Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^ Jedina poslovnica je premeštena na drugu adresu početkom novembra. Mislim Omladinskih brigada 88. Ima na sajtu pod Vesti.
 
Da, to je onda ta zgrada preko puta Telenora.
 
Tamo je sada jos jedan bankomat


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako li ce se zvati banka kada Telenor ode sa trzista? :)
 
Ja danas uzeo da platim neki racun online, prodje sve, dodje do onog sms koda i on ne stize, sacekam, nista, uradim resend, nista. Jos par puta resend i nista, sms-a nema. Onda mi izbaci gresku i ja kao ok i vrati me na stranicu gde pise prosla uplata. Onda stizu notifikacije na app i email da je proslo sve, a za jedno 15 min sms, jedan po jedan za redom sa kodovima. Uzas, pa cemu ovo ako ti realno ne treba.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Meni se ovo juce desilo, jedina razlika sto meni nisu stigle poruke sa kodovima naknadno. Zvao sam banku i kazu da sajt, u mom slucaju Telenor , nije trazio dodatnu zastitu. Ne deluje mi bas logicno objasnjenje, jer je koliko se secam ranije trazio.
 
Nije bio, ali na Progresiv+ jeste. Imaj na umu da je bolji kurs u KomBank, MTSB, PCB i ponekad u Intesi (uglavnom je donji ili gornji bolji, a ovaj drugi losiji od TB).
 
Pozdrav svima.
Zanima me da li je moguce izvrsiti transfer novca sa recimo mog Starter racuna u Telenor banci na neki moj drugi racun u nekoj drugoj banci i ako je moguce, sta pisem u polju "Svrha uplate", kolika je provizija?
Hvala unapred.
 
Pozdrav svima.
Zanima me da li je moguce izvrsiti transfer novca sa recimo mog Starter racuna u Telenor banci na neki moj drugi racun u nekoj drugoj banci i ako je moguce, sta pisem u polju "Svrha uplate", kolika je provizija?
Hvala unapred.
Svrha uplate : uplata na račun
Provizija 30 rsd
 
Transakcije po nalogu gradjana pises. A provizija je 30 ili 45 dinara, neka neko drugi potvrdi.
 
Ja pišem uplata na račun i uvek prolazi bez problema. Proći će i ako napišeš transakcija po nalogu građana ili šta god, skroz je nebitno. Provizija je 30 dinara.
8705de119405e44a0b3275b7bfebc7dc.jpg
 
Poslednja izmena:
Ok, hvala puno na odgovoru i ja sam pretpostavio da je to nebitno, ali reko da pitam za svaki slucaj, posto istrazujem opcije jos uvek...
 
Stavis sifru 290 - ostale transakcije


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Šifra 289.

Ovo kad prebacuješ novac sebi, možeš da upišeš šta hoćeš.

Kod pravnih lica treba ispratiti šta piše i to je to. Mada u suštini najvažnije je poziv na broj, broj računa, iznos.
 
mali off...
Dali neko mozda ima info sta je problem kod inteze, zasto se toliko ceka na kartice...?
 
Meni su tamo negde polovinom prošlog meseca rekli da će kartica za koju sam upravo podnosio zahtev biti procesirana tek posle 4. novembra, posle onog njihovog famoznog apgrejda. Taj apgrejd je trajao "malo" duže, pa im se očigledno nakupilo.
 
Ja i dalje ne mogu da pokupim Amex, koje je jos pocetkom JULA trazen, a stigao je pocetkom oktobra. Tj. podigao sam Amex... ali nisam mogao osiguranje koje ide uz njega, i sama kartica ne radi.

Srecom, cekam samo da moji iskoriste decembra osiguranje i onda gasim! Imam osiguranje preko KB trenutno i to mnogo bolje. Ko je kriv piglu Intesi kada nije htela 6600 za Amex Gold koji bi to isto (mozda i bolje) ponudio.
 
Pa s kojim obrazloženjem ti drži AmEx neaktiviran toliko dugo?
 
Meni su tamo negde polovinom prošlog meseca rekli da će kartica za koju sam upravo podnosio zahtev biti procesirana tek posle 4. novembra, posle onog njihovog famoznog apgrejda. Taj apgrejd je trajao "malo" duže, pa im se očigledno nakupilo.
Pa jel si dobio na kraju?
 
Pored telenor banke, mts, kombank, mislim da bi lepo bilo da imamo i intesu...

Da ne bi dolazilo do off-a , ja ću napraviti temu pa da se postovi premeste i nastavi tamo ;)

Ok ?
 
Kod pravnih lica treba ispratiti šta piše i to je to. Mada u suštini najvažnije je poziv na broj, broj računa, iznos.
Samo da se ne zbuni jer nije pravno lice. Kad uplacuje sam sebi, broj racuna je njegov broj TR i nema modela i poziva na broj. ;)
 
Ovo je postala tradicija.

Mobilna i internet aplikacija, kao i pojedine usluge Banke bice nedostupne od 2.12.2017. od 22:00 do 3.12.2017. do 16:00, zbog unapredjenja sistema. U ovom periodu cete moci da koristite svoju MasterCard karticu za transakcije placanja, kao i podizanja i uplate novca na bankomatima u dinarima. Vise informacija na: http://tln.rs/obavestenje

Dakle banka koja nema ekspoziture bukvalno sutra ni nece raditi jer ce biti nemoguce koristiti mobilnu aplikaciju i web placanja.

Ionako ni sada ne uspeva da se uloguje samo vrti onaj krug do beskonačnosti...
 
Jedino sto nece raditi sutra efektivno su podizanja evra i eventualno prebacivanje dinara sa stednog racuna. Ali placanja ionako ne rade sutra, osim unutar banke jer je vikend.

Cuti, barem nesto urade... vidi Intesu, mesec i po ne mogu da srede nesto za sta korisnici ne vide ikakvo poboljsanje ;)
 
Preživećemo valjda :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno