Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A koji je razlog otvaranja progresiva i prelazak na starter? Da se izbegne naplata izrade kartice?
 
A koji je razlog otvaranja progresiva i prelazak na starter? Da se izbegne naplata izrade kartice?
Da novi korisnik u prvom mesecu proba sve što može, uplaćuje na TB ATMs, podiže na drugim ATMs, napravi više ebanking plaćanja, plati račune, upozna se sa mogucnostima.

Kome je Starter posle više ok - neka pređe na Starter. Lična odluka. MC izdavanje ispadne jeftinije.
 
Otvorio sam pre dvadesetak dana Starter račun, dobio i karticu ali nemam zaduženje od 500RSD za izdaradu kartice. Kada se naplaćuje ova kartica? Takođe ne naplaćuje mi se SMS obaveštenje o odlivu sa računa. Zna li neko o čemu se radi?
 
Otvorio sam pre dvadesetak dana Starter račun, dobio i karticu ali nemam zaduženje od 500RSD za izdaradu kartice. Kada se naplaćuje ova kartica? Takođe ne naplaćuje mi se SMS obaveštenje o odlivu sa računa. Zna li neko o čemu se radi?

Mislim da je najbolje da pozoves 063/9005
 
^ Mislim da je najbolje da nikoga ne pitaš ništa! :D (Vidi moj post iznad.)
 
Proverih u Telenor ipak, kartica se naplaćuje odrećenog datuma (nakon mesec + dana), a sms se naplaćuje na mesečnom nivou (ne skida odmah kredit).
 
Moze da bude i 2 meseca i 3. Naplatice kad tad ;) Meni su posle 2 meseca i par dana tek.
 
Proverih u Telenor ipak, kartica se naplaćuje odrećenog datuma (nakon mesec + dana), a sms se naplaćuje na mesečnom nivou (ne skida odmah kredit).
Ебг,ниси требао.Сад си ми срушио снове да можемо бар једном,на неки начин да преваримо банку.
 
Tri meseca mora da se bude na progresivu da se izdavanje kartice ne naplati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I sve to zbog 500 din?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
0 cimanja, jedino dodatno cimanje je prelazak na Starter, kroz app, 15 sek posla + login koliko traje.
U prevodu od 20sek do 20 minuta :d
 
Par kolega ima racun u Telenor banci, kazu da je super pa mene sad zanima da li otvoriti racun?

Imam vec racun u Intesi, imam i Visa Electron karticu za devizna placanja i plata mi ide preko Intese naravno.

Da li cu dobiti nesto "bolje" ako otvorim racun u Telenor Banci? Koliko je mesecno odrzavanje i kakva je usluga generalno, da li ste zadovoljni.

Mislim da mi ovde neko rece da se na njihovim bankomatima mogu podizati euri sto bi mi odgovaralo jer intesa nema tu opciju.
 
Par kolega ima racun u Telenor banci, kazu da je super pa mene sad zanima da li otvoriti racun?

Imam vec racun u Intesi, imam i Visa Electron karticu za devizna placanja i plata mi ide preko Intese naravno.

Da li cu dobiti nesto "bolje" ako otvorim racun u Telenor Banci? Koliko je mesecno odrzavanje i kakva je usluga generalno, da li ste zadovoljni.

Mislim da mi ovde neko rece da se na njihovim bankomatima mogu podizati euri sto bi mi odgovaralo jer intesa nema tu opciju.
Ima i uplate i isplate eur i dinara na TB bankomatima. Sa progresiv paketom ima odrzavanje 300din ali mozes podizati novac (din) na svim bankomatima raznih banaka bez provizije. Imas 3% godisnju kamatu na ne orocena sredstva....

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ljudi da li je nekome stigao račun na Klik SBB-ov?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Iskljucivo online banka i dalje nije ispravila bug koji crashuje app od iOS 11. Zar je moguce nazivati se online bankom a ne izbaciti update vec 4.5 meseca.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Da li neko zna, ali iz ličnog iskustva, kâda na starter paketu odradim uplatu na broj mobilnog, kad mi se skida 30 din provizije? Da li odmah nakon transakcije ili na kraju meseca ili možda nekog određenog datuma u mesecu postoji neki presek.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: NAS
Da li neko zna, ali iz ličnog iskustva, kada na starter paketu odradim uplatu na broj mobilnog, kada mi skida 30 din provizije? Da li odmah nakon transakcije ili na kraju meseca ili možda nekog određenog datuma u mesecu postoji neki presek.

Trebalo bi odmah da skida.
 
Kakva su iskustva za prenesem zaradu u TB? Da li mislite da je pametno da TB bude glavna banka?
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Što da ne...

Ako nemaš puno plaćanja sa uplatnice, gde ide provizija, i imaš bankomat blizu, onda besplatan račun će ti završiti posao.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Meni je ranije "legala" plata i bilo je ok, pa sam promenio iz drugih razloga ne zato sto nije nesto bilo dobro.

TT
 
Novi sam korisnik Telenor banke pa malo istražujem aplikaciju za mobilni i portal za pretraživač.

Imao bi nekoliko pitanja:
1. Da li se svako plaćanje izvedeno preko aplikacije ili portala potvrđuje nekim jednokratnim kodom koji se dobija putem sms-a ili mail-a?
Pitam zbog bezbednosti, pošto u aplikaciju za mobilni se ulazi sa PIN-om, dok u portal samo sa username-om i password-om. 2FA (Two Factor Authentication) nisam primetio.

2. Kada se izvede plaćanje putem aplikacije ili portala, da li je moguće odštampati neku potvrdu o plaćanju?
Do sada sam koristio internet bankarstvo CreditAgricole banke i kod njih je to moguće.

3. Da li su i vas 'naterali' prilikom potpisivanja ugovora u Telenor prodavnici da se na njihovom računaru ulogujete na svoj profil banke i izvršite prvu transakciju?
Malo mi je ovo bilo čudno jer moguće da njihov pretraživač pamti lozinke.
 
Zavisi šta plaćaš i gde. Postoji jednokratna lozinka naravno, ali negde i ne traži...

Da, postoji mogućnost da odmah ili kasnije pošalješ sebi na mail.

Meni jesu. Kad sam otvarao račun, sve je bilo novo. Prvo se radnica prijavila na svoj račun, pustila mi 10 din, pa joj ja vraćao... Davno beše, ali udji sad i promeni pass.
 
Telenor Banka

Danas mi prolazi pretposlednja rata za uredjaj, na racunu ima dovoljno sredstava za naplatu, ali novac jos uvek nije skinut. U grafiku za kredit stoji da je rata dospela i suma je obelezena kao dug ali iznos nije povucen. Nikad pre nisam gledao kako to prolazi na dan dospeca ali sad sam nestrpljiv da prodje kako bih mogao odmah preko internog prenosa da otplatim i poslednju ratu pa da gasim broj (nije primarni, samo sam telefon uzeo preko njega).

Kakva su vasa iskustva? Pretpostavljam da ce do kraja dana biti proknjizeno...

Vidim da imaju nekih problema sa aplikacijom/sistemom pa mozda zbog toga nije jos procesuirana rata.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno