Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

Za novi KT broj aplikacija pobrljavila. Imam preko 4 gb interneta. I dodatke kao za pripejd koje mogu uzeti. I naravno FD ne radi.
3b55bff5ba903dfa4dd5dfc308586107.jpg


Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
 
Ne radi dobro ni za stare. Brljavi cak i mesecni kredit.
 
Зато ја искусно поклоним месечни кредит чим пристигне и није ме брига шта показују портал или апликација. ;)
 
Sada radi :)

Jedino ono sto, na portalu, ne pise koju mrezu zoves ili saljes SMS vise, ali to je odavno.
 
Мени апликација мијења,пермутује, стање и допуњен кредит.Остало добро..
 
Jedno nedelju, cini mi se. Nije bilo strasno.
 
Da li je neko imao iskustva sa MTS računom uvećanim za ~1200 dinara mesečno, zbog aktivacije neke fantomske usluge? Kako se uopšte aktivira ta fantomska usluga i da li je moguće prekinuti je, otkazati?
Nisam siguran da li sam pogodio temu, "Kontrola troškova".
 
Које фантомске услуге?Дешава се,ако мислиш на сервисе који ти скидају новац а не знаш како си их активирао.
 
Nije moj telefon, u listinzima stoji MP1.
Da, na te servise mislim.
 
Na Kontroli Troskova ti se ne moze uvecati racun ni iz kog razloga, osim totalne greske sistema ili penala zbog preranog raskida ugovora.
Na postpaidu moze. Ali mi mozemo da bajemo u bob sta je ta fantomska usluga, ako nam ne kazes ime njeno sa racuna. Ako je VAS, MORA da stoji ime, druga strana racuna, sa desne strane gore otprilike, gde je i mParking.
 
Pozovi kol centar, imaj spreman datum i vreme naplate MP1, i pitaj sta je to. Znace.
Reaguj brzo, jer ovakvi servisi naplacuju "usluge" obično jednom nedeljno.



Na Kontroli Troskova ti se ne moze uvecati racun ni iz kog razloga

Verovatno je mislio na skidanje osnovnog kredita, zar ne, @n3n0?
 
Poslednja izmena:
Kartica je postpejd. Na kraju meseca račun je oko 1000, a sada je 2500 zbog tog servisa.

MP1 a na računu piše "cGate" usluga.
Sa broja 4444.
 
Poslednja izmena:
U MTS-u blokirali da vise ne stižu takve poruke.
Slali su poruke 3 puta sedmicno po 120 din.
U MTS-u kazu preko reklama se aktivira.
 
Poslednja izmena:
Verovatno jeste, ali je pitanje je kako je to dozvoljeno...ne verujem da instaliraju svi Malware :)
 
Пустите образложење МТС-а,ко им још вјерује,скидају одговорност са себе.Ово је постала епидемија.Ко има припејд и ови лопови им се натоваре на грбачу,најбоље да уништи картицу и пређу код другог оператора,јер,бар имам такав утисак,да је код свих боља ситуација од МТС-а.Живим за дан кад ће изаћи на берзу или се приватизовати.
 
Kartica je postpejd. Na kraju meseca račun je oko 1000, a sada je 2500 zbog tog servisa.
Kako je ovo uopšte moguće na KT? Žalio bih se MTS-u za zaduživanje računa koji ima fiksni iznos, a u opisu stoji da se ne može prekoračiti, ni VAS-om. Cela poenta je da se KT da recimo detetu ili starijoj osobi i bude miran oko računa. Zaduženje prema trećim licima (što je ovde slučaj) moguće je samo iz preostalog osnovnog kredita.
 
Postpaid mu je, ne KT>
 
Izvinjavam se, u pogrešnoj temi sam postovao [emoji55]

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Такве "услуге" се обично "добију" кликом на нешто, ма само сам хтео да проверим шта је то а они почели да шаљу поруке које наплаћују. Никада нисам кликнуо на понуду да ми нешто среди мобилни, да ме ослободи напасти, да ми побољша рад телефона и никада ми није запала таква услуга.

Пре неки дан сам пребацио једну припејд картицу на постпејд, избројали су да имам десетак припејд картица али никада ниједна није имала проблем. Наравно, тих десетак су ми давали уз сваки нови уговор или слично, користим само 2-3 за нешто. Последњих месеци углавном одбијам да их узмем. ;)

Сада имам две постпејд и две КТ и никада нисам запатио додатне трошкове.
 
Da, izgleda da se preko reklame aktivira. Treba biti oprezan.
 
Da li bi neko bio ljubazan da mi ukratko objasni koje su prednosti KT. Uzeo sam KT500 za drugi broj, koji se slabo koristi.
Ako sam dobro razumeo kredit od 500 din koristim za bilo sta, a 1000 din bonusa unutar mreze? Da li se nepotroseno prenosi u sledeci mesec, pa tako dalje, ili je kao na post paidu?
Sta jos treba znati o KT?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Da,za prvo..kreda od 500 din ide na sve sem na poruke i razgovore u mrezi..na to ide 1000 din.Prenosi se neptroseno ali do 1000 tj 2000 din max na pocetku meseca moze biti stanje..kao i do 300 mb neta

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Tako je kako si opisao. Nepotroseno se prenosi najvise jedan mesec.
 
Davno sam koristio KT pa sam zaboravio, da li se sa bunus kreditom moze kupovati mb ili se oni kupuju samo sa osnovnim kreditom?
 
Nazad
Vrh Dno