Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

Da li neko zna da li bih mogao danas da prebacim broj na pripejd a on je na kontroli troskova ? Ugovor mi istice 18 og Oktobra
 
Mozes uvek, ali placas penale ako prebacis pre kraja UO :)
Ako je pitanje samo zbog placanja (da sto manje platis zadnji mesec), prebaci ga danas na postpaid. ALI DANAS samo jos mozes. AKo to uradis tokom oktobra bice naplacen ceo KT za oktobar, plus postpaid onoliko dana koliko ga koristis.
 
Malopre su mi javili da istce 30 11 , izgleda da sam pomesao posto imam dva ugovora tako da imam vremena a taj broj ne koristim ja ... Hvala na odgovoru
 
Proveri ti jos jednom u svom ugovoru. Nije mi se desavalo za postpaid, ali za fixni i za DSL mi stoji da UO traje ~2 meseca vise, ne znam iz kog razloga.
 
Napravi nalog, moj mts, i sve imaš tu informacije, oko ugovora, plaćanja...


Alfa, na moj mts, stoji ti datum ugovora i 26 meseci ?
 
Poslednja izmena:
Na MojMTS mi stoji da je datum ugovora datum+2 meseca, a ugovor je 24 meseca. Konkretno, decembar 2015., meni stoji da je ugovor od 10.1.2016. do 10.1.2018. :D Greska je neka u pitanju, ali nije bilo 2 meseca za 1RSD ni za fixni ni za DSL tada, nije bilo uslova za taj promo, niti je bio Box.
 
dobija se 1. u mesecu. Ja sam ga dobio. Pozovi call centar.
 
i ja sam dobio zorom.. inace, od juce mi radi placanje parkinga, ali redovno iz 2.puta tj 2x moram poslati sms

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Mozda je pre problem sa parking servisom nego sa mts-om. Odakle si?
 
Ukoliko pričamo za BG, problem nije do parking servisa.
 
Više nije besplatno zvanje 789 sa KT. Ranije su vracali iznos posle 24h, sad ne.
Možda je ostalo besplatno samo na pripejdu.
 
Kada se dodeljuje kredit ? 1 je ,a ja ga još nisam dobio

Prvih dana u mesecu. Zadnjih meseci negde tokom 1. u mesecu, ali desava se da to bude i uvece. Ranije mi se desavalo da ne dobijem do 3. u mesecu Mesecni kredit :)
@milan, a sta ti kaze za neuspesne SMSove? Proveri da ti ne naplate 2x.

@owim, kada si zvao zadnjih put? Vratili su mi pre jedno desetak dana, pa da znam.
 
Hmm. Sad sam bas proverio, nije ni meni vraceno, nego nije ni naplaceno. I unazad sam isao koji mesec, samo nije naplacivano (stoji 0 pored 0800/100-100 poziva zadnjih meseci).
 
Prvih dana u mesecu. Zadnjih meseci negde tokom 1. u mesecu, ali desava se da to bude i uvece. Ranije mi se desavalo da ne dobijem do 3. u mesecu Mesecni kredit :)
@milan, a sta ti kaze za neuspesne SMSove? Proveri da ti ne naplate 2x.

@owim, kada si zvao zadnjih put? Vratili su mi pre jedno desetak dana, pa da znam.
proverio.. nisu naplatili 2x

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Hmm. Sad sam bas proverio, nije ni meni vraceno, nego nije ni naplaceno. I unazad sam isao koji mesec, samo nije naplacivano (stoji 0 pored 0800/100-100 poziva zadnjih meseci).
Zvao 789, naplaceno, nije vraćeno, danas 4. dan, ponedeljak. Ranije se vracalo posle 24h. Nisam zvao 0800.
 
Нису ни мени вратили а звао 18.9.,међутим листинг ми је сав побркан и нешто је дуплирано па мислим да и није вјеродостојан.Сачекаћу коначни рачун.:)
 
Kakve veze ima racun sa KT potrosnjom?:)

@Owime, a jedna samo naplata stoji za 10.17? Nema ni ono duplirano kao do skora za sve VAS usluge?
 
^ Ima 4x duplirano, okačiću screen shot, ali nema povratka sredstava (negativni predznak). Nije ni bitno, više kao info. :)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kakve veze ima racun sa KT potrosnjom?
Да знам за шта да се уватим:) ако буде рекламација тј. можда је вријеме издавање рачуна неки референтан датум за филтерисање правог листинга.Увијек кажу сачекајте мало,исправиће се стање.
 
^ Bilo je do pre mesec dana refundiranja poziva 789 tačno posle 24h, i važilo je za pripejd i KT. Sada verovatno važi samo za 0800. Okačiću screen shot sutra, nisam stigao.
 
A, nisam nikada zvao 789 direktno, samo mobilnu preko 0800.
Probaj tako sledeci put.
 
Ako uzmem za 100 din 240 sms koji vaze 7 dana da li u te sms ove ulaze oni ka mtelBiH? drugo, ako uzmem za 80 din 100 mb interneta, koji vazi 7 dana, je li se trosi prvo taj pa onaj iz paketa ili obrnuto, hvala.

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Mozda ne vracaju za bilo sta, vec samo za neke stvari?
@milan, 1. ne, 2. mmm, mislim da se uopste ne vidi kao zaseban net, vec ti se mesecni net poveca, tako da se svodi na "prvo on, pa onaj iz tarife".
 
Nazad
Vrh Dno