Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Ne, usluga ti je jedno a rata za telefon ti je drugo. Da uzmes box 4 i telefon treba da platis 9.824 dinara svaki mesec.
 
Poslednja izmena:
Zna li neko da li je moguće MTS stb kontrolisati uz pomoć LG Magic remote-a? Odnosno HDMI-CEC.
Da! Ja imam mali crni STB . Ne znam iz glave koji je model pošto ga koriste ćalci ali namestio sam im bez problema...

Sent from my YAL-L41 using Tapatalk
 
1. Koliko se dobije stb uredjaja a koliko tv po tvom uredjaja za box4 ili eventualno samo uz tv (i fixni)?

2. Da li uz Box3 (net 400, O3 i fixni) idu i mtel minuti neograniceni za zvanje sa fixnog telefona (iz Srbije) mtet brojeva u bih i cg?

3. Na stb i "tv po tvom" uredjajima nema menjanja rasporeda kanala?

4. Da li na stb uredjaju ima usb konektor i da li se moze zakaciti externi hdd (ssd) i snimati tv program?

5. Sta znaci "Snimanje sadržaja" u Max TV Paketu, gdje se obavlja snimanje sadrzaja, odnsono cuvanje snimljenog sadrzaja i do kad se moze odgledati snimljeno?

6. Da li moze Box3 (net 400, O3 i fixni) na uo 24m i tv bez uo?

7. Da li OSI (invalidi) placaju taxu za uspostavljanje tv usluge (6000rsd) i instalaciju opreme (2999rsd) ako uzmu tv bez uo?
 
Hvala, tako sam i mislio. Bunilo me ovo sto pise "i uredjajem".

Da ne bude da sam te pogresno informisao, bolje pozovi call centar pa pitaj njih tamo.

Mada nema mi logike da uz box 4 crveni daju uredjaj? Mada sada je to diskutabilno pitanje sta smatraju za uredjaj. Jer pod uredjaje mogu da svrstaju STB, ONT.

Da je tako svi bi uzimali box 4 crveni i najskuplji telefon tako da bi ih telefon izasao malte ne zabadava. Mada mozda i gresim.
 
Zvao sam danas, 12 meseci po 1din pretplata ostaje i ako se uzme telefon uz ugovor, samo je pretplata veća (tokom drugih 12 meseci). Ratu za telefon plaćate 24 meseca. Važi akcija i u slučaju da imate mobilni kod mts i uvodite optiku, dakle nije samo fiksni.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Mislio sam da uzmem BOX 2 NET + Fiksni tel, a TV da mi ostane na SBB. Jesi zadovoljni MTS uslugom? Jel im je dobar WIFI?
 
Da ne bude da sam te pogresno informisao, bolje pozovi call centar pa pitaj njih tamo.

Mada nema mi logike da uz box 4 crveni daju uredjaj? Mada sada je to diskutabilno pitanje sta smatraju za uredjaj. Jer pod uredjaje mogu da svrstaju STB, ONT.

Da je tako svi bi uzimali box 4 crveni i najskuplji telefon tako da bi ih telefon izasao malte ne zabadava. Mada mozda i gresim.

Nisi pogrešno informisan, tako je kako si rekao... Cena uređaja na rate (24meseca)+ cena paketa od 4500.
 
1. Koliko se dobije stb uredjaja a koliko tv po tvom uredjaja za box4 ili eventualno samo uz tv (i fixni)?

2. Da li uz Box3 (net 400, O3 i fixni) idu i mtel minuti neograniceni za zvanje sa fixnog telefona (iz Srbije) mtet brojeva u bih i cg?

3. Na stb i "tv po tvom" uredjajima nema menjanja rasporeda kanala?

4. Da li na stb uredjaju ima usb konektor i da li se moze zakaciti externi hdd (ssd) i snimati tv program?

5. Sta znaci "Snimanje sadržaja" u Max TV Paketu, gdje se obavlja snimanje sadrzaja, odnsono cuvanje snimljenog sadrzaja i do kad se moze odgledati snimljeno?

6. Da li moze Box3 (net 400, O3 i fixni) na uo 24m i tv bez uo?

7. Da li OSI (invalidi) placaju taxu za uspostavljanje tv usluge (6000rsd) i instalaciju opreme (2999rsd) ako uzmu tv bez uo?

1. tri
2. ne
3. nema
4. ima, ali ne služi ničemu
5. snima se na njihovom serveru sadržaj
 
Da! Ja imam mali crni STB . Ne znam iz glave koji je model pošto ga koriste ćalci ali namestio sam im bez problema...

Sent from my YAL-L41 using Tapatalk

Može li neki info o tome kako si namestio? Kod mene nikako nije hteo da proradi, dok sa drugim uređajima radi najnormalnije (npr. Android box..). U pitanju je isti STB i LG 55SK8500.
 
@ Zeha Zašto bi postao korisnik optike, a ne bi potpisao uo? Nećeš 12 meseci gratis? Pomenute takse se ne plaćaju kod uo.
 
Ljudi da li mogu da imam 100mb na bakru? Zvali su me i nudili box2 100mb+fiksni 6meseca dzabe i td..Pitao sam 3puta i lik kaze meni je receno da moze?

Screenshot_1.png
 
Ljudi da li mogu da imam 100mb na bakru? Zvali su me i nudili box2 100mb+fiksni 6meseca dzabe i td..Pitao sam 3puta i lik kaze meni je receno da moze?

Pogledajte prilog 290225

Da sam na tvom mestu reko bih moze ali ne podpisujem ugovor dok ne vidim tu brzinu u svom racunaru, tek kada budete pustili link i ja vidim tu brzinu mogu da podpisem novi ugovor. Bez toga nista ne radi.
 
