Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Hajde ako može samo malo dodatno objašnjenje pošto koristim MTS tek nekoliko dana. Pročitao sam sve, samo da vidim da li sam dobro razumeo i nešto mi nije jasno.

Dodao sam jedan broj i imam sledeći prikaz kada ukucam kod (tu se jedino i vide promocije, bonusi...):
Screenshot_20190828-163407.png

Razumeo sam da samo tu mogu da vidim tih 100GB, da se troše nakon što se potroši regularna količina, mogu da dodam tri broja ukupno (plus moj i to je 4 ukupno), samo "novi" paketi, ne može broj iz drugog box-a, važi dve godine.
- Da li broj koji sam dodao može da vidi da ima te dodatne gigabajte.
- Da li je pametno ili glupo što sam deaktivirao Net limit?
- Mislim da sam video da je neko okačio screenshot gde se to vidi i u mts aplikaciji, kod mene je samo regularno prikaz za omoriku 2. Prikazaće se i tamo ili neće? Da znam gde da gledam ubuduće.

EDIT: promašio sam tab gde je postpaid ali je BOX4 pa ako može da prođe i ovde pitanje :)

Hvala unapred!
 
Poslednja izmena:
Hajde ako može samo malo dodatno objašnjenje pošto koristim MTS tek nekoliko dana. Pročitao sam sve, samo da vidim da li sam dobro razumeo i nešto mi nije jasno.

Dodao sam jedan broj i imam sledeći prikaz kada ukucam kod (tu se jedino i vide promocije, bonusi...):
Pogledajte prilog 274146

Razumeo sam da samo tu mogu da vidim tih 100GB, da se troše nakon što se potroši regularna količina, mogu da dodam tri broja ukupno (plus moj i to je 4 ukupno), samo "novi" paketi, ne može broj iz drugog box-a, važi dve godine.
- Da li broj koji sam dodao može da vidi da ima te dodatne gigabajte.
- Da li je pametno ili glupo što sam deaktivirao Net limit?
- Mislim da sam video da je neko okačio screenshot gde se to vidi i u mts aplikaciji, kod mene je samo regularno prikaz za omoriku 2. Prikazaće se i tamo ili neće? Da znam gde da gledam ubuduće.

EDIT: promašio sam tab gde je postpaid ali je BOX4 pa ako može da prođe i ovde pitanje :)

Hvala unapred!

Mozes da dodaš četiri broja, ukupno 5.

Dodatni brojevi ne mogu da vide potrošnju.

Pametno što si deaktivirao net limit.

Videćemo šta će updejt aplikacije da donese.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Drustvo treba mi vasa pomoc jer ovi sa chat-a na fb ne znaju sta pricaju.

Keva je potpisala crveni Box 4 u decembru prosle godine bez telefona. Zadnji racun koji sam video je skoro 3.900din sa vracanjem 7 dana i net limitom. E sad ja ne znam koliko je taj paket bio tad jer je to kadnije poskupljivalo i ono sto mene interesuje je koliko bi sve placao ako bih uzeo Xiaomi mi9t cija je cena 1.375din?

Jel zna neko?
 
Ako ste iskoristili mesece po 1 dinar, ne može da se uzme telefon. Ako odradite raskid ugovora ili ako uspete da ih ubedite, moraćete da potpišete novi ugovor, gde je cena 4499 + 1375 (računa se za BOX cena bez popusta + pošto je telefon iznad određene cene ide otplata na rate ostatka iznosa koji ne "pokriva" paket Box 4 ).

Telefon do 25 000 din može da se dobije za 1 dinar uz Box 4, ali je svejedno pretplata 4499 din.

Mi 9T DS košta 58 200 din po MTS cenovniku, stoga ide 33 200 din na 24 rate.

edit: Proverio sam, pretplata za BOX 4 crveni za ugovor potpisane do maja 2019 je 3699 din bez ugovora ili 4299 din, link do cenovnika: https://mts.rs/Binary/818/Box-cenovnik.pdf

Svakako ide veća cena uz uređaj + rate za uređaj.

