Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Sad i kod mene ide normalno,to je bilo sinoc na par sati.
 
Da li je neko primetio da mu baguje tv box na optici? Zadnjih 7 dana svaki put pri premotavanju sadrzaja zakuca pa je potrebno iskljuciti ga na 5 min... Totalno bez veze jer keva mora stalno, svakodnevno da se zeza sa tim... Prvih 5 meseci nije bilo nikakvih problema, mozda par puta je bagovao, medjutim ovo sada je ispod svakog ocekivanja. Mozda zbog sve veceg broja korisnika koji se kace na mrezu, ima li neko neku ideju, informaciju ili sta slicno za ovaj problem. Inace, internet radi, telefon takodje bez problema, samo ip tv pravi problem jednom dnevno...
 
Nazovi ih, predoči problem i oni će ga rešiti

Послато са уз помоћ ТT
 
Sinoć je bila obična ''patka'' oko N1 na Klasik TV. To je bio zamrznuti promo za N1 Hrv koji se koristi na Klasik TV, odnosno valjda reklamira, veze nema sa eventualnim ubacivanjem N1 na MTS mrežu, dakle ništa od ovog kanala na mreži Telekoma.
 
Caka je da pritisneš i dugme settings- to je onaj zupčanik na daljincu (ako ne grešim)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uspeo sam. Očekivao sam settings na TV-u, ne na daljincu (nisam ni znao zašta služi ta tipka).
A zar nije bolje 1080p umesto 1080i?
 
Nisam ispratio, jesi li na optici?
Bolji je p svakako.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zna li neko sta znaci kad se ode u moj nalog, paketi i usluge na tvu, desno pise 500,00 rsd preostali?
 
Kao buduci korisnik MTS optickog paketa (BOX 3 MAX) zanima me koji se STB uredjaji dobijaju za pracenje televizije? Da li ih ima vise, koje su oznake i da li imaju digitalni izlaz za zvuk (opticki ili koaks digitalni [spdif])?
 
Huawei q11
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pokušavam i ja da uđem u taj skriveni meni ali čim ukucam tri prva tri broja on promeni kanal. Jel može objašnjenje kako da to ukucam? Listam strane u temi i nikako da nađem gde je objašnjeno.
 
Ma jok, zvezdica i opet samo tri broja i ispiše poruku nepostojeći kanal.

Uspeo sam, jel bolje da ostavim 1080i@50Hz ili da prebacim na 1080p@60Hz?
 
Poslednja izmena:
Ja dok čekam taj novi q11 da mi daju, da li neko zna kako se ulazi i da li uopšte ima skriveni meni kod starog (belog) stb-a? Probao sam ovo što ste napisali za q11 ali isto kao i članu par postova iznad... Prebaci na drugi kanal.
 
Da li mora kada se zove za aktivaciju 100gb na nekom drugom broju da se zove sa broja koji je u ugovoru?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ma jok, zvezdica i opet samo tri broja i ispiše poruku nepostojeći kanal.

Uspeo sam, jel bolje da ostavim 1080i@50Hz ili da prebacim na 1080p@60Hz?

Koliko se sećam menija mislim da je 1080p@60Hz u kombinaciji sa NTSC, što nije naš TV sistem, znači treba 1080p i PAL sistem.
 
Ja dok čekam taj novi q11 da mi daju, da li neko zna kako se ulazi i da li uopšte ima skriveni meni kod starog (belog) stb-a? Probao sam ovo što ste napisali za q11 ali isto kao i članu par postova iznad... Prebaci na drugi kanal.

ja imam beli i iz prvog sam usao, mozda mnogo sporo kucas
 
Biće da je to, probaću danas ponovo. Sramota za nekoga ko je kucao preko 650 znakova u minuti :)
 
Jel tv podržava 60Hz? Koliko mu je ‘native’ osvežavanje, to stavi


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pojma nemam, ne piše u uputstvu. To je neki 26" samsung smart, ima 7-8 godina.
 

Prilozi

  • IMG_20200205_115803.jpg
    IMG_20200205_115803.jpg
    115 KB · Pregleda: 145
  • IMG_20200205_115818.jpg
    IMG_20200205_115818.jpg
    105.9 KB · Pregleda: 127
Sta je sa sajtom, gde god da kliknem, ne postoji stranica, baguje nenormalno... Hakeri uzvracaju udarac? :D
 
  • Like
Reagovanja: M J
Interesuje me koliko se placa jos kad istekne ugovor u mts-u?Mislim da je 300 din.al nisam siguran a na sajtu ne mogu da nadjem.Pa ako moze neko da mi odgovori.Hvala. .
 
kod nas u ugovoru piše da po isteku ugovora ide 300 dinara veća cena
 
Piše ispod negde u detaljnim informacijama.
300 dinara ali računaj da ti još naplaćuju i dodatne STB uređaje. Ne znam sada tačno da li još neka stavka upada u dodatno.
 
Nazad
Vrh Dno