Šta je novo?

Moonshot novčići (potencijal x10, x100...)

Ko ulaze u ponzy skam naucice kad sve izgubu kao i mnogo drugih......
 
Realno si tu uvek kratkorocno dobar, alavost kod ljudi je cudna i nikad nije dovoljno.
 
Zasto FEG nije skocio par desetina procenata, sta se muci sa ovom nulom... Daleko je sledeca nula, mogao bi malo da ide na gore, a ne korak napred, dva unazad.. :D
 
Meni fali jedna nula da budem na nuli :ROFLMAO:
 
Pa i meni, ali da bar ide fazon 30% na gore, pa da padne malo, pa stoji, pa opet.. I kroz mesece da dodjemo do tamo, a ne da stoji na istom... Smara.
 
Stalno nesto iznova kreiraju, valjda fegex se sredjuje, pa launchpad, pa ovo pa ono, ne znam kad ce to sve bit gotovo kad sve mora proci proveru .
 
Da imate u portfoliu od coina meme, axs, matic, dot, sol, na koja dva bi sveli portfolio, moze i nezavisno od ovih. Pričam o hodl par meseci, ne za trejdovanje, obzirom da nemam vremena da pratim, jednostavno koja dva po vama mi mogla dobaciti poprilično u narednom periodu. Hvala
 
Ja izisao iz FEGa jos prosle godine, na 0.00035, i onda krnula pumpa do preko 0.001. No svejedno, tih 35$ ubacio u RATS i dobio x5.
Uglavnom prodao i SATS i RATS, i sad sam u VIA, FPS, Ondo, UBT , BCUT i TRESTLE plus ovi tokeni na stacks
 
Otprilike na istoj ceni sam izasao, ako se dobro secam.
Imao sam par stotina € na njemu i vise ga ne bih uzeo ni dzabe da mi ga neko pokloni.

Koliki god se hvalospevi ovde pisali o ekipi koja stoji iza njega, pokazalo se da su nesposobni.
 
Imaju dobre ideje, e sad imali su i ta dva propusta. Nisu se predali, nastavili su dalje, cak su i vratili tokene onima koji su bili zakljucani na SD. Pa su kad se desio taj hack pomogli i nekim drugim tokenima da izdejstvuju od hackera povracaj sredstava,... I sad idu sve na "sigurno" preko peckshildsa, sve se proverava preko njih pre nego sto se pusti u opticaj. Oni su bili u haypu prosli bull, sada dolaze drugi prevashodno Ai tokeni. Ja se nadam da ce FEG odraditi sve sto planiraju, i da ce to sve da bude top. Ja nisam mogao cekati, nisam u najboljoj finansijskoj situaciji, pa zato. Svako ko moze nek ne prodaje FEG sada pogotovo ako je u minusu.
 
Sve ima svoje vreme. Nemoguce je da ostali tako izluduju, a Feg ne mrdne. Na kraju krajeva, on je napravio x5 dok ostali nisu bili ni krenuli, ali je tu stao..tako da, ja cekam i dalje.
 
Upravo imam osećaj da Feg pokušava da trzne. M. cap mu je samo 450mil. To je realtivno malo para, tako da ne vidim problem da lagano skine nulu (mislim ne ovu prvu 😄)
 
Mnogo se ljudi razocaralo u taj feg, hajp od pre 3 godine nece nikad da se ponovi, jer od svih objava i obecanja i najava nisu ispunili nista.
Toliko ljudi ga je kupilo po mnogo visim cenama, da ima jedno 50 tacaka gde ce se desiti ozbiljan dump.
Daj boze da bude nesto od toga ali licno moja ocekivanja su jednaka nuli.
 
Neka ga FEG neka stoji, dajte nesto novo, je l' neko nesto istrazuje? :D
Treba nam neki AI Shit koji ce 100x lagano.
 
Pre bih rekao da će neki MEME da ode 100x, nego nešto što bi trebalo funkcioniše.
 
Šta mislite o Nosana tokenu? Alternativa je Renderu, nalazi se takođe na Solani. Startovan je u oktrobru 2023. već 47k% rast od tad..
 

Sutra se listaju na Mexc. Ima na ETH i na BSC mrezi. Na Mexc moze da se prebaci bsc verzija.
Binance cz ih je zapratio, i twittovao, otuda taj skok na chartu, i hajp
I za mene jako interesantni meme tokeni na stacks( L2btc ), welsh i Leo su izlistani na Mexc. Ostali jos cekaju, ali mogu da se trejdaju na alex swap i na stackswap.
 
Catboy se pojavljuje za 50 minuta. Verovatno brzo pumpanje i dump. Možda je dobro sačekati da se situacija stabilizuje, kupiti, pa sačekati da se pojavi na binance.
 
Nazad
Vrh Dno