Šta je novo?

MOTOROLA Moto G

Moto g radi sigurno tri puta bolje, koristio sam neki od tih jeftinijih samsunga od druga (mislim da je core plus) i telefon se raspada.
 
Poslednja izmena:
Pa ja sam do skoro bio relativno zadovoljan, jer mi je ovo prvi pravi smart telefon, a dugo sam odbijao da se uključim u te tokove zbog negativnog iskustva sa tačskrin telefonom. Medjutim, od skoro ima mnogo mana i uopšte nisam zadovoljan. Možda bi se neke stvari sredile factory resetom, ali neću da resetujem telefon svaka 2 meseca da bi lepo radio, a uz to ga ne punim glupostima itd. A Core Clus je sigurno još gori, nije mi jasno ni što je taj telefon napravljen, jedino što su uradili je smanjili RAM, ironično je što se zove Plus...
 
Sestra ima Core, u pocetku je bio manje vise ok a sto je duze koristila to je gori bio. Jos ludak uzela na racun pa ima jos godinu dana i jace. Jedina mana moto g jeste kamera za te pare. Sve ostalo je ok.
 
Ni Core nema neku kameru. Napolju, kad je sunčan dan slike su perfektne, ali unutra su očajne. Vidim i da Moto G ima bolju prednju kameru. Definitivno bi mi bila veliko poboljšanje, a za iste pare :d
 
Moto g je za tog smsnga zver (osim kamere).
Sestri je ispao pre par dana fon u Savu, danas je pazarila drugi :d
 
Da li se isplati kupiti sad ovaj telefon kod nas za 200 eura 16gb dual sim?
 
Poslednja izmena od urednika:
Da li se isplati kupiti sad ovaj telefon kod nas za 200 eura 16gb dual sim?

Ja sam napravio temu na podforumu "Domaće tržište iliti GDE da kupim?" za ovaj telefon, ali nažalost još nema odgovora.
U svakom slučaju ova ponuda što si ti naveo je dobra zbog 2 godine garancije, ali ne valja jer nema adaptera, ni slušalica. Na telekoplus ima ponuda od 207 evra sa slušalicama i adapterom, ali 1 godina garancije. Sad ne znam da li negde može jeftinije da se nadje...
 
Poslednja izmena od urednika:
Zar telekom plus ima bilo šta na prodaju? Kad god sam zvao oni nemaju ništa, ne znam uopšte kako funkcionišu?
 
Nisam pokušao do sad ništa da kupim kod njih, uglavnom sam samo gledao cene. Na sajtu svakako imaju dosta modela, moguće da u prodaji nemaju ništa hahaha. Radnja im je ionako premala...
 
Naruci iz Amerike, bolje tako da uzmes i kupi za 1$ punjac nego ovde neko da ti valja nesto bez fiskalnog
 
Ja sam preko oglasa dual-sim od 16gb platio 190€.
 
Ja sam napravio temu na podforumu "Domaće tržište iliti GDE da kupim?" za ovaj telefon, ali nažalost još nema odgovora.
U svakom slučaju ova ponuda što si ti naveo je dobra zbog 2 godine garancije, ali ne valja jer nema adaptera, ni slušalica. Na telekoplus ima ponuda od 207 evra sa slušalicama i adapterom, ali 1 godina garancije. Sad ne znam da li negde može jeftinije da se nadje...

Telekoplus nema Moto G 16gb dual sim na stanju, ja sam tamo hteo da kupim.
Jedva sam nasao i ovaj od 8gb, i to preko oglasa.
Kada sam stvarno hteo sa kupim telefon, ispostavilo se da ga niko nema. :confused:
 
Naruci iz Amerike, bolje tako da uzmes i kupi za 1$ punjac nego ovde neko da ti valja nesto bez fiskalnog

Kako da narucim iz Amerike? Jos jedno pitanje nije mi jasno ovi sto sam naveo da prodaju za 200 evra dual sim 16gb gde to oni nabavljaju kad je dual sim samo za indijsko i brazilsko trziste?
 
Kako da narucim iz Amerike? Jos jedno pitanje nije mi jasno ovi sto sam naveo da prodaju za 200 evra dual sim 16gb gde to oni nabavljaju kad je dual sim samo za indijsko i brazilsko trziste?

Pa nije samo za ta tržišta. Prodaje se i u US, koliko sam video, a ima ga i u par radnji kod nas, pogledaj na telekoplus, mobilnisvet, kupimobilni
 
Jedino je bolja kamera, a losija rezolucija i skuplji je.
(g2 mini)
 
Meni po četiri - pet sati sa originalnim punjačem a sa nekim mojim za dva sata.
 
Izgleda da nisam skontao sta se tacno pita ;)

Meni punjenje traje otprilike 2.5 sata, sto se poklapa sa teorijom.

Baterija (kapacitet): 2070mAh
Punjac (struja punjenja): 1A
Maksimalno vreme punjenja sa punom efikasnoscu: 2.07 h
Vreme punjenja sa standardnom efikasnoscu (20% gubitaka): 2.48 h
 
Mislim da je u nemackoj isao i punjac uz moto g :)
 
Kupljen telefon u Francuskoj, imam neki beli punjač koji sam dobio uz njega
 
Da l mislis na beli kabl samo ili komplet punjac? Nemoguce da je toliko slab, osim ako ne cackas telefon za vreme punjenja non stop
 
Sve je belo i kabl i onaj deo koji ide u utičnicu. Pa u suštini bude na wireless-u, povremeno ga koristim (što je i normalno kad se puni 4 sata :D)
 
Trampio sam se da kevom sa punjačima, nije mi tu da pogledam ali nije više od 1A output
 
Vrh Dno