Šta je novo?

Mortal Kombat 9 GOTY

Moguće je da je do procesora. Ono što si postavio gore sa izmenom u txt fajlu je kod mene otključalo AAx16 (valjda je AA). Senke sam stavio na Ultra high i ide konstantno 60FPS. A imam grafičku sa 768MB.

Možda da odradite update drivera za GPU?
 
^ Da ti imas Nvidia GPU zato mozes preko 8xAA. Igra je optimizovana za Nvidia graficke pa ima ekskluzivni Transparency AA samo za Nvidia graficke. I one naprednije AA. Za ATI je najvise 8xAA dok Transparency AA ne moze da se aktivira.
Verovatno da igra moze da se "prevari" da je ATI Nvidia isto preko nekog txt ili ini fajla ali ne znam da li je neko pokusavao.
 
Nisam znao za to. Kakve gluposti. Ne volim te "ekskluzivne" opcije. Možda može u onom istom txt fajlu da se prepravi model grafičke i tako zavara igra.
 
Koju zemlju ste stavili u Steam-u za download region,meni je bila Austria po default-u (pitam ovo jer je igra region locked i "vidim" 0 igrača kada izađem online) probao sam da stavim UK opet ništa ,sada sam na Germany-Berlin i ima po 15-ak ljudi ali laguje previše i uvek je slobodan u sobi po 1-2 igrača naravno sa lošom konekcijom...
 
Zadovoljan sam sa igrom, hvala im sto su ovo portovali na PC :D... Kad uporedim sa PS3 ovde je mnogo cistija slika i primeti se razlika, bocno sam DS3 i kontrole su savrsene sto mi je najbitnije
 
super su ga portovali, sve radi glatko i isto je kao na sondzi... ja bocnuo joypad od ps3-ke i uz pomoc motion joy-a i x360ce sve kontrole su na mestu :)
 
ukljucite i ssao iz nvInspectora, ko moze... Dosta bolje izgleda, ali je otprilike i duplo zahtevnije...naravno stavite mass effect compatibility.
 
dosadni Shao Kahn...
 
dosadni Shao Kahn...
Fora za Shao Khan-a je stvarno retardirana: Zabodes ga sa Nekim udarcem i odmah na rastojanje - na sam kraj ekrana.
On ce baciti koplje 2 - 3 puta i uraditi "Taunt" kad krene to da radi Dash (2x Napred) i Aperkat + ako uspes neki mini kombo extra. Kad pada ne nastavljas dalje nego opet na kraj ekrana i tako u krug 2 runde.
Smor je ubi boze, ali opet on je Vrh Ladder-a pa vredi strpljenja pogotovo na tezim nivoima.

Probao sam sve fore, i na kraju je ovo jedina koja sljaka.

Takodje, uspeo sam sa Kung Lao da uradim 15hit kombt od 45% energije bez XRay Attack.
Koristim XBOX 360 joy sa risiverom za PC i do sada nisam naisao ni na jedan propust u komandama.

Sto se grafike tice u 1v1, tag i slicno - do sada nije zaseckalo ni jednom, a u Online zna da dodje do "privremenog" lag-a sto rezultuje mali frejm rejt.
 
Poslednja izmena:
znam dobro sistem za Shao Kahn-a, ubijao sam ga mali milion puta jer sam na mk navucen jos iz doba automata i zetona...
prelazim story mode i na pc-ju i koliko se secam vec sam ga 2-3 puta pobedjivao nego me smorio vise, prava sirovina koja se zalece i mrzim kada me gadja maljem i slucajno pritisnem blok umesto da skocim...
najlakse ga pobedim sa liu kangom ili raidenom, mada i jax ga remeti dobro... gotivno mi je kad odem na kraj ekrana i tada uglavom pocne da ti preti ili se smeje pa ga doceka jedan slatki leteci dok brblja :p
ove dve strvine (goro i kintaro), necu ni da pominjem, sa njima se bukvalno igram...
nedostaje mi motaro iz trojke, volim kad njace dok ga krcam :D

dobar je kung lao jer je brz, nisam uspeo toliko odjednom da slozim. ribe su isto brze i lake za combo ali malo energije oduzmu.
favoriti su mi baraka i jax, samo smara sa ovom zastavom na kraju :smoke:
 
Poslednja izmena:
Shao Kahn-a samo treba terati da brblja, i onda dok on brblja samo ga zabodes :)
 
i onda ga nabodem... klasičan nabod špic brada, momak odmah patos, kraj priče. :d
 
jA Nemogu pa nemogu da dobijem Shao khana u Story modu sa Raydenom. Znaci znam foru cekam ga da baci cekic onda se teleportujem izmlatim ga ili poletim ka njemu popizdeo sam :mad:
 
Shao Kahn može baš lako da se ispamuje sa Liu Kangom, samo fireball non stop i neće izaći iz ćoška.

Ne znam šta ćete da kažete za Challenge Tower ako vam je Story Mode težak.
 
jA Nemogu pa nemogu da dobijem Shao khana u Story modu sa Raydenom. Znaci znam foru cekam ga da baci cekic onda se teleportujem izmlatim ga ili poletim ka njemu popizdeo sam :mad:
Ja sam ga dobio, tako sto sam non-stop skakutao oko njega i rokao ga aperkatima. Poslo mi je za rukom iz nekog 10-15 pokusaja :D
 
Ma sa Liu Kangom sam ga odvalio bez problema ali sa Raydenom nikako dobijem ga jednu rundu ali drugu nikako.
 
Ljudi imam problema s nardonom verzijom :D
Freezujemi igra na chapteru 6, kad pobedim ovu ribu u zelenom :p
 
Meni je taj Injustice skrnavljenje zanra. Ne volim te Chubaka protiv Bananamena tabacine.
 
Ja ih gotivim jer sam dosta cepao mugen.
Ali sve zavisi od likova. Naravno da mi bat girl nije interesantna.
 
Probao sam demo Injustice demo i ono je korak unazad u odnosu na MK pa me uopste ne zanima...
 
Sinoć završih Story mod. Odlična igra. Šteta što se onako završava, voleo bih da ima još. :D Dok neki likovi nisu problem za prelaženje, drugi su izuzetno teški i baš sam se pomučio.
 
Imao sam slicno misljenje o Injustice-u,ali je sve samo ne korak unazad,ako nista drugo barem nemas dugme za blok,ali sve je stvar ukusa
 
I planiram. :)
 
Za mene veliko iznenadjenje na pc-u.Odlicno optimizovana,dosta dobra grafika,i vraca nas jedno 15 godina u proslost!Za sad odlicni utisci!
 
Nazad
Vrh Dno