Dodatno, u slučaju raskida ugovora naplaćuju 4299 x 6 meseci po 1 din + ostatak po 600 din mesečno za svaki mesec korišćen, i priključne takse za svaku pojedinačnu uslugu.

edit 2: priključna taksa za mts iptv (https://mts.rs/Binary/1089/mts TV usluge.pdf ) 6000 din + ako su oni instalirali još 2999 din; za DSL internet 6000 din ( https://mts.rs/Binary/1074/Net-paketi-cenovnik.pdf ) i za fiksni nema online ali je isto 6000 din . za mobilni nema priključne takse. dakle 18 000 din + 25794 za mesece po 1 din + 1200 za 2 meseca regularnog korišćenja dakle 44 994 din.

Bolje je da kupiš telefon po maloprodajnoj ceni u nekoj prodavnici.

Svejedno, najbolje je da se obratiš mejlom na [email protected] , chat podrška nema puno informacija niti volje, isto važi za 0800100100. mail sve rešava.
 
Poslednja izmena:
Hvala na ovako informativnom odgovoru.
Nisam u mogucnosti da uzmem za kes, a ovako na rate po ~1800din nije strasno.

Malo sam se pogubio oko raskida ugovora i placanje penala. [emoji4]

Upravo sam im poslao mejl na tvoju preporuku pa da vidim sta ce mi odgovoriti...koje su mi opcije.
 
Ne bi trebalo da meseci po dinar uticu na telefon.
 
Televizor recimo ne moze da se uzme,telefoni mogu. Kontaktirao sam ih juce i cekam da me pozovu i ponude nesto. E sad po kojoj ceni videcu kad me pozovu.
 
Hvala na ovako informativnom odgovoru.
Nisam u mogucnosti da uzmem za kes, a ovako na rate po ~1800din nije strasno.

Malo sam se pogubio oko raskida ugovora i placanje penala. [emoji4]

Upravo sam im poslao mejl na tvoju preporuku pa da vidim sta ce mi odgovoriti...koje su mi opcije.
Možeš telefon da uzmeš, ali ti onda cena box 4 crveni ide po većoj ceni koja je valjda oko 4.500 + mobilni uredjaj.

Potpisuješ novu UO.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Možeš telefon da uzmeš, ali ti onda cena box 4 crveni ide po većoj ceni koja je valjda oko 4.500 + mobilni uredjaj.

Potpisuješ novu UO.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Meni su nudili da se ugovor automatski produzi, odnosno da broj na kom je uzet telefon udje u Box4 s tim da se nakon isteka 6 meseci za 1 dinar, racuna veca cena Box-a. Bez obzira sto je telefon uzet 6 meseci pre potpisivanja ugvora za Box4. Dakle sve moze, ali naravno po vecoj ceni. Savet, win win i kredit za uredjaj, bez kamate na 12 rata i bez odlaska u banku, samo sa licnom kartom. Mozes uzeti uredjaj do 60000rsd.
 
Meni su nudili da se ugovor automatski produzi, odnosno da broj na kom je uzet telefon udje u Box4 s tim da se nakon isteka 6 meseci za 1 dinar, racuna veca cena Box-a. Bez obzira sto je telefon uzet 6 meseci pre potpisivanja ugvora za Box4. Dakle sve moze, ali naravno po vecoj ceni. Savet, win win i kredit za uredjaj, bez kamate na 12 rata i bez odlaska u banku, samo sa licnom kartom. Mozes uzeti uredjaj do 60000rsd.

Moj broj je u Box-u i ja bih na njega da uzmem telefon, ali ne bih da obnavljam (ako je to jedini nacin onda ok) ugovor. Iskreno u WW ne bih uzeo ni foliju za telefon. Najbolje je uzeti na oglasima za 300€, ali nisam u mogucnosti da iskesiram.

