Šta je novo?

Moto Z

I ja sam juce dobio update za Oreo na Moto Z2 Play. Sem nekih sitnih kozmetickih promena ne vidim nista spec drugo. A da dobio sam onaj plusic pored 4G. :D I sad imaju tackice kod ne procitanih poruka...
 
Bravo moto i may security patch! Ziv je Moto umro nije!

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Sta se desava sa turbopower modom i gde da ga nadjem?

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Samo pinsoft ako uveze ili poruči preko gigatrona pa će oni preko njih

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
I mene zanima turbopower mod...

Kolko vidim u apdejtu za Z2 Play, nedostaje menjanje oblika ikona i automatsko prikljucivanje na kucni Wi Fi kada je Wi Fi iskjucen.
 
Momci, ima li neko od vas da ne koristi onu providnu plastiku/case za Moto Z iz pakovanja, koja ide samo oko ivica telefona, a da bi je prodao?

Moja devojka je koristi, ali joj se slomila njena, pa bih joj nasao zamenu, a nekako mi se cini da ima sanse da poneko sa ove teme to ne koristi. :)

Sent from my Pixel using Tapatalk
Imaš nešto slično, ako ne i bolje kod kineza...

Metal Aluminum Bumper Frame Cover Case For MOTOROLA MOTO M/ Z PLAY/Z2 PLAY/ MOTO Z/MOTO G5
http://s.aliexpress.com/ZfaEnu2u?fromSns=Copy to clipboard

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Jedno noob pitanjce. Kako mogu da se obrisu cache file-ovi na Oreo Moto Z2 Play? Ne mogu nikako da nadjem tu opciju...
 
Hvala, onda cu tako da cistim cache file-ove. Steta sto su izbacili tu opciju u storage na Oreu. cheers
Inace jutros je stigla neka zakrpa za Oreo, junski patch...
 
Meni majski nije ni stigao bio, samo Oreo (aprilski) i sad junski posle par dana...
 
Moto Z2 Play sem proizvođača nema ništa zajedničko sa Moto Z, tako da ovo nije tema za korisnike Play-a.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Ja mislim da nema potrebe da otvaramo Z2, Z3 (play, force itd..) nove teme. Lakše je da pričamo generalno o Z seriji ovde.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Onda treba promeniti ime teme. Inače ću sledeću poruku koja se ne odnosi na Moto Z, a kojoj eksplicitno ne stoji na koji se model odnosi prijaviti moderatoru.

Ne shvatite pogrešno, ali imao sam loših iskustava u drugim temama slične problematike. Mislim da treba promeniti naziv teme..

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
I šta? Idemo u zatvor ako ne pominjemo samo Z seriju? Daj ne budi smešan :)
Dve godine (i mesec preko) konstantno pričamo u ovoj temi i o Z i o Z play modelima. Tako se nastavilo i sa Z2 serijom a i naravno biće polemika o dolazećim Z3 modelima.
Šta god ti treba konkretnije uvek iskoristi "search". Tebi bar ne treba objašnjavati obzirom da si od 2008. ovde.

Peco, daj promeni ime teme u "Moro Z serija" ili "Moto Z modeli", vidiš da čoveku naslov bode oči opasno [emoji23]

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Izašao Z3 play. Drugaru stiglo iz preorder-a uz dodatni battey pack i 100€ vaučera za neki moto proizvod
37142933535c4e37ed2fd656cb302873.jpg
acd8274c106c8c2926ffb84f31f6c3f9.jpg


Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Iskreno, bacene pare. Modovi i z serija umiru.

Jedino ako nije dao neke male novce u tom slucaju ok.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Danas naisao na odlicnu ponudu Moto Z2play + Batery Mod po ceni od 29990 kod naseg najveceg lanca tehnicke robe :)
 
Izgleda je interesovanje za Moto Z model(e) prilicno palo, eno ne mogu da prodam svoj/devojcin primerak vec nekoliko dana... :D

Nadam se da ce trecom serijom biti malo razmrdana prica.
 
Venčanica...kao i huawei, pixel...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne znam za vas ali ja definitivno prelazim na Z3 (ne play) prvom prilikom

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Pale su cene moto z2 play i moto x4, po oglasima ima čak za ispod 200€...verovatno zbog toga se slabo kupuju polovni.

Sent from my SGP521 using Tapatalk
 
Moto Z je nažalost ispričana priča a interesovanje je opalo zbog jake cene uređaja i cene moto modova koje je u početku bilo jako teško nabaviti.

Moto Z posle loše serije sa matičnim pločama i procesorom koji se greje previše zacementirao Moto Z seriju.

Direktan krivac loše prodaje Moto Z serije je loš tajming same kompanije kao i loš izvor ključnih komponenti za najjači model za evropsko tržište.

Ja sam posle 4 reklamacije Moto Z-a potpuno izgubio volju i pored svih modova koje sam imao.

Moto modove koje sam platio dobro na kraju nisam mogao da prodam ni za upola cene a jedan je bio nov a ostali periodično koriščeni usled čestih kvarova na telefonu.

Jedino čega mi je žao to je savršen ekran i dobra dobra kamera.

Ostala mi je silikonska maska pa ako nekome treba poklanjam samo neka pošalje poruku na pm.

Isključivo za članove foruma sa ove teme.




Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo i moj/devojcin Moto Z spusten na bas bagatela cenu, fazon "ako ne ode za ove pare, poklanjam ga braticu". :D

Po desavanjima u vezi Z3 modela deluje da ce izbacivati MOZDA jos koju godinu neke midrange modele (kao Z4/5 Play) cisto da ne iznevere kupce modova, a posle - ko zna.
 
Pa oni se i već ogradili u ranijim izjavama, kada je izlazio Z, da će modovi biti kompatibilni za 3 generacije.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
E pa drugari prosto ne znam da li da se pohvalim ili požalim... I drugi moto Z, koji je došao kao zamena prošlom sa reklamacije, ide na reklamaciju :( Ovog puta baterija drži normalno ali je prokrčao zvučnik :( Tačnije, krči sve što se pušta preko spikerfona
 
Poslednja izmena:
Bas steta... Ali dobro, znajuci Motorolu kod nas i ProMobi, sumnjam da ces imati problema oko zamene.

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno