Šta je novo?

MOTOROLA Moto G

Preko u mediamarktu pise 3th gen. Jedino nisam znao kakva je kamera i kako radi sa 1gb. Generalno meni je prioritet surf.
 
Moja sestra ima 1gb verziju Moto g 3th gen. i radi više nego solidno.
Treba znati da je to stock android sa 2 motoroline aplikacije, što takodje znači kod upotrebe resursa.

Ako dekodiranje ne bude skupo, naručiću i ja sebi jedan.
 
Pa imas na netu masu testova. Imas na youtube testova video kamere.
 
Поштовани чланови форума,
да ли неко има модел Motorola moto g 4g,и како се показао у пракси ? Хвала.
 
Nije striktno tema ali da pitam.
Intresantan mi je ovaj moto G koncept pa imam par pitanja.

1. Da li je andorid na moto telefonima stock android ili sa minimalnim doradama. Mislim kao nexus što ima.
2. Da li moto G3 sa 2gb rama znači nešto za rad ili ne ?
3. Da li se meni čini ili ovaj telefon cjenovno u srednjoj klasi ima izuzetnu podršku za update ?

4. Koliko je realno da platim moto g3 sa 2gb rama ?

Hvala

Inače trenutno koristim lumia 925 i zbog nekih aplikacija koje mi nedostaju razmišljam o androidu, ali ne o svakom. Ovaj mi je zapao za oko.

Ја имам Moto g прва генерација,није неопходан 2 гига рама. Проблем је што различити ромови различито раде. Имам неки Азијски ром,и није нешто,слабо ради аутоматско прилагођавање осветљења.
У праву си,има подршку за надоградњу,мада се мени лично то не допада.
Андроид Lolypop - more battery drain.
Стога - покајао сам се што сам надограђивао легендарни 4.4.4.
Moдел који си навео има нешто другачији хардвер,ако говоримо о G3 моделу. И више троши батерије од старијих модела. Посебно под оптерећењем.
 
Да ли је неко од чланова користио нову моторолу из 2015,или неки други каснији модел после модела из 2013 (као moto g2,или moto g LTE ?
 
imao ja Moto G1 1032 i sad uzeo Moto G2 1068. Baterija je slabija na dvojci, sa zvukom daleko ispred jer je stereo i kamera je malo bolja.. Sve je stock. meni je ok telefon.. ne znam sta te konkretno interesuje pozzz
 
Nazad
Vrh Dno