Možeš telefon da uzmeš, ali ti onda cena box 4 crveni ide po većoj ceni koja je valjda oko 4.500 + mobilni uredjaj.

Potpisuješ novu UO.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Usao sam u 9-ti mesec ugovora pa ne znam kako bi to sad islo...mislim na rate za telefon. Ako je rata 1375 x 24 = 33.000 onda jedino da mi taj iznos raspodele na preostale mesece ugovora sto mu dodje 2.200 x 15 = 33.000 Ja ne znam ni da li je ovo moguce,tj lupetam. [emoji3526]
 
Poslednja izmena:
@HDMI
Da li si uspeo da ti prebace Plus SD u Plus HD, ja ih zovem evo vec 5 dana, svakodnevno, i jos uvek nista. Koliko vidim, proci ce SP u kosarci dok se oni sete.
 
Moj broj je u Box-u i ja bih na njega da uzmem telefon, ali ne bih da obnavljam (ako je to jedini nacin onda ok) ugovor. Iskreno u WW ne bih uzeo ni foliju za telefon. Najbolje je uzeti na oglasima za 300€, ali nisam u mogucnosti da iskesiram.



Usao sam u 9-ti mesec ugovora pa ne znam kako bi to sad islo...mislim na rate za telefon. Ako je rata 1375 x 24 = 33.000 onda jedino da mi taj iznos raspodele na preostale mesece ugovora sto mu dodje 2.200 x 15 = 33.000 Ja ne znam ni da li je ovo moguce,tj lupetam. [emoji3526]
Samo obnova i uredjaj mogu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
@HDMI
Da li si uspeo da ti prebace Plus SD u Plus HD, ja ih zovem evo vec 5 dana, svakodnevno, i jos uvek nista. Koliko vidim, proci ce SP u kosarci dok se oni sete.
Gde moze da se proveri kog kvaliteta su programi?
 
Vidi se odmah po samom kvalitetu slike, jos ako je tv vece dijagonale. Inace, to su kanali na brojevima 700-726, gde meni izadje: nema podataka ili nesto slicno, kada ih izaberem.
 
Prešao sam ja u iz BOX 3 u BOX 4 pre neki dan.
Pisao sam neku stranu ranije kako je uspelo posle dva meseca u BOX3 da uključe PLUS HD. Mora call centar, opcija 3, pa opet 3 i tražiš da uključe PLUS HD ako postoje mogućnosti, tj. imao si ih ranije itd... Tražiš da urgentno puste nalog.

Sada ima fora, ne znam da li je to novo, koja nije bila tada u ugovoru za BOX3 (u kojem piše da ide PLUS TV paket. Piše baš tako, a ne PLUS SD paket).
U BOX4 ugovoru mi sada piše da ide PLUS SD paket i to je to, ne dopušta im sistem u poslovnici da bude drugačije. Piše i za mesece po dinar u ugovoru.

Da bude još zabavnije :) uzeo sam i telefon klincu za dinar, dobio takođe mesece za dinar (veća cena za BOX4, piše sve u ugovoru) i što je interesantno potpisao opet nov ugovor, znači momentalno, za BOX4, u kome piše da je njime poništen prethodni ugovor za BOX4 od pre tri minuta, i u njemu ide PLUS TV paket (znači ne ide PLUS SD paket)...

Kako sam ja uspeo da pohvatam na osnovu tajminga, sistem (ili kako se već zove ta automatika) me tog momenta vratio na PLUS SD i ćao HD kanali :)
IMG_20190831_144859479.jpg
I HBO HD je naravno isključen (235, 236...)

Znači opet CC, opcija 3, opcija 3, blablalalala... i od 28.08. stoji "PREUZET" (ovo prvi put vidim u listi zahteva) urgentni nalog za uključenje PLUS HD.
Sada mi je trenutno status (upravo ih zvao, vezu nemam) "zamoljen za strpljenje, theničari rade na Vašem uključenju HD paketa".
 
