Šta je novo?

Mortal Kombat 9 GOTY

^Isto i kod mene javlja grešku, ubi ovo iščekivanje...:cool:
 
 
Igraju online zato i secka malo,isto je bilo i na PS3 u početku bar dok sam igrao...
 
http://store.steampowered.com/app/237110/

Docekasmo! :banana::banana::banana:

ss_73b2a9dbc49172a55e9d1783b0365ea907bd9120.1920x1080.jpg

ss_68ae5a208ea1f1ca84f1232144f9a90d3d6e5b7b.1920x1080.jpg

ss_b58588dd1ba8c2843fe02ad6a670d9e048120215.1920x1080.jpg
 
Poslednja izmena:
Piše mi da je igra 107mb? I kad skinem "igru", naravno, ne može da je pokrene, fali executable... Jel samo meni ovako?

edit: Restartovao sam Steam, sad je ok :D
 
Poslednja izmena:
^ Meni skida 8.5GB. Restartuj Steam pa probaj opet.
 
28eur na steam, lepo od njih sto nisu roknuli klasicnu cenu od 50eur... :)
 
I to je mnogo s obzirom da nema nikakvih bonusa.
Na GMG je oko 18e.
 
Pa nije baš da nema bonusa kada su ubačeni svi dlc-ovi koje su konzolaši skupo plaćali :)
 
^ Mislio sam van igre. DLC dobijas gde god da kupis.

Inace igra radi i izgleda ok. Konstantno 60fps. Nije WOW ali nisam to ni ocekivao od 2 godine starog porta i UE3.

Zanima me da li neko zna sta je Transparency AA? Posto mi je to zamagljeno i ne mogu da aktiviram u podesavanjima. Da nije samo za one sa Nvidia karticama?
 
Dajte neki screenshoot iz igrice za nas koji nismo jos nabavili :d
 
Zanima me da li neko zna sta je Transparency AA? Posto mi je to zamagljeno i ne mogu da aktiviram u podesavanjima. Da nije samo za one sa Nvidia karticama?

super-sampling or multi-sampling AA ili ti SSAA i MSAA gde je SSAA dosta napredniji oblik AA...
 
Poslednja izmena:
Meni je igrica baš WOW! Osećaj totalno isti kao kad smo ko klinci peglali trojku :D Ja nisam ekspert za igrice niti ih igram puno ali ovo sam morao da kupim, pre svega iz poštovanja za ono što je MK i što su napravili od ove igrice. Vratili su je tačno tamo gde joj je i mesto. Uboli su u nostalgiju nas malo starijih igrača koji smo igrali MK-ove na Segi i Nintendu a opet nekako izgleda novo i neuobičajeno i treba malo vremena da se naviknete. Grafika odlična bez preterivanja, ništa manje ništa više ne treba za ovakav tip igre na kraju krajeva grafika nije ni proslavila ovaj serijal niti je to bio cilj već gameplay s kojim su potpuno ispunili moja očekivanja.
Što se mene lično tiče ovde mogu i da prestanu sa nastavljanjem serijala ako je u pitanju sama igrica, mada bih voleo da vidim nastavak isključivo zbog vrhunski odrađene priče i njenog nastavka. I ne verujem da ću ikada obrisati ovu igricu iz kompjutera pa čak i kad i ako mi dosadi, neka je, ne smeta.

Modernizovan MK Trilogy sa još po nekim dodacima i iznenađenjima to je za mene ovaj novi MK. :)
 
Igrao malo sa kompom, sve radi fino. Otišao online, prvi put nije mogao da mi nađe protivnika, onda se nađem s nekim, on me uništi :p Sve je radilo fino, bez kočenja, a upaljeni su mi svi IM-ovi i uTorrent. Za sad odlično.
 
@Emix
Da li moze da se bira Kratos na PC verziji?
 
Kratos nece biti dostupan za igranje sa obzirom na cinjenicu da Sony drzi autorska prava
 
@Emix
Da li moze da se bira Kratos na PC verziji?

Ne on je PS3/Vita ekskluziva.
Samo 4 DLC karaktera Skarlet, Rain, Kenshi i Freddy Kruger.


Mislim da nikad necu da obrisem ovu igru! Samo da portuju i Injustice i ja prezadovoljan.
 
Ima li narodne verzije?

EDIT: Nadjoh
 
Poslednja izmena:
jbt zasto je toliko velika igra.mislim sta u tabacini moze biti veliko 9.4gB? jel ima puno filmova ili sta?
 
verovatno zbog cinematic moda, ili kako se vec zove jer pored vs. borbi mozes da predjes igru kao kampanju nakon cega se otkljuca Cyber Sub-Zero i Quan Chi.
tako je barem na ps3.
 
Jel zna neko mozda raspored kontrola na PS3 da namestim da bude isto kad igram na ovom fake ps3 Hama gamepadu?
 
Nazad
Vrh Dno