Šta je novo?

Moonshot novčići (potencijal x10, x100...)

Prvobitno su postojale refleksije, vazilo je za sve vlasnike feg-a, to si dobijao
Sada postoji stake, dobija samo onaj ko ubaci u stake, s tim da kad krene SD launchpad (vrlo uskoro), pored samog feg-a, dobijace se i tokeni od tih projekata. Ako bude samo jedan uspesan projekat na SDL, moze da napravi pozitivni haos :)
 
Feg lagano, ali sigurno ide gore. Makar jednu nulicu da skine, pa posle da vidimo šta dalje :)
Skinuće tu prvu nulu lagano, prva ozbiljnija stvar će biti na dvojci. Ako SD Launchpad bude funkcionisao kako se priča, onda ni sledeća nula nije daleko, jer će svi investitori koji žele da lansiraju svoje tokene preko SDL-a morati da kupe min 30% Feg-a i to će napraviti ozbiljan pritisak na cenu
Nego ja bih više voleo čak i da ne raste cena makar neko vreme, ali da se volume poveća, dobio bih dosta feg-a kroz stake. Na ovaj mesečni obim (volume) trgovanja u januaru, koji je realno mali, apy je oko 5%. Kad bi volume otišao 10x, a da ne skoči cena, ja bi uvećao količinu za 50% :)
 
Jel neko pokušao direktan swap u Trust W. iz Feg u BNB smart chain? Ja pokušao dva puta i oba puta neusoešno, iako sam podesio slippage tolerance na 5%. Ea sad, to i nije problem da mi nije uredno skinuta provizija iz BNB salda. Na kraju krajeva, bolje što nije uspelo, jer je Feg od tada dosta skočio, ali čisto me zanima jer je zgodno da se ne ide na Pankake swap, ali izgleda da ne radi.
 
Skida Feg nulicu u toku dana. Market cap mu je samo 50mil..može to još dosta gore sa malo para.
 
Idi begaj, nisam znao da je toliko bio dobacio. Teško je bilo tada ispratiti za 15 nula dokle je dobacio, ali znam da mi se istopilo sve što sam kljucnuo u njega. Ostaje žal što nisam nastavio dok je bio kanal. Dodatnik 100 eur bi danas dosta značilo.
 
Idi begaj, nisam znao da je toliko bio dobacio. Teško je bilo tada ispratiti za 15 nula dokle je dobacio, ali znam da mi se istopilo sve što sam kljucnuo u njega. Ostaje žal što nisam nastavio dok je bio kanal. Dodatnik 100 eur bi danas dosta značilo.
:)
Da, dobacio je toliko i to samo na hajp, a tada je FEG bio samo još jedan meme coin. ATH je bio nešto manje x40 od sadašnje cene (0,045). U međuvremenu se prošlo kroz razne "dečije" bolesti, tako da sad FEG, sem imena, nema sličnosti sa prvobitnim. Sada se pravi ogroman eko sistem oko FEG-a, a nisu došli ni do pola, zato mislim da ima prostora za dalji, zdravi rast, koji nema veze sa hajpom. Što reče @Tomiprunet, FEG zaslužuje da se o njimu priča u opštoj diskusiji, a ja mislim da ako zaživi sve što je u planu, za FEG će trebati posebna tema.
Stake je fantastičan, nema fiksnog %, zavisi od obima trgovanja. Npr: za milion FEG-a se trenutno dobija oko 7$ mesečno, na eth strani, oko 6% apy. Pošto, jelte, svi očekujemo da će dalje da raste i da se poveća obim, da cena ode x5, a obim x2, dolazimo do 60+$ mesečno, odnosno 12,2% apy, a ako obim ode x5 kao i cena, onda to ide 160$ mesečno odnosno 30% apy... Pored toga kad krene SDL, dobijaće se refleksije i od svih tokena koji se lansiraju preko SDL-a, kombinatorika je beskrajna, možda ni jedan od tih tokena ne zaživi, a dovoljan je jedan koji će da uspe, a ti ih dobijaš za dž... Mislim, niko ne zna šta donosi dan, a šta noć, možda ništa ne bude ali potencijal je veliki, jer svašta nešto ima još da rade, a MC je prilično nizak, tako da ima mnogo prostora.
i da, 100€ npr u oktobru bi sad bilo 1.200...
 
Baš to gledao i ja nakon ovih postova, obzirom da sam skoro zaboravio na FEG. Ovde postoji uputstvo.
 
Treba s pazit tim skamcina koje vas vecina prati, sve sto je token je po statusu cist skam... kako ide gore tako ce jos brze padat

AI projekti se jos odlicno drze TAO 3Bil market cap, com AI prebacuje 2$ cekamo i njega na par biliona jer nije smdljivi token i nije skam ko ostalo
 
✳️🎉Migration Update🎉✳️



🦍 FEG Migration to the new & improved SmartDeFi technology will be on February 22nd at 8pm UTC / 3pm EST!



🚨DO NOT trade FEG until the Migration is completed (announcement on official socials & TG)



🚨ONLY use links to migration from OFFICIAL links & Channels:

✅FEGtoken.com

✅docs.FEGtoken.com

✅t.me/FEGchat (Verified Blue Check Mark)

✳️FEG Centralized Exchange Migrations✳️
Moze li jos uvek da se uradi migracija? Imam nesto malo Feg old na ledgeru...
 
Treba s pazit tim skamcina koje vas vecina prati, sve sto je token je po statusu cist skam... kako ide gore tako ce jos brze padat

AI projekti se jos odlicno drze TAO 3Bil market cap, com AI prebacuje 2$ cekamo i njega na par biliona jer nije smdljivi token i nije skam ko ostalo
Ako mislis na FEG , on definitivno nije scam.
Moze li jos uvek da se uradi migracija? Imam nesto malo Feg old na ledgeru...
Moze

1. Connect
2. Approve
3. Complete migration

🖥 Migration Tutorial:

📃 Contract (FEG on BSC & ETH):
0xbededDf2eF49E87037c4fb2cA34d1FF3D3992A11
 
svi erc20 tokeni su skam, nije vam bilo dosta prosli bull sto je 95% njih u minusu, nista onda idemo opet dok se na nauci
 
Nije bitno da li je scam, bitno je da li može da se zaradi na njima. Videli smo da može. Ko neće da ulaže, ništa. Idemo opet dok se ne nauči.
 
Nazad
Vrh Dno