Ima li ko iskustva sa ponudom MTS BOX3 sa SAT TV?
Paket ukljucuje: Fiksna + NET 20 + m:SAT TV Plus

Konkretno me interesuje kakva je ta televizija? Ima li ikakvih smetnji na teritoriji Beograda itd?
 
Cao svima,

Sta bih mogao max da izvucem uz prelazak sa SBBa? Vidim da su ljudi dobijali po 7 meseci po 1 din za obnovu da ne predju na SBB, cenim da i u obrnutom slucaju vazi ista logika? :) Takodje, pre x meseci je bilo nekih "flash sale" akcija tipa 9 meseci po din, jel se desavalo u skorije vreme?

Kao pandan trio gold extra + HBO premium koji trenutno imam, u MTSu mi je najblizi Box 4 plavi + doplata za HBO+, jel previdjam neku bolju kombinaciju?
 
Imam aktiviranu promociju 100gb za mobilni net na dva broja, od kojih je jedan u boxu. Malopre sam potrošio protok iz box paketa i treba da krene potrošnja tih 100gb, ali neće, tj. radi kao da nemam promociju i da je sada spuštena brzina nakon potrošenih gigabajta iz box paketa. Da li još neko ima taj problem?
 
Odma zovi i pitaj, neki su iskljucivali i onu stavku neogranicen net ko je u box 4....
 
@ Sgt. Major
Zovi ti njih da ti isprave to, meni su tako zaboravili da ubace jedan broj u tih 100gb ali su brzo resili u roku od par sati. Inace mora vlasnik ugovora da zove.

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 pomoću Tapatoka
 
Evo epilog moje spanske serije, ako neko prati :d
Capture.JPG

Dve nedelje cekao modem. Naravno, niko se od telekomivih nije pojavio, zvao, niti email ohrabrenja i podrske poslao. Odem danas do trece poslovnice, ispricam im svoju tuznu pricu, onaj lik tamo sto radi samo slegne ramenima i kaze mi tu ne mozemo nista to je do tehnike, kaze, ljudi cekaju i po dva meseca. Ali se seti i kaze, pa vi mozete da platite 1200 din kroz sledeci racun i dobijete modem na licu mesta! Naravno da sam pristao da platim sta traze i skratim agoniju. Mogli su odma da mi to kazu, a ne da me zavlace ko majmuna:mad:

P.S. Cak mi je i par mbita brzi net sad nego sto je bio. Nadam se da je to kraj mojim komplikacijama sa netom.
 
Poslednja izmena:
Cekaj kako radi to plati da dobijes modem? Gde si ga dobio, u poslovnici?
Da. Ponudio mi radnik iz poslovnice da platim 1200 din i dobijem modem. I to je to. Sad sve radi kako treba.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Placa se kroz sledeci mesecni racun.
 
Danas razvukose optiku kroz zgradu (Krusevac). Dobro se razmisljam da predjem kod njih mada bi sacekao malo ove pocetne boginje da preleze.
 
Ima li neke najave za promociju u tržnim centrima za 7-8-9 meseci po 1 rsd?
 
Cao svima,

Sta bih mogao max da izvucem uz prelazak sa SBBa? Vidim da su ljudi dobijali po 7 meseci po 1 din za obnovu da ne predju na SBB, cenim da i u obrnutom slucaju vazi ista logika? :) Takodje, pre x meseci je bilo nekih "flash sale" akcija tipa 9 meseci po din, jel se desavalo u skorije vreme?

Kao pandan trio gold extra + HBO premium koji trenutno imam, u MTSu mi je najblizi Box 4 plavi + doplata za HBO+, jel previdjam neku bolju kombinaciju?

Bio sam korisnik SBB-a, MTS usao u zgradu sa optikom,uzeo BOX 4 plavi,dobio 8 meseci po dinar.
 
Nazad
Vrh Dno