Šta je novo?

Monero [XMR] (RandomX)

Evo i meni. :d

Novi cpuminer. Možda ispravlja previše boooooo share-ova.
 
Poslednja izmena:
Dodat stratum nema vise boo na stratum poolovima
 
Zar nije CryptoNote algo za ovaj novchic, a ne CryptoNight? :D
 
Lepa cena nema sta, samo sto je diff explodirao. Mozda bi trebalo sacuvati malo ovih novcica. Kolko shvatam ovi se novcici malo razlikju od obicnih chitcoina?

Nisam skolovala :d
 
I ja sam razmisljao. Mozemo neki najmanji plan da probamo kako to funkcionise, ne znam koji hashrate daju ti procesori. Jedino sto ne znam koji OS, pretpostavljam ubuntu 13.04?
 
Kolko shvatam ovi se novcici malo razlikju od obicnih chitcoina?

Omogućava untraceable transaction, nešto što DRK pokušava da bude. A svi znamo dokle je Demokratska Republika Koreja stigla. :d
 
Ovaj minergate je takvo djubriste prevarantsko da je to bruka. Slao im vec 3-4x poruku za onih 12 QCN sto su mi nestali i jos mi nista ne odgovorise,a cuo sam da nisam jedini na bct. Ko zna koliko su tad ljudima nakrali.
 
Gde preporučujete da se kopa MRO i QCN i kojom metodom za matore E5200 i i7 920?

Definitivno sam završio sa MinerGate... Ko zna koji dan i još uvek nema nekih 5 QCN koji su iskopani, nikada povučeni... Samo 2 stoje.
 
Hajde da malo pisemo koliko mu koji procesor daje h/s u kom mineru. Verujem da ce nekome koristiti informacije.
Meni na Minergate-u i5 3550 @ 4.0Ghz daje oko 100-110h/s. Probao sam i Intel g1620 na defaultu oko 20h/s, q6600 @ 2.4 oko 60h/s i xeon 5450 80-90h/s.
 
Јел се исплати рударити са AMD Phenom x3 720 BE са откључаним четвртим језгром?
 
Koliko znam nismo imali taj CPU ovde, tako da ti ostaje da probaš i vidiš koliko mu je hash-rate... Ali kontam da će davati 60-70 h/s. Generacijski je negde sa mojim Intelom.
 
Јел има игде неки калкулатор да знам колико да очекујем? Јел копате на неком пулу или самостално?
 
Samo pool ti ostaje, diff melje ozbiljno. Kalkulatora nema. Dobija se malo... Šta da ti kažem.
 
Jos nema poolova za Fantomcoin i Boolberry ili neki treci, da se odmah uleti dok je mali diff?
 
Jos nema poolova za Fantomcoin i Boolberry ili neki treci, da se odmah uleti dok je mali diff?
nema jos. boolbery koliko sam skontao ima drugaciji algo u odnosu na ostale CN novcice, fx8320 na njemu je davao oko 250 Kh/s ako se dobro secam, sad je mozda jos optimizovanije.

edit:
I ja sam razmisljao. Mozemo neki najmanji plan da probamo kako to funkcionise, ne znam koji hashrate daju ti procesori. Jedino sto ne znam koji OS, pretpostavljam ubuntu 13.04?
da, ubuntu 13.04 pa nadalje. sad bas gledam neki bugarski https://www.vpsbg.eu/en/ moze u btc i ltc da se plati, 4 CPU cores Intel [email protected]+ mesec dana 0.061 btc.
 
Poslednja izmena:
Ima neka promocija na Interserveru, 0.01$ mesec dana, kao trial. Sve u svemu, 1 core, oko 10h/s :d

Koliki bi hashrate trebao da da taj Xeon?
 
I verujem da većina dumpuje MRO da bi došla do QCN. Vidim da coa302 to radi. :)
 
Da li imate problema sa moneropool.com? Jako retko baci yay! na obe mašine cpu-multi... Posle nekog vremena i ne vidi minere koji rade pod mojom adresom. Nakačio sam se na njega, jer redovno nalazi blokove i ima najveći hash-rate... MinerGate je drugi po snazi, ali mi oni nisu sigurni sa obzirom da i dalje tragaju za mojih 5,5 QCN...

Gde kopati? Ostali nađu mnogo manje blokova... Šta raditi?
 
Pojma nemam... Hash u mineru drži maltene zakucan na oba kompa. Statistika na sajtu prijavljuje hash-rate koji šeta gore-dole... Od realnih 70-90 h/s pa do 30-40... Shareovi se broje i onda zakucaju, pa stoji da je last accepted pre minut, dva i daleko duže... Tad izbaci i ono da je hash-rate 0 po pool-u, a miner radi...
 
Već sam par puta postavljao računicu.

Vaš hashrate * nagrada po bloku * 86400 / težina kopanja = broj monera dnevno

Pa, proveri.
 
Kul... Zaboravio sam da sam pročitao to, nemam naviku da tako čekiram. Fala. :)
 
Nazad
Vrh Dno