Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Da li je ko dobio raskid nakon sto su dali opciju da ostane ista cena paketa i isti uslovi?
Sestra je tražila raskid ugovora zbog promene cena, zvali su je da ponude istu cenu, ona je odgovorila da nije tražila da ostane ista cena, nego da raskine ugovor, pa da ne mogu da joj odgovaraju na pitanje koje nije postavila. Rekli su da će je zvati neko, i niko je nije zvao 10 dana, otišla u poslovnicu (sa mnom) i rekla da je došla da vrati opremu. Rekla žena, ne radi se tako, prvo se podnese zahtev itd, mi rekli da smo to uradili već, pitala jesu li nas zvali, mi rekli jesu ali nismo pristali na to, žena rekla ok i odradila proceduru, ugovor raskinut.
 
Poštovani, kako bismo realizovali Vaš zahtev za raskid ugovora, molimo Vas da opremu predate kolegama u bilo kojoj poslovnici mts-a. Vaš mts

Ova poruka mi je stigla niko me nije zvao u međuvremenu. Niko ni da zovne.
 
Poštovani, kako bismo realizovali Vaš zahtev za raskid ugovora, molimo Vas da opremu predate kolegama u bilo kojoj poslovnici mts-a. Vaš mts

Ova poruka mi je stigla niko me nije zvao u međuvremenu. Niko ni da zovne.
pa vratis opremu prvo
 
nema nista od cenjkanja dok traje UO cak i u poslednjem mesecu ako im najavis da ces da otkazes uslugu oni ce mozda zvati i nuditi 6 meseci 50%, 3 meseci 50%, nista bolje, 3 dana pre nego sto istekne UO dobija se SMS gde ima broj kao za obnovu ugovora sa pogodnostima, ako ga zoves oni nude samo 1 mesec 50%.
na dan isteka UO bio je u poslovnicu trazio zahtev za izdavanje IDP broja za prenos usluge u Yetel jer oni zovu i nude 12 meseci po dinar (naravno samo ako imas optiku), obavezno se ostavi broj telefona za kontakt na tom IDP obrascu, istog dana uvece pozvali i nudili 24 meseci 50% popust, otisao u poslovnicu i potpisao ugovor za box 4 crveni kao sto je i dogovoreno, na onom papiru gde se potpisuje pise samo 3 meseci 50% ali ima i dodatni papir gde pise dogovorom preko telefona ostvarili ste jos 21 meseca popusta od 50% i to je to, svi zadovoljni.
 
Poslednja izmena:
bravo, jednostavno i jasno.
Ali na sledecoj strani ce opet neko pitati za uputstva 😂
 
Aj sto su me prebacili na novi paket, vec u aplikaciji vidim da su mi ugovor produzili sami do 11.03.2026.
Otisao do poslovnice da vidim to sto mi u aplikaciji pise da je ugovor do 2026, kazu da nije, da to samo aplikacija tako pokazuje, a kad sam izasao iz poslovnice u app mi se promenio datum isteka ugovora na septembar 2024, pre ulaska u poslovnicu datum bio 11.03.2026.

Takodje podneo prigovor za povecanje cene, da bude stara cena do isteka ugovora, to mi sama radnica predlozila, preduhitrila me.

Interesantno da su mi prelaskom na novi tarifni paket, na mobu aktivirali i Volte, pa sam i to morao da trazim da mi deaktiviraju jer imam pixel 6a, jer mi pravi problem.
 
Poslednja izmena:
Meni večeras promenili paket,imam 100GB mobilnog neta,HBO Max mi je i dalje aktivan(ne znam kako) a kućni net mi ide oko 565/280.
 
Pa dobro to je ok, ide ti nova cena, migracija paketa, to je normalno.
 
Obratite pažnju na potez ovih jazavaca iz telekoma, usled migracija paketa oni su mi sami produžili ugovor koji mi je isticao 24.04.2024 do 11.03.2026. Mrtvi hladni. Kada sam zvao da im j**m m***r rekli su mi "aha, vama jeste ugovor do 24.04 ali taj datum koji vidite je zbog migracije paketa." Rekoh - slusajte gospodjo, ako me sutra neko ne pozove i ne vrati datum na realan ja ću vas tuziti za ovo nelegalno krivotvorenje jer ja svoj potpisu niti saglasnost nigde nisam dao. A kakvi su u medjivremenu bi opet doneli neku odluku gde ako se ne zalim ili ne podnesem zahtev taj datum ostaje na snazi. Obratite pažnju, veliki su prevaranti a nije da im taj sistem nije poznat i da nisu imali od koga da ga prepišu.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240313_013954_Moj mts.jpg
    Screenshot_20240313_013954_Moj mts.jpg
    67.9 KB · Pregleda: 158
Juče sam gledao i nije mi bilo produženo.Sad bacih pogled kad su ladno i meni produžili.Moram i ja da im pišem izgleda.🙄🙄🙄
 
Jbt juce u poslovnici, pitam da li mi je deaktiviran VoLTE, radnica mi rekla da nije i kaze ja ću vam sad ugasiti, sve bi bilo super, da mi nije ugasila 4G, jutros zovem kontakt centar, kazu pa vama ugasen 4G 😤
 
Za sve one koji imaju problema sa raskidom ugovora, udruzenje Efektiva je odlicno resenje. Provereno vise puta iz prve ruke !
 
Meni nista nisu pomerali sto se tice trajanja ugovora, mada rado bi prihvatio za postpaid uslove koje imam na jos 5 godina minimalno.
 
