Šta je novo?

MOTOROLA Moto G

Da li neko ima problem sa slusalicom? Meni je fabricka probila a sad i druga cim pojacam do pola...?
 
Druga generacija ovog telefona, dali ce biti i dual sim verzija?
 
Bice, ali mislim da jos nije izasla. Drugar uzeo single sim... ali za us trziste, pa mu ne radi 3g :)
 
Svašta:lupko:
 
Bice, ali mislim da jos nije izasla. Drugar uzeo single sim... ali za us trziste, pa mu ne radi 3g :)

Nisam najbolje upucen ali sta tacno znaci da mu ne radi 3g? Ne radi mu net na fonu? Izvinjavam se ako sam lupio nesto.. Planiram da kupim moto G 4G pa me zanima..
 
Samo 2G (u praksi, znači da je sporiji net).
 
I u teoriji i u praksi. I to mnogo sporiji
 
hmm.. na koji nacin to mogu da proverim u radnji? Jel to samo slucaj za telefone koji su za usa trziste? Kapiram da na primerku koji planiram da kupim u Bg-u radi 3g.. ili gresim?
 
Pa pogledas koji je model. Onda vidis koje su mu 3g frekvencije pa ih uporedis sa 3g frekvencijama nasih operatera
 
Telekom 3g - umts 2100 a i na specifikaciji telefona ima izmedju ostalih HSDPA 2100 tako da je to ok?

Hvala!
 
Poslednja izmena:
Pazario sam pre 5 dana Moto G 4G, super je telefon ali imam problem: telefon sam otvara Google now aplikaciju, kada dobijem poruku on sam nazove taj kontakt, u gmailu sam mi arhivira neku poruku itd.. znaci povremeno sam 'pritisne' nesto na touchscreenu... sve ovo se desava povremeno ( nekoliko puta dnevno ponesto od ovoga), radio sam factory reset i nista.. imate neku ideju ili da ga vracam u radnju tj. da ide na servis (ufff).. Jel imam pravo na zamenu za novi, tu na licu mesta? Jel bi se nesto sredilo nekim custom ROM-om? Mislim da je problem krenuo nakon prvog punjenja preko usb-a. Probao sam posle da ga punim samsungovim 750mA ali nema promene. Ima neko ideju?
 
Bolje ti to vrati kad je već sveža garancija.
 
a043d62e45e4b69fe3fc0decbc9cc370.jpg

60cb3ed20ac85e56a1ebd555a553dacb.jpg

f3723ade02fd70b2e9ff5e4a34fccfe4.jpg

Baterija sa CM11 romom 
 
Ako pitas zbog skorijih vesti, to je bilo za 2nd gen Moto G.
Nista jos nije objavljeno kad ce 1st dobiti.
 
a da li je neko imao tu nesrecu da menja displej? naime, moj 1st gen je pao sa metar visine i staklo je sada... pa vitraz. Digitajzer radi, ali posotji mogucnost da s eposecem na isti. Da li iko ima info gde da geldam zamenski displej, psoto poslednji susret sa kinezima koji sam imao z ajedan drugi telefon je rezultirao displjejem losijeg kvaliteta.

BG servisi mi traz 100e za zamenu :eyebrows:, a nasao sam na oglasim jedna polovan sa cenom od 80e. Malo mi je preterano s obzirom na cenu novog telefona.
 
Teško ćeš naći jeftinije. Ja bih uzeo taj od 80 (probaj da spustiš bar na 70) ako želiš da zadržiš telefon, u suprotnom štekaj lovu za novi, a taj ostavi nek se ladi dok ne padne cena ekrana.
 
znaci nema preporuka za dobavljanje ekrana spolja?
 
Ljudi hocu da narucim sa motorolinog sajta moto g 2014 dual sim, ali ne mogu da ga nadjem kod njih :S. Vidim da ga prodaju po raznim sajtovima sto stranim sto domacim, a kod proizvodjaca ga nema ili ja nisam dobro gledao. Bio bih zahvalan ako neko moze da mi razresi ovu nedoumicu :D
 
Sa motorolinog sajta mozes direktno samo u US da narucis, a mislim da nisu pravili za njihovo trziste. Uzmi preko amazona iz njihove prodavnice.
 
Nazad
Vrh Dno