Šta je novo?

MOTOROLA Moto G

Solidna kamera, nema sta, ali kako nemam foto aparat (imam neki nikon od pre 10 godina ali i da imam neki bolji ne pada mi na pamet da ga vucaram sa sobom) a zelim da zabelezim neke lepe trenutke, onda mi je bitno da te slike i lice na nesto. Moja nokia 6700 clasic ima definitivno bolju kameru od Mogo G-a, na zalost :/, tako da cu se okrenuti nekom drugom fonu. Hvala havier na slikama ;)
ps: ne mogu da verujem da kinez ima tako dobru kameru??? :O Jel to Xiaomi Hongmi 1s?

Moguce i da ce to softverski da rese, ne bi bio prvi slucaj, mada mislim da ako do sada nisu nista uradili, a proslo je dobrih 6,7 meseci, da ce tako i da ostane, tj da je to maksimum iz kamere... :/
 
Poslednja izmena:
Kad povezem telefon i laptop usb kablom pise da se tel.punu ali procenti padaju tj.prazni se. Da li je tako i na ostalim motorolama ili je kod mene tako podeseno i kako to da resim?
 
Uzmi drugi usb kabal ili spoji na USB 3.0 port.
 
A jel se prazni kad ga stavis da se puni i ne koristiš ga ili ga cackas tokom punjenja?
 
Onda ga puni preko punjača.
 
Stigao najzad Kitkat 4.4.4 za Moto G Retail DE (210.12.40) ~190Mb.
 
Moj je isto dual sim i jos nema update-a. U pitanju je verzija za Indiju (XT1033). Trebalo bi da stigne uskoro.
 
Upravo instalirao na mojoj dual sim verziji OTA. Na art-u sam. Sve je u prošlo bez problema. Novi dialer i mogućnost pauziranja video snimka.
 
Poslednja izmena:
Pa i nema nikakve razlike osim sto je izmenjen dialer koji je sad napravljan kao za decu. Sve mi boje lepo stoje
 
Imate li preporuku za neke hands-free slusalice, kategorije soc~1000 din. ? :d
 
Uskoro izlazi naslednik:

gsmarena_001.jpg


Navodno iste specifikacije kao aktuelna generacija, osim kamere koja će imati 8mpix.

izvor
 
Prilikom razgovora kad pojacam zvuk preko pola zvucnik se ponasa kao da je pocepan. To mi se desavalo i kad ima imao motorolu motoluxe. Ima li jos neko slican problem?
 
Jesam, ova mi se čini bolja, zato sam je i okačio, nema podršku za prednju kameru, ali to mi ni ne treba.
 
Prilikom razgovora kad pojacam zvuk preko pola zvucnik se ponasa kao da je pocepan. To mi se desavalo i kad ima imao motorolu motoluxe. Ima li jos neko slican problem?

Probaj da iskljucis Audio Effects, ako vec nisi
Settings -> Sound -> Audio Effects -> Off
 
Isto krci i kad se iskljuci. NEMOJTE DA APDEJTUJETE JER MI PORUKE KASNE PO 15 MIN.OD KAD SAM APDEJTOVAO
 
Nazad
Vrh Dno