Nemaš 4G - nemaš ni VoLTE. Crva nije ni bilo, MTS i njihova genijalna rešenja...
U podešavanjima telefona pod sim karticom mogu da biram da li ću da koristim VoLTE ili ne, zbog če se traži gašenje?

BTW, posle par pozivanja telekoma i dobijanja poziva sa 024 broja, iako su spominjali omoriku 12 i da će ostati benefiti, nisu mi još dirali omoriku 8 i za sada je sve po starom kao što sam i imao dogovoreno sa njima, 8+50 gb + neograničene društvene mreže + 1000 gb (koje sam kupio kao jednokratni dodatak)
 
U podešavanjima telefona pod sim karticom mogu da biram da li ću da koristim VoLTE ili ne, zbog če se traži gašenje?
Neki telefoni to nemaju a baguju/nije stabilna veza kada je volte

Evo sad sam ja video da mi je na moj.mts.rs uključen volte I piše pozovite broj 100-100 da biste isključili, a nikada nisam tražio aktivaciju toga (prošli put kada sam pogledao moj.mts.rs nije bilo uključeno)
Telefon valjda ne podržava volte pa pozivi i dalje idu normalno (internet se gasi tokom poziva)
 
Ja im pisao prigovor za "produženje" ugovora,odgovoriće u najkraćem roku.Napisao sam da mi je produžen ugovor bez potpisa i ovlašćenja i da to isprave.
 
Pozdrav, ovo je snimak ekrana "moj mts" internet stranice kada se ulogujem na nalog "Box4 plavi". Da li ovo znaci da je Apollon iz video kluba (preko crvenog dugmeta na daljinskom) isto besplatan kao i android aplikacija. Sve je ovo vrlo zbunjujuće ili sam ja zbunjive prirode 😉.

1710342967308.png
 
Tako piše da je video klub besplatan, ne znam sta ima u video klubu ali app je njesra teško, mislim na ponudu za gledanje.
 
Nije besplatan video klub, samo aplikacija. Kada se na MTS mob aplikaciji ode na opciju tv pa na dodatke pa na video klub ima Apollon od 399 dinara koji se naplaćuje posle 3 meseca besplatnog korišćenja.

Na mob app ne piše da je besplatan Apolon video klub nego samo ''Apolon'' piše i tu je precrtano 699 i piše besplatno, a ovo na web je očigledno drugačije, čak ni to nisu mogli da usklade.

Naravoučenije, nikako i nipošto ne aktivirati klasičan Apolon video klub (bilo preko daljinskog na tv ili preko web ili mob app) jer posle 3 meseca stići će vam račun od 399. Samo aplikacija je besplatna (mob, tablet, računar, android tv ili android box).

Sadržaj i video kluba i aplikacije je istovetan.
 
Onda moze da aktivira besplatno 3 meseca pa da ga deaktivira nakon toga.
 
I to bi morao da deaktivira na isteku tog trećeg meseca ili pri kraju jer ako uđe u četvrti onda se naplaćuje ceo mesec bez obzira kada je izvršio deaktivaciju,

Ako uopšte dozvoljavaju da se posle tri meseca fraj tek tako može odjaviti, bolje to ništa i ne dirati. Koristiti ovu aplikaciju što su nam dali do kraja ugovora i to je to.
 
I to bi morao da deaktivira na isteku tog trećeg meseca ili pri kraju jer ako uđe u četvrti onda se naplaćuje ceo mesec bez obzira kada je izvršio deaktivaciju,

Ako uopšte dozvoljavaju da se posle tri meseca fraj tek tako može odjaviti, bolje to ništa i ne dirati. Koristiti ovu aplikaciju što su nam dali do kraja ugovora i to je to.
ja sam ih zato i odobio za tu glupost meni to ne treba niti mojima a samo cu da razmislam da deaktiviram. Jos mi taj magarac iz call centra kaze " i to vam je tesko" mars bre tesko mi je
 
Koja je ovo nauka a boga mi i misterija. Hvala na odgovorima, otkazacu je pred kraj trećeg meseca od aktivacije.
 
Na zalost nije MTS izmislio auto subscription mnogo to danas rade da ne kazem svi.
 
Obratite pažnju na potez ovih jazavaca iz telekoma, usled migracija paketa oni su mi sami produžili ugovor koji mi je isticao 24.04.2024 do 11.03.2026. Mrtvi hladni. Kada sam zvao da im j**m m***r rekli su mi "aha, vama jeste ugovor do 24.04 ali taj datum koji vidite je zbog migracije paketa." Rekoh - slusajte gospodjo, ako me sutra neko ne pozove i ne vrati datum na realan ja ću vas tuziti za ovo nelegalno krivotvorenje jer ja svoj potpisu niti saglasnost nigde nisam dao. A kakvi su u medjivremenu bi opet doneli neku odluku gde ako se ne zalim ili ne podnesem zahtev taj datum ostaje na snazi. Obratite pažnju, veliki su prevaranti a nije da im taj sistem nije poznat i da nisu imali od koga da ga prepišu.
Ispravili, znači mora čovek da se žali inače ode sveu majcinu ...
 

Prilozi

  • Screenshot_20240313_171447_Moj mts.jpg
    Screenshot_20240313_171447_Moj mts.jpg
    74.1 KB · Pregleda: 83
Evo i mene prebaciše na novi BOX 4 CRVENI. Pod UO sam do kraja oktobra, benefit -50% tokom cele UO. Februarski račun nepromenjen, videćemo za martovski.
 
Martovski će biti veći, znaš koliko ti je sada (polovina od cene paketa koji je tada bio aktuelan) a martovski će biti pola od 5500.
 
Nazad
Vrh Dno