kosta 400 dinara sa popustom i imaces bas malo minuta van mreze. Mozda uzmes bez UO i placas 500 dianra.Sacekas neku bolju ponudu.
 
Pogotovu sto ti ne treba za unutar MTSa jer imas mTel broj, znaci imas samo 500din za pozive/SMS van mreze. Mislim da je bolje da ides na Pricu barem.
 
Danas nisam uspeo da uplatim parking sms-om, nije htela poruka da mi prođe [emoji53]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Prebacio sam kt broj na pripaid uz prethodno kt->postpaid, pa postpaid->pripaid.
Na novoj kartici nema dopunjenog kredita, da li ce ga automatski prebaciti ili treba da im pisem?

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Ne prebacuje se kredit nikada sa postpaid na prepaid, u stvari sada si se debelo zeznuo verovatno.
 
Nisam ja bio na postpaid, nego na kt, a to oni nesto prebacuju prvo na postpaid pa na pripaid, to je uradjeno jedno za drugim.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
E to su nesto menjali onda u "skorije" vreme (mozda koja godina, nisam prelazio "direkt" na prepaid).

Ako sada prebacuju na postpaid prvo, ista stvar je onda. Bez obzira da li odmah dobijes novu/nove kartice.
 
Ne razume, ista stvar, da li kredit ostaje?
Mislim morao bi ostane, to je placeni dopunjeni kredit.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Ostaje novac, ali ne kao Kredit, vec avans (da, avans za prepaid :().
Moraces pisati reklamaciju da se preknjizi.
 
da li jos vredi ponuda da se kupi tel na 24 rate bez menjanja ugovora tj visine pretplate?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
traje kupovina ali na pun iznos ugovorne mesecne obaveze..a u sms koji sam dobio pise jasno bez menjanja ugovora na 24 rate.. samim tim za KP500 je tel skuplji u startu 12x250 din, dakle 3000 din

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nije vise 12 (tj. 24( x250, vec 24*100 :(
 
Popust za KT500 je sada 20%, tj. 100 din mesecno je "usteda" naspram pune cene.
 
To da,ko uzima novu UO i telefon po maloprodajnoj ceni. Bas skuplje i za razmisljanje kako se ko uklapa. On pitao dal se menja stara UO,pa pretpostavljam da ima jos staru UO. Ja imam jos 11 meseci i bio pitam. Hteo sam da uzmem 3 nokie po 5400,ali ne moze. Moze samo jedan telefon po maloprodajnoj ceni. Daju mi samsung od 115000 a ne moze 3 nokie za 16000. :)
 
Ubise KT do zla boga,sa poskupljenjem posebno.Za iste pare u novoj sigurici imas 200 minuta ka svima sunce ti.U KT 500 jedva da naberes 40-50 minuta ka svima. :trust:
 
... ka svima plus 100 min ka mts.. dodje na isto skoro

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Da li se moze uzeti neki tablet u MTS-u uz kontrolu troskova 500?
 
Pa ako se uklapas u KT500 i dalje,za 400 dinara da ostanes i dalje.U vipu nova sigurica 500 dinara a dobijas 200mb i 2000 dinara za surf,minte ka svima i sms. Ova nova sigurica je po meni bas fleksibilna i korisna.
Ako nesto ne promene u telekomu,uzecu jednu siguricu za zenu. Njoj trebaju samo minuti,a u novoj sigurici moze da izvuce 200 minuta ka svima.
 
Poslednja izmena:
Pa ako se uklapas u KT500 i dalje,za 400 dinara da ostanes i dalje.U vipu nova sigurica 500 dinara a dobijas 200mb i 2000 dinara za surf,minte ka svima i sms. Ova nova sigurica je po meni bas fleksibilna i korisna.
Ako nesto ne promene u telekomu,uzecu jednu siguricu za zenu. Njoj trebaju samo minuti,a u novoj sigurici moze da izvuce 200 minuta ka svima.

nisam zahtevan korisnik jer pola dana provedem za lapom, u principu jeftinije od toga i ne moze (ispod je samo prepaid). Hvala na odgovoru
 
Nazad
Vrh Dno