Da li dodatni brojevi koji se dodaju u box za onih 100gb moraju biti postpaid korisnici?
Da odgovorim sebi - ne mogu.
 
Poslednja izmena:
Mogu li agenti sa chata ili preko poziva da vide broj besplatnih meseci na mom nalogu?

Kad sam potpisivao ugovor, dali su mi više od 6 meseci po 1din, jer sam prešao iz sbba. Nedavno pitam na chatu agenta da mi potvrdi koliko imam, jer se sećam da je ovde neko odgovorio da ne piše u ugovoru, ali da oni vide to u sistemu, kaže ona ne vidi, ali podnela je zahtev pa će mi stići sms.

Posle par dana stiže sms, piše da imam standardnih 6 meseci, odnosno da važi benefit do marta. Odem ja u poslovnicu za šalter, agent tamo kaže, imate više od 6 meseci, nije to tačno, jer trenutno prebacuju SD na HD paket, zbog njihove greške.

Pre par dana ponovo pitam na chatu, rekoh sad valjda znaju, objasnim da sam dobio različite odgovore, opet agent meni kako ne može da vidi, ali da će sad ona poslati nekom drugom zahtev za proveru, koji je baš za to što mene zanima. Kao da je prvi bio običan, a ovaj sad je super ultra zahtev.

Evo jutros stiže identična poruka, da važe benefiti do marta, pa me zanima ko od njih laže?
 
Nesto su u poslednjih dva meseca poceli gadno da muljaju. Ne mogu vise da ih uvatim ni za glavu a ni za rep.
 
Ljudi da li mogu da imam 100mb na bakru? Zvali su me i nudili box2 100mb+fiksni 6meseca dzabe i td..Pitao sam 3puta i lik kaze meni je receno da moze?

Pogledajte prilog 290225

Koliko ti je bitan brzi net od ovoga sto trenutno imas?
50/8 ti je optimalno sto se tice ove parice i koliko vidim 100% je stabilno.
100mbita nece da moze, 70-80mbita bi moglo ali je pitanje koliko bi bilo stabilno, moze da bude rock solid, a i ne mora.
Ko sto kaze Beosoft, dok ne puste, nece ni oni znati.
 
Mene danas zvali da mi ponude produzenje ugovora za Box 4 plavi za 5049rsd sa +1mesec gratis, samo sto ih nisam oterao gde ne treba. Trenutno isti paket placam 4300rsd.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Mene danas zvali da mi ponude produzenje ugovora za Box 4 plavi za 5049rsd sa +1mesec gratis, samo sto ih nisam oterao gde ne treba. Trenutno isti paket placam 4300rsd.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

I ja sam u istoj situaciji. Jel uopste moguce dobiti vise od 1 meseca gratis ako se samo produzuje ugovor? Znam da je pre moglo ali od nedavno na sajtu pise da za produzetak ide samo 1 mesec.
 
Pošaljite im mail, pa će vas zvati sa skrivenog broja.
Mene ludaci prebacili na sd paket. Zovem ih danas, kažu nemam tehničkih mogućnosti za hd :)
Rekoh vraćajte me na hd inače raskidam ugovor, kako sam zadnji 7-8 godina imao mogućnosti.
 
je ovo mts poskupeo? ja mislim da je BOX3 bio 3200 sad pise 3450 ? To samo za nove korisnike ili sta?
 
Ako su povecali racun za sve korisnike e imam prava da trazim raskid ugovora a da ne moram da im placam besplatne mesece sto sam dobio? I onda uzmem podpisem open za mesec dana i uzmem 12 meseci free :)
 
Ljudi da li mogu da imam 100mb na bakru? Zvali su me i nudili box2 100mb+fiksni 6meseca dzabe i td..Pitao sam 3puta i lik kaze meni je receno da moze?

Pogledajte prilog 290225
Ne, po ovim parametrima ne mozes, verovatno misle da ti daju hibrid net tako bi mogao da dobacis na 100, a sa samim bakrom jok.
 
Koja je ovo komedija od mts-a. Meni ne daju hibridni net 50/8 uz BOX3 ako nema TV u njemu. o BOX2 nema ni govora sa hibridnim.
 
Poslednja izmena:
Kako misliš ne daju? Ja sam nešto planirao u Box-u da imam fiksni, net i omorika 2. Tu kaže brzina 200/80. Znači to što piše nije izvodljivo?
 
Koja je ovo komedija od mts-a. Meni ne daju hibridni net 50/8 uz BOX3 ako nema TV u njemu. o BOX2 nema ni govora sa hibridnim.

Ovo samo potvrdjuje moje reci od juce, da su se nesto uzmuvali i da vise covek ne moze da ih uvati ni za glavu ni za rep. Lazu i mazu da to nije normalno a toliko ocigledno da ih svako provali.

Bukvalno pravila kreiraju u hodu, nista nema napismeno na sajtu, kada zoves podrsku tamo neka sto ima 8 razreda osnovne skole i prvi srednji me ubedjuje da opticki net ne moze da radi ako ja nemam u kuci fiksni telefon. I to je samo vrh ledenog brega njihovih bisera.

Da sam imao alternativu za Orion telekom jos koliko juce bi ja sa njima zavrsio pricu, ali kada budjavi Orion u centru Novog Sada nema razvucenu optiku nego mi nude wifi.
 
^Pa to je SBB specijalnost, objave na sajtu kad poskupljuju i toeto. Tako rade svi sada. Ne kazem da je ispravno vec da su svi usvojili ovakav nacin "obavestenja"

Pitanje: da li i stari korisnici pod ugovorom placaju vecu cenu ili ostaje cena kada su UO i potpisali?


Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno