Šta je novo?

Monero [XMR] (RandomX)

1.12
1.13

Mislim da će ti 1.13 bolje raditi. Ne znam, probaj.
 
imam na minergate vec 3 mro nepotvrdjena i konstanto se povecava iznos, oce li ovo da predje u potvrdjeni balance ? kakva je situacija kod vas ?
 
Ja kopam ali quazar i jutros sam normalno podizao, a sada je opet neki zastoj, mada nikad ne bude da mi tako velika kolicina bude nepotvrdjena. Maksimalno 0.5 QCN
 
Vi kao kopate prvi put, ali stvarno. :D Kad se dobije blok i kad prođe određeni broj potvrda, prećiće sve to u potvrđene. Računajte koliko dnevno pravite po formuli:

Vaš hashrate * nagrada po bloku * 86400 / težina kopanja
 
Fala obojici! Više nego što sam tražio! Čuvam ih sada. :D

Ja ću sad da cimnem MinerGate... Nikako da izvučem ono nakopano. Ništa ne prijavljuje kako treba da bude.
 
mozda bolje da sam skines od 0 blockchain, ja sam tako.

aj veceras cu da okacim blockchain negde, ako treba.

normalno je da te par adresa odbije, i tako to. ne mozes da apdejtujes novcanik dok ne skines ceo blockchain. izbacice ti on poruku u konzoli kada ga skine.



nasao jos jedan blok! :p

1233.png

Jel ovaj screen iz daemona? Pokusavam solo da kopam Quazar, updateovao sam blokchain, generisao i pokrenuo wallet, pokrenuo kopanje sa start_mining 4, procesor je zauzet 100%, ali gde mogu da vidim ovo sa tvog skrina? U daemonu mi je samo ispisao da je pocelo kopanje i prikaze mi hashrate kad kucam show_hr. On inace samo izbacuje povremeno da je odradio sync.
 
Jeste, sa daemona ti je to... Ali ti se to ne isplati. Pri diffu od 33 milke ili koliko je već... Do 10 milki još i đene-đene, ali kasnije ti je 'zalud. Da ne bude da samo lajem, kazaću ti da sam probao sa MRO. Tako da...
 
Ja opet ne znam šta da radim. Da li da liferujem QCN ili čekam bolju cenu...
 
Jel ovaj screen iz daemona? Pokusavam solo da kopam Quazar, updateovao sam blokchain, generisao i pokrenuo wallet, pokrenuo kopanje sa start_mining 4, procesor je zauzet 100%, ali gde mogu da vidim ovo sa tvog skrina? U daemonu mi je samo ispisao da je pocelo kopanje i prikaze mi hashrate kad kucam show_hr. On inace samo izbacuje povremeno da je odradio sync.

Dešava li se nešto kad u walletu ukucaš refresh?
 
I to što kažeš...

Poloniex Exchange @Poloniex
In a few hours, the site will be taken down for a little while for configuration changes that should vastly improve connection reliability.

Aleluja!
 
Dešava li se nešto kad u walletu ukucaš refresh?

Ništa, samo osveži stanje 0.00. Prešao sam na poolove, manje glavobolje.

Jedan cpu tipa fx8320, ako se gleda dnevna zarada donosi otprilike isto kao 4,5 komada 270x, neka me neko ispravi ako grešim :) , uglavnom fantastična zarada.

Na koji od ovih novčića misliš? MRO? Malo mi je teško da pohvatam koliko je koji isplativ, sa turbulentnim cenama i diffom. Kopam BCN, MRO i QCN, pa kako se koji pokaže.
 
Pisao sam im u vezi unconfirmed statusa koji se samo uvecava a na confirmed vec dva dana ne mrda..

"
Claude Lecomte (Minergate.com)
May 24 10:27

Hi,

We're trying to improve our billing system.
But confirmation takes some time for now.
Sorry for inconveniences."
 
@Air Jordan
Kombinovao sam bcn+mro, i bcn+qcn. Sad samo qcn. Mislim da šta god izabereš ne možeš pogrešiti. :) Jedino što mro ima puno siročića.
 
Da, nemoguće da do sada nije otkriven blok. Samo neka idu novčići po računici, kako treba. U suprotnom, eto nam još jednog notroll-a. :D
 
Bittrex dodao Monero,sutra dodaju Quazarcoin...ocekuje se qcn na coinmarketcap-u uskoro.
 
Lepo, lepo...i cena je lepa za QCN :)

Ima li novcica od reklamiranja-promovisanja Coa032?
 
E to je posao!
Nego, Jel ima neki način za nas ostale da dobijemo neku promo crkavicu? :)
Ako znas da prevodis na neke druge jezike mozes da probas. Korektan je dev,aktivan je non stop,bice nesto od ovog qcn-a. Dobar je za trgovinu ja sam od 100 komada napravio 180...diff sa 2 milke pre neki dan,sad skoro 60 miliona,cena lepo prati...jos malo kad mintpal objavi da dodaju mro i qcn bice ludnica.

Ima i takmicenje za logo, ima i podela...sve imas u glavnoj temi na bct https://bitcointalk.org/index.php?topic=615732.0
 
Poslednja izmena:
Da, nemoguće da do sada nije otkriven blok. Samo neka idu novčići po računici, kako treba. U suprotnom, eto nam još jednog notroll-a. :D

Ja to vicem juce, ti mi pricas kao da sam juce prvi put u zivotu poceo prvi blok da radim.
 
Ok, izvinjavam se. Izgleda da ima previše orphan-a. Moguća "izmena protokola".

Ukoliko neko nije primetio, minergate je prepravio download sekciju, pa možete i skinuti i prethodnu verziju.
 
Poslednja izmena:
ja sam pobegao sa minergate.
 
Hm, nestala su mi 2,2 nepotvrđena (nisu prešla u potvrđene), ali zato je sve tu pod total mined. :trust:
 
Nazad
Vrh Dno